12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské nudle tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Oliver Novický, Dlažov:
Tento 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybral po dohledání různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako slušný výrobek.

Václav Temňák, Rajhradice:
Tato 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g jsem si zvolil, protože je za méně jak poloviční cenu než stejné kousky na jiných eshopech. Tato nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

Lucie Poldová, Chodouny:
Chci se přiznat, že jsem v minulosti asi třikrát vyzkoušela stejný model jako je 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g. Nabídka konkurenčních firem ale nebyla úplně přehledná a přišlo mi, že propagují něco, co nemohou dodržet. S objednávkou jsem pak moc spokojená nebyla. V jednom případě chyběl český návod, druhý dodavatel by celkově problémový (ošklivá komunikace, obtížná reklamace zboží). V případě 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g mě ale zaujala už jeho předvedení a milost prodejce. Nejprve jsem se na 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g vyptávala a mé otázky byly trpělivě zodpovězeny, ačkoliv jsem si doteď vůbec nic nezakoupila. Takový přístup mě k nákupu motivoval a musím říct, že jsem nakonec našla spolehlivého prodejce a také výborný výrobek, který chci všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Adam R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Matěj N: 110 % spokojenost

Radim D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jiří K: Celkem jsem spokojený.

Viktorie Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt