12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2289 Kč
Naše cena: 1526 Kč

Klasické opražené a namleté mandle, prvotřídní španělské kvality a jedinečně lahodné chuti čerstvě pražených mandlí, představují klasické křupavé potěšení, plné zdraví prospěšných nenasycených mastných kyselin a dalších látek, a nepostradatelné v každé zdravé kuchyni nejen na podvečerní mlsání. Ideální oříškový doplněk na přípravu širokého spektra rozličných mandlových dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Pražené a mleté mandle*. Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2663 kJ (645 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 1.4 g), Tuky: 55.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 14 g, Bílkoviny: 22.9 g, Sůl: 0.005 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Pavel Měšťánek, Hájek:
Hodnotím jakožto příležitostný uživatel (porovnání). Celkově se jedná o hezký 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g s řadou příjemných vychytávek, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi kvituji jeho odolnost a možností přizpůsobit si nastavení svým potřebám.

Karolína Čepková, Lhenice:
Mojím velkým problémem je nerozhodnost. Než se pro něco rozhodnu, trvá to strašně dlouho. Jsem schopna rozhodovat se i několik dní. Porovnávám možnosti, pročítám recenze, zkušenosti jiných majitelů a hodně se dotazuji prodejce. Na tenhle 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g jsem objevila hodně plusových ohlasů, ale pro sichr jsem ještě párkrát psala do eshopu. Nyní se přiřazuji k frontě rozverných majitelů a také děkuji prodejci za ochot mi vše vysvětlit.

Petra Salvetová, Chodovlice:
12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g překvapil, mám ho odtud objednaný od února a chci ho pochválit. Skvěle pracuje, nadchl mě i tátu, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V tadytý cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Marie B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikol V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Amálie K: nemá chybu

Kamila K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Štěpán M: 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt