12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské nudle tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Oliver Novický, Dlažov:
Tento 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybral po přečtení různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou víceletou recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako perfektní výrobek.

Václav Temňák, Rajhradice:
Tento 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybral, protože je za méně jak poloviční cenu než obdobné kousky na jiných obchodech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

Lucie Poldová, Chodouny:
Chci se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela stejný výrobek jako je 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g. Nabídka konkurenčních prodejců ale nebyla zcela jasná a přišlo mi, že slibují něco, co nemohou dodržet. S objednávkou jsem pak moc uspokojená nebyla. Dokonce chyběl český manuál, druhý dodavatel by docela problémový (nepříjemná komunikace, obtížná reklamace výrobku). V případě 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g mě ale oslovila už jeho prezentace a vstřícnost prodejce. Nejprve jsem se na 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g vyptávala a mé otázky byly dostatečně zodpovězeny, ačkoliv jsem si doteď vůbec nic nekoupila. Tento přístup mě k nákupu motivoval a chci napsat, že jsem teda našla spolehlivého dodavatele a také výborný výrobek, který mohu všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Eliška M: já jsem to prostě chtěla

Anna K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Amálie Č: dobré

Karel B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Denis R: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt