12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 510 Kč
Naše cena: 340 Kč

Klasické italské polévkové nudličky tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přísadu do každé zdravé polévky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Jakub Hrebeň, Kámen:
Pořizoval jsem dárky pro rodiče a vybrané 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250gY jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za úžasné ceny. Ihned jsem je objednal a druhý den mi je doručovatelka přinesla do domů. Vše bylo naprosto super.

Lukáš Stohl, Horní Krupá:
Potřeboval jsem zakoupit 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a dárek poslali obratem. ZásilkuDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si dobré komunikace a profesionálního přístupu k zákazníkovi.

Jan Pataky, Zlatá Koruna:
Dle popisného textu a stovek zkušeností, jsem si 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g pořídil u této internetové společnosti. Líbil se mi eshop, jak prakticky, ale i komplexně měl koncipovanou nabídku. Vše bylo bez chybičky až do způsobu zaplacení.

Linda Strelcová, Jílovice:
12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g JSEM NAŠLA JENOM V NABÍDCE TÉTO FIRMY, PROVEDENI SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO OBCHOD I OSTATNÍM KAMARADKAM.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Michal H: je to fajné

Viktor H: Přišlo to celkem rychle

Patrik S: tak jsem to dostala aje to super

Pavel J: 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Šárka S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt