12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2081 Kč
Naše cena: 1387 Kč

Klasické opražené a namleté mandle, prvotřídní španělské kvality a jedinečně lahodné chuti čerstvě pražených mandlí, představují klasické křupavé potěšení, plné zdraví prospěšných nenasycených mastných kyselin a dalších látek, a nepostradatelné v každé zdravé kuchyni nejen na podvečerní mlsání. Ideální oříškový doplněk na přípravu širokého spektra rozličných mandlových dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Pražené a mleté mandle*. Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2663 kJ (645 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 1.4 g), Tuky: 55.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 14 g, Bílkoviny: 22.9 g, Sůl: 0.005 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Valerie Khunová, Černá:
Měla jsem velmi ošklivou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího zakoupit. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem pžíjemně překvapena, že vše může jít jak po másle. Děkuji vám moc za skvělý 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g, který jsem u vás zakoupila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

Michal Kratěk, Hlušovice:
12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g, který splňoval má přísná kritéria, jsem si zakoupil právě u této společnosti. Delší dobu vzájemně spolupracujeme a nemohu si stěžovat. Přehledná nabídka, informace o 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g, často jiné typy, cenovky jsou o trochu vyšší, jenomže mají nejlepšího výrobce. A jen malou nevýhodu jsem shledal doručení, a zákaznické podpoře. Avšak celkově doporučuji. Bohužel takových prodejců není mnoho.

Jakub Surovec, Choratice:
Asi před půl měsícem jsem objednal zboží od konkurence, který mě velice zklamal. Téměř jsem si v tom času řekl, že nic podobného už si kupovat nebudu. Ale manželka mi k narozeninám objednala 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g. Prý si ho chválí řada jejích kamarádek. Přemlouvala mě, ať ho také vyzkouším. Po pravdě jsem se po mnoha recenzích a zkušenostech jiných uživatelů nikam nehledal. Pomyslel jsem si, že dám 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g šanci a uvidím sám. Byl jsem opravdu nadšený. A když čtu hodnocení ostatních zákazníků, vidím jasně, že je nás hodně.

Ondřej Bočkay, Krásná:
12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g je jednoduše vynikající! Po saměťáku jsem se několik roků pohyboval po Evropě jako obchodní zástupce a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský pokrok a i v Česku je možné objevit hodně kvalitní nabídku. Ve všech směrech konkuruje nabídce v zahraničí a cenově je asi levnější než v některých okolních státech. Jen tak dál.

David Maté, Písty:
Chtěl jsem potěšit dceru hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem očekával. Dcera má největší radost a já s ní, děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Ondřej D: 110 % spokojenost

Laura V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Miroslav S: tak jsem to dostala aje to super

Josef O: je to fajné

Antonín M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt