12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč

Rostlinný palmový tuk s přídavkem oleje z palmových jader vyniká svou neutrální chutí a je ideální na pečení, smažení či fritování.Složení: Palmový olej* (96%), palmojádrový tuk* (4%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 3700 kJ (900 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 100 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 50 g, mononenasycené mastné kyseliny: 40 g, polynenasycené mastné kyseliny: 10 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

Kryštof Kűhtreiber, Mikulčice:
12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g, který vyhovoval mým přísným kritériím, jsem si zakoupil právě u této společnosti. Delší dobu vzájemně spolupracujeme a nemohu jim nic vytknout. Skvělá nabídka, informace o 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g, někdy další typy, ceny jsou o trochu vyšší, oplátkou však mají vynikajícího dodavatele. Snad jen drobnou chybu jsem shledal přepravě, a zákaznické podpoře. Ale nakonec dávám palec nahoru. Škoda, že takových prodejců není mnoho.

Nikolas Kulička, Záchlumí:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela dobře, takže se nebojím, že bych musel zase kupovat další. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

Aneta Hausvaterová, Újezd u Tišnova:
Od té doby, co jsem s mimčem, objednávám často přes web, je to pohodlnější, než se s prckem tahat po obchodech, nebo si objednávat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš obchod, kde vždycky najdu zboží, které chcei. Narazila jsem tam i na tento 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g, a to mě jen přesvědčilo v tom, že nakupovat u vás je dobrá volba. Nemůžeme si jej s miminkem vynachválit.

Miroslav Hác, Hraničné Petrovice:
Hodně mě oslovil tento nový 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g, který byl dodán na trh. Očekával jsem záplavu drobností. Příjemně mě překvapil svou nenáročností na údržbu, silnou výkonností a malou cenou. I žena si ho pochvaluje, jelikož jí práce velmi ulehčila práci a máme tak více času na sebe a na naše děti. Stal se z něj dobrý domácí pomocník, bez kterého si už den nedovedeme představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

hodnocení 5/5 od 56 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

Matouš O: 110 % spokojenost

Johana V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Simona : Proboha. To raději přispěju na charitu

Martin M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sára V: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt