12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 561 Kč
Naše cena: 374 Kč

Klasické italské celozrnné tenké polévkové nudle z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

Julie Vencová, Litoměřice:
Tento 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g je totálně TOP. Dříve jsem jej pořizovala u jiných a hodně často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem získala hdně delší jistotu, skvělý návod a také možnost zdarma konzultace. Jsem absolutně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného přístupu.

Kristýna Keprtová, Hodonice:
Měla jsem velmi ošklivou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem pžíjemně překvapena, že vše může jít hladce. Děkuji vám moc za skvělý 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s další objednávkou.

Jakub Kroščen, Město Touškov:
Musel jsem chvíli ukecávat manželku, že je pro nás perfektní a že budeme oba rádi. Když jsem slíbil, že když jí nebude líbit se, tak 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g pošlu zpět, podlehla. Když jsem dneska přišel domů z kanceláře již ho zkoušela a byla více než nadšená. Nic se vracet nebude a za nás oba moc děkuji.

Martin Šišma, Osiky:
Dospěl jsem k názoru, že některé věci reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i tato 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g, který je sám sobě reklamou. Nepotřeboval jsem velké domlouvání, že si ho mám mít. Stačilo ho pouze zkusit a věděl jsem, že je to ten správný 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g pro mě. A nejen pro mou osobu. Vzhledem k jejích příjemným způsobům jsem byl přinucen objednat další zařízení, protože o něj povstal nebývalý zájem i u dalších členů přátel. Na objemnější objem 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g jsem dokonce získal objemovou slevu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

Tereza H: nemá chybu

Jakub O: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Denisa L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Sofie M: dobré

Tobiáš L: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt