12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč

Klasické italské Penne tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Veronika Cihelníková, ÚSTÍ NAD LABEM:
Nejdříve jsem se snažila najít 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g na stránkách, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi bleskové dodání, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, profesionální jasnost informací a čistota a s doručením kusu v bleskové rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen svým známým a rodině, ale i tady. Takže děkuji a doporučuji.

Ondřej Fejta, Klášterec nad Orlicí:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé potřeby byly celkem specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g, který jsem potřeboval. Děkuji za podporu a trpělivost, jsem hodně složitý zákazník. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem potřeboval a jsem skutečně moc spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Matouš Repiský, Trutnov:
Od začátku jsem byl hodně skeptický. Ovšem ihned po zakoupení si mě 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g rychle získal, je skutečně perfektní. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem vytrvalý kritik. Asi bych trochu zapracoval na vzhledu, ale jak se říká, tisíc lidí, tisíc chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není proč čekat.

Josef Nepimach, Provodov:
Když jsem vybíral 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g, zprvu jsem si nebyl jistý zpracováním. Nakonec jsme vybrali s manželkou tento 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g a určitě jsme udělali dobře. Je kvalitní, pevný a maximálně vyhovuje našim požadavkům. Jsme vážně spokojení a jistě si jej opět zakoupíme. Protože jsme již v důchodu, nechali jsme si poradit od šikovných prodavaček. již dávno jsme se nesetkali s takovým příjemným prodejem.

Nikol Pirožková, Topolná:
12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g u nás v dílně jedna kolegyně propagovala tak, že jsem si nakonec rozmyslela, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho pravda, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem více nedůvěřivá, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Docela ta investice není tak závratná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g utratila. S spokojenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g zakoupily další pět.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Jana F: děda je z dárku je nadšený

Veronika G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Václav S: 110 % spokojenost

Adéla S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tobiáš P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt