12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné celozrnné Penne z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, představují jedinečné celozrnné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně díky plnohodnotnému obsahu všech původních látek z celého zrna, hlavně vlákniny. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

Rozálie Pecháčková, Mladá Vožice:
Absolutní špička mezi 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g! Funguje tak, jak je inzerováno, výsledky jsou úžasné. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto zboží! Velmi lehké použití spolu s ostatními produkty. Výhodný poměr kvality a ceny - zdá se předražený, ale opak je pravdou. 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g používám hodně let a nikdy mě nenakrknul. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte pořádně robalit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře protřepat, aby nedošlo k usazování krystalků. Pečlivě uzavřít a skladovat na suchém a tmavém místě při konstantní teplotě.

Aleš Fertig, Machová:
Když porovnám výkon a cenu, tak nemohu být nenadšen. 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g splňuje vše, co bylo uvedeno v letáku, nakonec je o něco větší, než jsem si myslel, což není na obtíž. S produktem se tak lépe hýbá. Měl jsem i horší, ale zde cena rovná se skvělé materiál. Kdo neuplatní profesionální výrobek, pro normální používání je zcela dostačující, doporučuji.

Johana Halašová, Sudoměřice u Bechyně:
Otestovala jsem už osm podobných výrobků a ani jedním jsem nebyla spokojena tak jako s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g. Vřele doporučuji! Při výčtu kladných funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že výrobek bude umět třetinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše přišlo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem spokojená. Nepřišla jsem na jedinou vadu, za mě jasná výhra.

Viktorie Sulovská, Oldřichov v Hájích:
Super 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g, díky kterému stíhám své denní starosti naprosto s přehledem. Pohodlný, šikovný, ale zároveň i moderní a trendy. V e-shopu je nabízen v několika variantách, které obšťastní i ty pohodlné lidi. Velkým plus je cena, která umožňuje jeho koupení široké veřejnosti. 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g je zároveň i ideálním dárkem k narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 44 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

Eva S: Je to dostatečné?

Nikol E: děda je z dárku je nadšený

David Š: je to fajné

Ema R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Miroslav B: 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt