12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 773 Kč
Naše cena: 515 Kč

Jedinečné italské Orecchiette neboli ouška tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1522 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Karel Kachel, Sokolov:
Ze srovnání s podobnými produkty jako je 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g mi Vámi inzerovaný vycházel na první pohled suprově. Dlouho jsem proto neváhal a zakoupil. Balení, doba doručení i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne milé překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji ostatním.

Kamila Dutá, Protivín:
objednala jsem si u vás 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti dodání, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou velcekrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

Šárka Schořovská, Štichov:
Hezky provedený 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g, hodí se ke každým historickým šatům a dokáže je obstojně zkrášlit. Dělá šaty ještě více obdivuhodné, dodává ten krásný šmrnc.

Šárka Šimšová, Mikulůvka:
Otestovala jsem už osm podobných výrobků a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g. Klidně doporučuji! Při množství kladných vlastností jsem po objednání doufala alespoň v to, že produkt bude umět třetinu z vyjmenovaných vlastností. K mému převelikému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jedinou vadu, za mě jasná volba.

Klára Káchová, Lhůta:
Zcela bezkonkurenční 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g, díky kterému jsem pořád svěží a mladistvá. Používám ho třikrát denně a připadám si velmi skvěle a silnější. Jediné vrásky, které teď mám, jsou od starostí. Jednoduše bych doporučila používání 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g kterékoliv ženě, která se chce být vílou pro svého prince. S 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g je to jednoduché.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Zuzana B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Petr B: Jsem ráda, že to mám

Václav P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Daniela T: já jsem to prostě chtěla

Eva : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt