12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2289 Kč
Naše cena: 1526 Kč Ověřit dostupnost

Klasické opražené a namleté mandle, prvotřídní španělské kvality a jedinečně lahodné chuti čerstvě pražených mandlí, představují klasické křupavé potěšení, plné zdraví prospěšných nenasycených mastných kyselin a dalších látek, a nepostradatelné v každé zdravé kuchyni nejen na podvečerní mlsání. Ideální oříškový doplněk na přípravu širokého spektra rozličných mandlových dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Pražené a mleté mandle*. Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2663 kJ (645 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 1.4 g), Tuky: 55.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 14 g, Bílkoviny: 22.9 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Jiří Brůža, Máslovice:
Skvělá 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro 2-4 hráče). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak tři zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 1 sady budou nejspíš vhodné, byť ne zcela nutné. Hraní jeden na jednoho je klasika a napínavé. Bitva s 1-2 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nzažijeme, ale vhodnější pro partu známých či rodinu (jen bude složitější do toho všechny zasvětit). 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g mají vydařené ilustrace, jde o fajnové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v použití a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte pravidla, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to měsíce cvičení. :D

Rozálie Patrasová, Jablonná:
Mám 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g již 1 rok a stále jsem spokojená

Gabriela Vařílková, Dolní Studénky:
Koupila jsem si 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g a byla jsem velice překvapená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle slouží. Mám ráda pěkné a super věci, které vynikají vysokou kvalitou a vydrží. Velice mi udělala radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g opravdu spěchala.

Magdaléna Bandyová, Straškov-Vodochody:
Tuto PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje sestra. Jinak bych tento 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g nikdy nevybrala, protože mi připadá nejvíc předražená, nemá ani barvu, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Emma F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Denisa M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Karel K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Eva Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Roman B: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt