12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč

Jedinečné celozrnné Penne z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, představují jedinečné celozrnné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně díky plnohodnotnému obsahu všech původních látek z celého zrna, hlavně vlákniny. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

Simona Gacíková, Holýšov:
Prostřednictvím internetového obchodu jsem si objednala 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g, který v běžném obchodě nestojí méně než několik Kč. Navzdory tomu, že jsem byla upozorněna mým mužem, že dražší položky není moc bezpečné nakupovat přes internet, rozhodla jsem se udělat partnerovi hezký den (sobě zrovna tak), a tak jsem si jej objednala. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dobou doručení. Určitě doporučuji tento internetový obchod.

Oliver Maloň, Jaroměř:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl jistý, že 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi nějaký čas trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla jediná malá a vlastně hezká komplikace. Potom už jen stačilo si ho objednat a vybrat jestli si ho chci doručit na některé z prodejen, nebo si ho nechám dovést až domů. Za mě chválím bezvadný servis a parádní jednání, to se dneska cení!

Nikolas Sechter, Šléglov:
Při porovnání s stejnými produkty jako je 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g mi Vámi inzerovaný vycházel na počáteční pohled suprově. Moc jsem proto nečekal a objednal. Balení, doba doručení i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g je tzv. blbu vzdorný, tedy příjemný pro kupující a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš eshop proto doporučuji ostatním.

Sofie Naučová, Perálec:
Zcela bezkonkurenční 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g, díky kterému jsem pořád svěží a krásná. Používám ho dvakrát denně a cítím se velmi lépe a odpočinutěji. Ojedinělé vrásky, které nyní mám, jsou od smíchu. Jednoduše bych doporučila používání 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g každé kamarádce, která se chce být královnou pro svého žabáka. S 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g je to snadné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

Roman B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Tereza : Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Karel K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Laura K: dobré

Magdaléna M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt