12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč

Klasické italské Penne tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Dominika Cielecká, Hačky:
Běžně nakupuji přes net a aktuálně jsem potřebovala ke svému využití 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a proto jsem 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g okamžitě objednala. Doba @dodání|doručení} byla standardní a rovněž druh platby mi vyhovoval. Splnil mé očekávání a pokud zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste dostali další spokojenou zákaznici.

Karolína Huďová, Vícenice u Náměště nad Oslavou:
Jako dáma vnímám nejvíce pocit, který mě ihned zaujal a právě proto jsem dala 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g přednost. A hodilo se, jelikož jsem více než ráda. Dennodenní užívání se zatím nijak neukázalo, zkrátka jde jasně o testovanou věc. Pokud také zvažujete objednání, rozhodně nebudete chybovat. Mile mě oslovilo komunikaci eshopu – jasně na výši.

Denisa Šticová, Královec:
Objednávat něco nového, neotestovaného, je vždy sázka do loterie. Bohudík to není můj případ, 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g jsem si koupila celkem nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to jednoduše sázka na kvalitu. Dnes jsem ji zakoupila také pro svou sestru a doufám, že i ona bude nadšena. Pro svou sestru objednávám jen to nejdokonalejší.

Petr Wlosok, Frenštát pod Radhoštěm:
Tento 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybral, protože je za méně jak čtvrtinovou cenu než podobné kousky na podobných obchodech. Tahle nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Rozálie B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Václav R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikolas : Doufám, že to vydrží několik let :-D

Antonín : tak jsem to dostala aje to super

Aneta S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt