12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč

Jedinečné celozrnné Penne z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, představují jedinečné celozrnné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně díky plnohodnotnému obsahu všech původních látek z celého zrna, hlavně vlákniny. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

Michal Prunner, Chotěšice:
Dělali jsme si s klukama legraci, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet očekávanou sílu. Standardně jsme se štouchali, až nějakej kámoš hodně zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomhle směru dbám delší dobu, proto jsem mu ho přece mohl doporučit. Dneska mi poslal e-mail, že děkuje, už 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g má doma taky a pochválila ho i maminka.

Barbora Molinková, Očelice:
Ovšem, že jsem před nákupem byla jako většina trochu skeptická. Přečetla jsem ale spoustu nadšených zkušeností a nechala jsem se také zlákat k pořízení 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g. A skvěle jsem udělala. Teď se k pozitivním názorům totiž určitě musím přidat. Jestli nyní s pořízením váháte, tak neotálejte a 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g si objednejte. Budete spokojení, 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g patří ve své kategorii k nejlepším výrobkům.

Kryštof Zděnovec, Všetaty:
Již několikrát jsem toužil podobný produkt vyzkoušet. Když jsem pak objevil e-shop 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g, již jsem neměl nad čím neustále váhat. Perfektní zákaznická podpora ze strany eshopu, všechno proběhlo na chlup tak, jak mělo. 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g zanedlouho přivezl pošťák a od té doby ho každý den ke stoprocentní spokojenosti využívám. Má snad jen malinkou vadu: Nebudete se ho chtít nechat odpočinout ani na sekundu.

Jakub Voňavka, Střílky:
Nejlepší 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

Tomáš Hanna, Petrovice I:
kompaktni, planujeme s sebou brát i na dovcu, nezabere moc mista, takove male 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g z toho je, barevná kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, dětsko je z neho nadsena, jsou tam i úchyty na upevneni

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

Petr F: funkční výrobek

Anna M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Aneta : nemá chybu

Miroslav B: je to fajné

Lukáš H: 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt