12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Rostlinný palmový tuk s přídavkem oleje z palmových jader vyniká svou neutrální chutí a je ideální na pečení, smažení či fritování.Složení: Palmový olej* (96%), palmojádrový tuk* (4%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 3700 kJ (900 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 100 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 50 g, mononenasycené mastné kyseliny: 40 g, polynenasycené mastné kyseliny: 10 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

Martin Dudys, Bílá Voda:
Na tento produkt jsem narazil náhodou a oslovil mne jak cenou, tak uvedenými vlastnostmi. Do čtyř dnů po objednání jsem ho měl v dílně a od té doby ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g, který dělá stoprocentně svůj účel. Oceňuji především jeho dostupnost a způsob vyhotovení. V tomto eshopu nekupují poprvé, takže za mě dobrá volba.

Karolína Ulverová, Křelov-Břuchotín:
Běžně nakupuji přes web a aktuálně jsem chtěla ke svému využití 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a tak jsem 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g ihned zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla standardní a také způsob platby mi postačil. Splnil mé očekávání a pokud zůstanete na stejné úrovni, tak jste dostali další jasnou zákaznici.

Klára Felendová, Neratovice:
Tuto 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g je zcela TOP. Dříve jsem jej objednávala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem obdržela mnohem delší jistotu, perfektní manuál a také možnost zdarma konzultace. Jsem totálně spokojená a velmi si vážím takto ochotného přístupu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

Alžběta B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Radek P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Filip C: je to fajné

Jana M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Alena K: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt