12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 561 Kč
Naše cena: 374 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské polévkové nudličky tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přísadu do každé zdravé polévky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Sára Vašířová, Hlinka:
Tento eshop i 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g velice doporučuji. Objednávala jsem tady již po druhé a pokaždé všechno dorazilo v cajku a do čtyř dnů jsem zásilku pokaždé obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespletla, protože pracuje bezvadně. Po několikátém otestování vzhlíží pořád jako nový a dokonce přežil i pád ze stolu, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako předtím. Teda všechno OK.

Jana Hudcová, Čichalov:
Jsem hezky překvapena jak rychlostí dodání, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení balíčku. Precizní. 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g dorazil v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu okamžitě testovat. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě pravidelně vracet a objednávat opakovaně.

Viktor Rulíšek, Slunečná:
Jako novicovi mi strčili do ruky 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g. Nyní, po roce příležitostného hraní jsem si zakoupil opět tento 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s prknem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přestřelím míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám perfektní švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky skvělému vyvážení a celkovému pocitu lehkosti v ruce se mi daří i technicky náročnější chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Vojtěch V: Celkem jsem spokojený.

Zuzana K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Karel C: je to fajné

Kristýna O: Je to dostatečné?

Valerie P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt