12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2289 Kč
Naše cena: 1526 Kč Ověřit dostupnost

Klasické opražené a namleté mandle, prvotřídní španělské kvality a jedinečně lahodné chuti čerstvě pražených mandlí, představují klasické křupavé potěšení, plné zdraví prospěšných nenasycených mastných kyselin a dalších látek, a nepostradatelné v každé zdravé kuchyni nejen na podvečerní mlsání. Ideální oříškový doplněk na přípravu širokého spektra rozličných mandlových dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Pražené a mleté mandle*. Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2663 kJ (645 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 1.4 g), Tuky: 55.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 14 g, Bílkoviny: 22.9 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Jiří Brůža, Máslovice:
Hezká 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí tři krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro pro pár). Pro pravidelnější uživání a lepší stavění balíčků už to chce více jak tři zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 1 sady budou nejspíš doporučené, byť ne zcela nutné. Hraní jeden na jednoho je tradiční a napínavé. Bitva s 1-2 hráči je speciální formát, který na turnajích moc neuvidíme, ale vhodnější pro partu kamarádek či rodinu (jen bude těžší do toho všechny zasvětit). 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g mají vydařené ilustrace, jde o lovískovací téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v využití a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte manuál, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to týdny cvičení. :D

Rozálie Patrasová, Jablonná:
Mám 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g již 2 roky a stále jsem nadšená

Gabriela Vařílková, Dolní Studénky:
Koupila jsem si 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g a byla jsem velice uspokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře slouží, ale také skvěle funguje. Mám ráda šikózní a perfektní věci, které vynikají vysokou kvalitou a vydrží. Velice mi udělala radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g opravdu netrpělivě čekala.

Magdaléna Bandyová, Straškov-Vodochody:
Tento PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje vnučka. Jinak bych tuto 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g nikdy nevybrala, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani dobrý vzhled, barvu, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

hodnocení 5/5 od 54 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Dominika G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Rozálie P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Magdaléna H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

David J: Přišlo to celkem rychle

Matyáš M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt