12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč

Rostlinný palmový tuk s přídavkem oleje z palmových jader vyniká svou neutrální chutí a je ideální na pečení, smažení či fritování.Složení: Palmový olej* (96%), palmojádrový tuk* (4%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 3700 kJ (900 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 100 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 50 g, mononenasycené mastné kyseliny: 40 g, polynenasycené mastné kyseliny: 10 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

Nikol Pytliková, Chýně:
12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g mi poradila matka jako účinný prostředek, který skvěle užívá a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je takto senzační věc na trhu hodně lehce koupitelná. Nepotřebovala jsem cokoliv těžko hledat. Stačilo podívat na internetové stránky prodejce a schopní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali všechno přesně podle mého přání. Dokonce i v práci si všimli, jak jsem skvělá a přesná.

František Antonov, Louka u Litvínova:
Po objednání prvního kusu tohoto výrobce, jsem byl celkem nadšený. Na pár chvil jsem se od tohoto výrobce odpoutal, ale díky tohoto 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g jsem se k němu vrátil a chci napsat, že jsem příjemně překvapen. Klobouk dolů, posunuli se hodně dopředu. Nemám asi co diskutovat. Cena byla celkem vyšší, ale u takhle kvalitního produktu mi to nevadí. Za kvalitní výrobek si rád zaplatím.

Johana Zaorálková, Tvarožná Lhota:
Když jsem si ho pořizovala, kupovala jsem na jistotu. Všechny moje přítelkyně, které 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g již vlastní, byly totálně rády. Žádná z nich neměla jakékoliv negativní zkušenosti, ba zcela výborné. A protože už jsem něco takového hledala hodně často, nebyl důvod proč déle to dokládat. Všechna moje očekávání byla na úplně splněna. Opravdu neznám nic lepšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Laura Neshybová, Zahořany:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit sehnat pro rodinu něco jako 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do 2 dnů, s produktem jsem stále spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc korun. Už bych ho nevynechala!

Kristýna Knýřová, Libavské Údolí:
Pokaždé mě to stálo hodně peněz. Potom jsem zjistila, že existuje i jeho verze na doma. Usmyslela jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g prostě musím objednat. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily nazpět. Pracuje skvěle bez jakéhokoliv zádrhelu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

Barbora P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Adéla P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Alena H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Daniel K: 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Gabriela J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt