12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1934 Kč
Naše cena: 1289 Kč

Jedinečné italské kamutové Penne tradičně vyrobené z nejkvalitnějšího italského kamutu neboli pradávné nešlechtěné odrůdy pšenice stále více oblíbené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd pšenice, bohatší na bílkoviny, minerály a vitamíny, díky čemuž představují jedinečné těstovinové potěšení zlatožluté barvy a lahodné přírodní chuti nejen pro všechny milovníky originálních italských těstovin.Složení: Krupice Kamut*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1491 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.5 g, (z toho cukr: 2.5 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.4 g, Bílkoviny: 13.1 g, Sůl: 0.013 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g

Simona Pleyerová, Nové Město na Moravě:
12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g u nás ve skladu jedna spolupracovnice propagovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to teda vyzkoušet. Jsem spíš nedůvěřivá, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Navíc ta investice není tak závratná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g zaplatila. S pozitivními komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g zakoupily další tři.

Markéta Trochtová, Prameny:
12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g jsem si objednala zejména kvůli muži. I když jsem si ho pořídila pro sebe, věděla jsem, že chlapovi se bude líbit. No a měla jsem pravdu. Chlap mě hned chválil a mimo to, že měl radost on, ji mám i já. Funguje opravdu dobře a partner si je jistý v tom, co mi má pořizovat, abych byla spokojená .

František Palucha, Jevišovka:
S 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g jsem se setkal, když jsem sháněl účinného pomocníka do domácnosti. Byl jsem pěkně překvapen jeho zpracováním a hodně snadnou prodejností. Velké skladové zásoby mi umožnily koupit si více setů 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g, abych nemusel zase brzy objednávat. I manželka byla nadšená a určitě se k tomuto 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g zase vrátíme.

Barbora Lamatová, Nové Veselí:
Od chvíle, kdy jsem 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g zakoupila, jsem se nemohla dočkat, až dorazí. Líbila se mi diskuze s e-shopem, kdy mě doručování informovali o stavu nákupu. Člověk hned vidí, že si ho jako objednávajícího váží. K tomu jsem platila předem, takže potvrzení o obdržení platby pro mě bylo moc uklidňující. Teď už mám 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g téměř měsíc a nemůžu si ho vynachválit.

Roman Trdý, Nový Knín:
Už nějakou dobu jsem si připadal takový bez energie. Nic mě netěšilo a když, tak jsem u toho nebavil se. Hledal jsem nějak nakopnout vybrat 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g vhodný rovnou pro mě. Byli moc milí, prostě experti. Když bude potřeba, nemám obavu se tam znovu vrátit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g

Radim L: tak jsem to dostala aje to super

Richard R: je to fajné

Eliška D: nemá chybu

Michael J: funkční výrobek

Julie V: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Penne kamutové, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt