12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2127 Kč
Naše cena: 1418 Kč

Jedinečné italské kamutové Penne tradičně vyrobené z nejkvalitnějšího italského kamutu neboli pradávné nešlechtěné odrůdy pšenice stále více oblíbené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd pšenice, bohatší na bílkoviny, minerály a vitamíny, díky čemuž představují jedinečné těstovinové potěšení zlatožluté barvy a lahodné přírodní chuti nejen pro všechny milovníky originálních italských těstovin.Složení: Krupice Kamut*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1491 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.5 g, (z toho cukr: 2.5 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.4 g, Bílkoviny: 13.1 g, Sůl: 0.013 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g

Samuel Rőssner, Adršpach:
Pořizoval jsem dárky pro přátele a vybrané 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500gY jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za úžasné ceny. Ihned jsem je objednal a druhý den mi je kurýrka přinesla do domů. Vše bylo naprosto perfektní.

David Hudák, Chotovice:
12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g, který jsem hledal, byl pouze na těchto internetových stránkách. Byl jsem u vytržení z velké nabídky. Průběh objednávky mne přesvědčil o solidnosti této firmy. Proto mohu doporučit všem, kteří upřednostňují kvalitu za rozumnou cenu. Jediným záporem je zřejmě klasicky, přeprava.

Martin Kabát, Morašice:
Když jsem váš 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem měl obavy, co mi na to přítel řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nesmysli, místo abych šetřil kačky na důležitější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne obdobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g uviděla, řekla mi, ať jí ho zapůjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel pořídit další, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení všichni.

Samuel Schořík, Hradčany-Kobeřice:
12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g jsem si koupil převážně proto, že nebyl předražený. Nepatřím k bohatším, spíš se musím vždy dívat, kolik co stojí, takže cena byla pro mě klíčová. Neodhadoval jsem příliš dlouhou trvanlivost, ale výrobce mě skutečně překvapil. Kvalitně zpracovaná, šikovná věcička. Za nízkou cenu hodně muziky, jak se říká. Kolegovi, který mi o něm řekl, jsem poté jako revanš věnoval láhev rumu, protože mi svým tipem udělal skutečně neuvěřitelnou radost.

Sára Kliglová, Ročov:
Jsem mile překvapena jak okamžitým dodání, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení zboží. Precizní. 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g dorazil v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu okamžitě testovat. Nemám co bych obchodu vytkla, všecko zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě pravidelně navracet a nakupovat opakovaně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g

Jana K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Michael M: Jsem ráda, že to mám

Magdaléna P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sofie T: já jsem to prostě chtěla

Valerie U: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt