12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 773 Kč
Naše cena: 515 Kč

Klasické italské nudle tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Matěj Hrachovský, Hořešovice:
Nejdřív jsem koukal na podobným typem, nakonec vybral jsem z mnoha důvodů tento 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g. Je jednoduše skladovatelný. Po technické stránce úplně dokonalý. Moje žena hodnotí hezký design a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuto perfektní věcičku budou v práci neustále půjčovat.

Lucie Hammerschmiedová, Adršpach:
Kupovat něco nového, neotestovaného, je vždy sázka do loterie. Bohudík to není můj případ, 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g jsem si objednala celkem nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to zkrátka sázka na luxus. Dnes jsem ji zaplatila také pro svou dceru a věřím, že i ona bude nadšena. Pro svou dceru objednávám jen to nejlepší.

Kamila Lomová, Hlohovec:
Dobrá a užitečná zboží. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať zakoupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím známým. Jen tak dál!

Filip Mohamed, Nová Pec:
12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g si kupuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky tomu skvěle. Rozhodně jej můžu všem kamarádům doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem objevil zde, jsem jej na trhu ještě nepotkal. Pokud váháte, tak si to určitě objednejte taky, protože za takovou cenu 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g jinde neseženete.

Anna Máčová, Slaná:
Dostala jsem 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu hodně ráda, že mi manžel dal hezký dárek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Johana K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vanesa L: Je to dostatečné?

Sabina J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Petra D: Tento 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Matěj J: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt