12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 561 Kč
Naše cena: 374 Kč

Klasické italské polévkové nudličky tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přísadu do každé zdravé polévky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Alena Rohlenová, Jemníky:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g, vyzkoušel jsem snad úplně vše a výsledek žádný) můžu potvrdit, že je to velký zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a prachy vynaložené za jiné neúčinné produkty.

Alžběta Adamská, Rousměrov:
12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g jsem hledala pět měsíců, v mnoha obchodech byl nedostupný, nebo předražený. Na radu přátel jsem si zvolila právě tento a jsem velmi nadšená. Kvalitně splňuje všechny svoje funkce a má velmi pěkný povrch. Také cena mi imponuje, a tak mohu doporučit i ostatním.

Markéta Hořčicová, Řitonice:
Vybrat si ten vhodný produkt se jeví jako velmi náročné. K mání je totiž bohatá nabídka různých typů. Já jsem si vybrala 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Měsíce po používání mi mé rozhodnutí jen potvrdilo a jsem si naprosto jistá, že bych nikdy neměnila. 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g jsem poté předvedla také všem svým přátelům. A ráda bych o něm tímto způsobem řekla i nerozhodným lidem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Sofie S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Gabriela M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Zdeněk H: tak jsem to dostala aje to super

Magdaléna B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Alena K: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt