12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Orecchiette neboli ouška tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1522 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Nikol Fancová, Hajnice:
Upozornila mě na něj nabídka na internetu. Důsledně jsem se koukla do komentářů pod článkem. Očekávala jsem, že jako obvykle budou názory spíše hanlivé, jak už to tak u mnoha diskuzí bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo opačně. To už ve mně rostlo chuť ho otestovat. Neubránila jsem se 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g a jsem za to hodně ráda. I já se v diskuzi mohla podělit o svůj kladný komentář.

Rozálie Bubíková, Častohostice:
Myslím si, že 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g, dnes patří na trhu k absolutní špičce. Alespoň můj pocit po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti týdnech {používání|užívání) je takový. Jsem velmi spokojená a nemohu mu téměř nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost vybrat si 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g v klidu, v pohodlí gauče. V tomto nakupování přes internet moc oceňuji. A rada prodejce 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g byla opravdu skvělá. Zákaznická help line reaguje téměř obratem, moje otázky byly zodpovězené srozumitelně a jednoduše.

Michal Vaisar, Líšina:
Jen co jsem ho uviděl, hned jsem si byl jistý, že 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g musím mít. Měli jich mnoho na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla unikátní malinká a vlastně příjemná komplikace. Potom už jen stačilo si ho objednat a vybrat jestli si ho chci vyzvednout na některé z prodejen, nebo si ho nechám doručit až domů. Za mě gratuluji bezvadný servis a parádní komunikace, to se přece cení!

Vojtěch Kántor, Bílá Třemešná:
Dostal jsem 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g jako dárek, ale přesto jsem vysmátý. Ono se povídá, že darovanému koni na zuby nekoukej, ale tady ani na nic koukat nejde. Lehký jednoduchý design, žádná vadnost. Jednoduše dokonalý výrobek, který mi udělal zcela radost a doporučuji přátelům, kteří váhají nebo se rozhodují mezi několika modely. vyberte jistě tenhle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Lucie K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Daniel G: Jsem ráda, že to mám

Šárka Z: děda je z dárku je nadšený

Filip V: funkční výrobek

Michael G: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt