12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2289 Kč
Naše cena: 1526 Kč Ověřit dostupnost

Klasické opražené a namleté mandle, prvotřídní španělské kvality a jedinečně lahodné chuti čerstvě pražených mandlí, představují klasické křupavé potěšení, plné zdraví prospěšných nenasycených mastných kyselin a dalších látek, a nepostradatelné v každé zdravé kuchyni nejen na podvečerní mlsání. Ideální oříškový doplněk na přípravu širokého spektra rozličných mandlových dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Pražené a mleté mandle*. Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2663 kJ (645 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 1.4 g), Tuky: 55.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 14 g, Bílkoviny: 22.9 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Sára Rybová, Březovice:
12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g je pomocí měkkému materiálu a trendy designu perfektní jak pro víkend, tak pro den svazující nás pracovními nutnostmí. Kámošky mi ho chtějí vzít, protože díky němu jsem viditelná a vynikne přesně to, co vyniknout má. Oceňuji na něm i to, že je snadno sehnatelný a kdykoliv potřebuji další, není problém ho koupit. Doručení obvykle proběhne do druhého dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

Zuzana Smejtková, Hlincová Hora:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g, vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to velký zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a prachy vynaložené za jiné neúčinné zboží.

Julie Gabková, Snovídky:
12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g mi koupil otec k vánocům. Byla jsem trochu překvapená. Takové překvapení si běžně nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se tvářím. S lehkou nedůvěrou, ale přece teda jsem 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě teda víc než potěšil.

Václav Gašpar, Koupě:
S 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g jsem se setkal, když jsem sháněl účinného pomocníka do dílny. Byl jsem pěkně překvapen jeho provedením a velmi snadnou prodejností. Dostatečné skladové zásoby mi pomohly koupit si několik balení 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g, abych nemusel zase brzy nakupovat. I žena byla nadšená a jistě se k tomuto 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g zase vrátíme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Jáchym P: 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Aneta S: já jsem to prostě chtěla

Dominika T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tobiáš H: Celkem jsem spokojený.

Denisa R: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt