12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Penne tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Michael Zdražílek, Suchov:
Nejdříve mě překvapil moderní webdesign tohoto webu. Profesionálně byla vyhotovena nabídka, fotky, popisy, zkušenosti. Bohužel jsem si nebyl jistý s volbou 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g, proto jsem kontaktoval prodejce. Instruktáž byla blesková, jasná. Bonusem byl poukaz na stejný 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g za jinou cenu. Prodávajícího velmi doporučuji jak po stránce nabídky, tak dopravy.

Nikola Košatová, Benešov nad Ploučnicí:
U této společnosti pořizuji zboží poměrně často. Nemám problém jak s cenou za produkt, tak s kvalitou materiálů. Není tajemstvím, že v České republice není velká nabídka po těchto 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g, jiný obchod již nemusím zkoušet. Jejich záporem je jen delší doba dodání a ostatní vedlejší náklady jako jsou: cena balného, poštovné. Bohužel chcete-li mít špičkové vlastnosti výhodně, budete si muset počkat.

Simona Jordánková, Koclířov:
12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g u nás ve skladu jedna kolegyně propagovala tak, že jsem si tedy řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to aspoň zkusit. Jsem spíš nedůvěřivá, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám sama zážitek. Navíc ta cena není tak závratná. Nelituji ani koruny, kterou jsem za 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g zaplatila. S pozitivními příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g objednaly další tři.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Václav W: Celkem jsem spokojený.

Nikol P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Amálie S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Veronika : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Andrea B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt