12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč

Jedinečné italské Orecchiette neboli ouška tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1522 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Anežka Saidová, Pomezí:
Na tomto 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g se mi líbí veselá škála všelijakého nastavení, i když nastavení je krapet těžší a musel mi poradit sousedův pubertální syn. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli reálně všechny nastavení využiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a ostatní asi nevyužiji. Přesto za takto levnou cenu, bych neočekávala tolik všemožných funkcí. Až budete potřebné hledat, bacha na to, některé jsou dobře schované. Nicméně manuál je poměrně čitelný.

Ondřej Maršner, Rovensko:
12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takhle nic nepořizoval, a byl jsem tudíž velmi moc nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi zastavila před domem dodávka a předala mi můj 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v kamenném obchodě, navíc jsem jej pořídil doma u počítače. Úžasná služba.

Gabriela Lufinková, Kostelec nad Labem:
12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g JSEM NAŠLA JENOM V NABÍDCE TOHO ESHOPU, KVALITA SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO ESHOP I OSTATNÍM PRIBUZNYM.

Jakub Halfar, Nerestce:
Ve porovnání s jinou značkou,která je stále někde v reklamách,má 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g lepší hodnocení a je o dvě stě Kč výhodnější... teda z mé strany spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Anna N: Je to dostatečné?

Julie J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Barbora V: dobré

Aleš B: Celkem jsem spokojený.

Kateřina B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt