12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč

Klasické italské nudle tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Karolína Nenutilová, Zvíkovské Podhradí:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g vím jak z doslechu, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před dýdnem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

Kryštof Chrastina, Ježkovice:
„Již jsi objednal 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g?“ ptali se mě moji spolupracovníci. Celý rok jsem jim říkal, že ještě ne. A popravdě ani moc nechápal, proč bych si ho pořídit měl. Dotazů bylo ale den ode dne více. Logicky jsem učinil rozhodnutí prostě 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g důkladně prověřit. V té chvílí jsem pochopil. 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g je totiž opravdu boží, přesně tak, jak se prezentuje. I já tak můžu přátelům položit otázku: „A již jsi vyzkoušel 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g?“

Daniel Bitner, Roseč:
Já si většinou takové věci nepořizuji, tohle nechávám na manželce. Ale 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g byl o něčem jiném, výrobek jsem uviděl na letáku a hned jsem měl jistotu, že ho potřebuji. Tudíž jsem si udělal trošku radost, koupil si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás dlouho napínat, je to naprosto skvělá věc a nechci domýšlet, kde bych bez ní byl. Bez 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g bych si již nechtěl svůj běžný den představit.

Klára Hanková, Kryry:
12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g mohu jasně poradit všem svým přátelům a známým. I já jsem se přesvědčila, že nejen skvěle vypadá, ale je i velmi skvěle cenově příznivý a není potřeba žádné zvláštní prostředky k tomu, abych ho chtěla užívat. Snadná příprava a bezchybná chuť nadchla nejen mě, ale i souseda a děti. Široké spektrum chutí vyhovuje každému z rodiny. Také jsem byla pochválená za mou chytrost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Kryštof B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Magdaléna P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Magdaléna B: nemá chybu

Petra : Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Marie B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt