12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 510 Kč
Naše cena: 340 Kč

Klasické italské celozrnné tenké polévkové nudle z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

Tomáš Koky, Sluštice:
Pro nákup zboží typu 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g jsem se rozhodoval delší dobu. Snažím se všechny objednávky přes web dobře promyslet. Už jsme se s manželkou jednou spálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Tady mě ale příjemně překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo srozumitelně vysvětleno, cena rozumná. A účinnost 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g mě mile překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul správně.

Ondřej Smítka, Hlincová Hora:
Chtěl jsem udělat radost ženě k výročí. Absolutně jsem však neměl jasnou představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a nalezený 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g je skvělý. Dcera byla nadšená. Navíc jsem ještě ušetřil. Jistě u vás opět v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo naprosto hladce, až jsem byl sám překvapený.

Viktorie Chlubná, Slup:
Řeknu Vám, že k objednávkám přes web jsem trochu nedůvěřivá, a proto jsem si i tento e-shop nejdříve vyzkoušela a zavolala tam. Musím napsat, že paní, co mi zvedla telefon, byla velmi milá a ubezpečila mě, že zboží dorazí v pořádku do čtyř dnů od objednání. Nakonec jsem si tento produkt zakoupila a na dodání jsem nečekala ani tří dni. 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g dorazil v dobrém stavu. Používám ho celkem často a neměnila bych.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

Martin P: tak jsem to dostala aje to super

Andrea S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Antonín H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Štěpán : 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Matěj H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt