12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 561 Kč
Naše cena: 374 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské polévkové nudličky tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přísadu do každé zdravé polévky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Sára Vašířová, Hlinka:
Tento obchod i 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g vřele doporučuji. Objednávala jsem tady již po třetí a vždy všechno dorazilo v cajku a do čtyř dnů jsem zboží pokaždé dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože pracuje bezvadně. Po několikátém použití vzhlíží pořád jako nový a snadno přežil i pád ze stolu, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako předtím. Takže všechno v pohodě.

Jana Hudcová, Čichalov:
Jsem mile překvapena jak rychlostí doručením, tak perfektním zajištěním, co se týká zabalení balíčku. Profesionální. 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g přišel v tak jak měl, v krátké době a já ho můžu okamžitě ozkoušet. Nemám co bych eshopu vytkla, vše zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem určitě pravidelně navracet a objednávat opakovaně.

Viktor Rulíšek, Slunečná:
Jako začátečníkovi mi strčili do ruky 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g. Nyní, po roce častém hraní jsem si objednal opět tento 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s polenem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je zbytečné a konečně s přehledem přestřelím míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám úžasný švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc technický hráč, ale díky skvělému vyvážení a celkovému pocitu lehkosti v ruce se mi daří i technicky obtížnější chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Patrik R: tak jsem to dostala aje to super

Vojtěch B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Hana Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Lukáš T: Jsem ráda, že to mám

Lucie Ř: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt