12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Penne tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Michael Zdražílek, Suchov:
Na první pohled mě upoutal pěkný design tohoto eshopu. Špičkově byla zpracována nabídka, snímky produktů, texty, recenze. Bohužel jsem si nebyl jistý s výběrem 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g, tak jsem se obrátil na podporu. Instruktáž byla blesková, jasná. Bonusem byla poukázka na stejný 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g v jiné cenové kategorii. E-shop velmi doporučuji z důvodu nabídky i dopravy.

Nikola Košatová, Benešov nad Ploučnicí:
U této firmy nakupuji poměrně často. Hraje mi do karet jak s cenou za produkt, tak s kvalitou materiálů. S přihlédnutím k tomu, že v České republice není pestrá nabídka po těchto 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g, jiný eshop již nepotřebuji. Jejich mínusem je jen pomalejší doprava a ostatní vedlejší náklady jako jsou: balné, poštovné. Bohužel chcete-li mít kvalitu levně, nezbude vám, než si počkat.

Simona Jordánková, Koclířov:
12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g u nás v dílně jedna kolegyně vychvalovala tak, že jsem si nakonec rozmyslela, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho realita, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem spíš nedůvěřivá, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi hloupé odmítat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Docela ta investice není tak závratná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g zaplatila. S spokojenými komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g zakoupily další pět.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Kristýna B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Markéta V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Antonín Z: 110 % spokojenost

Magdaléna C: nemá chybu

Filip S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt