12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 561 Kč
Naše cena: 374 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské celozrnné tenké polévkové nudle z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

Gabriela Mochanová, Víchová nad Jizerou:
Ponejprv jsem chtěla 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g ve velikosti 46 které jste ve velikosti 47 nenabízeli, proto jsem objednala modré v očekávané velikosti 46 , velikost sedí, vysoký pas to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dobré, už dlouho jsem netrefila velikost která docela sedí.

Adam Okénka, Karolinka:
Ještě než jsem 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g objednal, psal jsem do e-shopu, zda mají skladem obdobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned zavolali zpátky. Byl jsem příjemně překvapen, protože taková snaha není běžný standard, ale spíše výjimka.

Marek Háša, Trnová:
Dospěl jsem k poznání, že mnohé produkty reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i tento 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g, který je zcela sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem dalekosáhlé domlouvání, že si ho mám pořídit. Stačilo ho pouze vyzkoušet a znal jsem, že je to ten správný 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g pro mě. A nejen pro mě. Ohledem k jeho hezkým způsobům jsem byl nucen objednat druhé zařízení, protože o to propukl nebývalý zájem i u ostatních členů rodiny. Na větší množství 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g jsem dokonce dostal objemovou slevu.

Tadeáš Ciglbauer, Ostrava:
Po zakoupení prvního výrobku této značky, jsem byl celkem překvapen. Na pár chvil jsem se od této značky vytratil, ale díky tohoto 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g jsem se k němu vrátil a chci říct, že jsem mile překvapen. Klobouk dolů, dostali se hodně dopředu. Nemám snad co vytknout. Cena byla celkem vyšší, ale u takto dokonalého výrobku mi to nevadí. Za kvalitní výrobek si rád zaplatím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 62 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

Tomáš F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jaroslav P: tak jsem to dostala aje to super

Kryštof L: funkční výrobek

Magdaléna Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Rozálie D: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Nudle celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt