12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Orecchiette neboli ouška tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1522 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Nikol Fancová, Hajnice:
Upozornila mě na něj reklama na banneru. Schválně jsem se koukla do komentářů pod článkem. Očekávala jsem, že jako opakovaně budou názory spíše neutrální, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo zcela jinak. To už ve mně rostlo pokušení ho vyzkoušet. Nevydržela jsem se 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g a jsem za to moc ráda. I já se v komentářích chtěla podělit o svůj pozitivní komentář.

Rozálie Bubíková, Častohostice:
Myslím si, že 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g, dnes patří na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj pocit po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti měsících {používání|užívání) je takový. Jsem velmi spokojená a nemohu mu skoro nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost zvolit si 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g v klidu, v pohodlí gauče. V tomto nakupování přes internet moc oceňuji. A komunikace prodejce 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g byla skutečně prvotřídní. Zákaznická help line reaguje prakticky obratem, moje otázky byly zodpovězené dostatečně a jasně.

Michal Vaisar, Líšina:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl jistý, že 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g musím mít. Měli jich mnoho na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla jediná malinká a vlastně milá komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a zvolit jestli si ho chci doručit na některé z krámů, nebo si ho nechám dovést až domů. Za mě gratuluji bezvadný servis a parádní komunikace, to se přece cení!

Vojtěch Kántor, Bílá Třemešná:
Obdržel jsem 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g jako dárek, ale přesto jsem vysmátý. Ono se říká, že darovanému koni na zuby nečum, ale zde ani na nic čumět nejde. Funkční jednoduchý povrch, žádná chybovost. Jednoduše dokonalý produkt, který mi udělal ochotně radost a doporučuji známým, kteří váhají nebo se rozhodují mezi několika produkty. Zvolte určitě tento.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Šárka P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Anežka P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Rozálie A: děda je z dárku je nadšený

Karolína P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Lucie Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt