12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč

Unikátní barevná italská polévková písmenka tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, obarvena čerstvým práškem z rajčat, špenátu a červené řepy představují jedinečný těstovinový zážitek při jídle zdravé polévky nejen pro Vaše nejmenší strávníky, ale všechny kdo si rádi své těstovinové potěšení trochu zpestří. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, červená řepa-prášek*, špenát-prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1481 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.1 g, Bílkoviny: 10.9 g, Sůl: 0.03 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Alena Ducká, Osečná:
Tak jako každá dáma, která zároveň manželkou i matkou, také já řeším zdravotní stav rodinných příslušníků. Jakým způsobem se postarat o to, aby rodině nescházelo to podstatné a kromě toho se trefit do rozmanitých chutí manžela i dětí? Je to náročný a zodpovědný úkol. Jeho splnění je ale triviálnější, než se na první pohled zdá. A usnadnil mi to 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Jeho prostřednictvím mám zaručeno, že o mé blízké je skvěle postaráno.

Emma Drazdíková, Topolná:
Měsíce jsem zvažovala, který typ by pro mě mohl být nejlepší volbou. Vyzkoušela jsem jich celou řadu. Až teď, když jsem objevila 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g jsem však věděla, že tím hledání končí. Zamilovala jsem se do něj na první vyzkoušení a dále už hledat nehodlám. Svými vlastnostmi mi 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g stoprocentně vyhovuje, zvládá všechno, co od něho potřebuji. Jenom mi ho čas od času zabaví můj manžel.

Adam Pešout, Košátky:
Naprosto perfektní 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g, který je normální unisex. Hodí se jak nám, drsným chlapům, tak jemným ženám, které chtějí cítit hebkost a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že stále ještě existují 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g, které konečně využijí obě pohlaví. Šikovné balení, skvělé vlastnosti a perfektní účinky dělají z 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g univerzálního pomocníka v každé chvíli. Vyzkoušel jsem se o tom na vlastní kůži.

Antonín Pflug, Mladotice:
Patřím k chlapům, kteří neumí objednávat dárky. Často mě nenapadne nic hezkého, čím bych potěšil. A občas mě to hodně mrzí. Teď, co jsem poznal 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g, je to ale zcela jiné. Už jsem ho jako dárek objednal asi šesti lidem a všichni byli stejně spokojení jako já. Navíc velice překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

David S: 110 % spokojenost

Eva O: Ideální k osmnáctinám :)

Lukáš : Celkem jsem spokojený.

Michaela B: nemá chybu

Matěj F: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt