12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč

Unikátní barevná italská polévková písmenka tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, obarvena čerstvým práškem z rajčat, špenátu a červené řepy představují jedinečný těstovinový zážitek při jídle zdravé polévky nejen pro Vaše nejmenší strávníky, ale všechny kdo si rádi své těstovinové potěšení trochu zpestří. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, červená řepa-prášek*, špenát-prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1481 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.1 g, Bílkoviny: 10.9 g, Sůl: 0.03 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Daniela Vlasatíková, Stříbřec:
Jako ženská vnímám nejvíce pocit, který mě okamžitě zaujal a právě proto jsem dala 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g přednost. A vyplatilo se, protože jsem více než ráda. Dennodenní užívání se zatím nijak neprojevilo, zkrátka jde opravdu o testovanou věc. Pokud také přemýšlíte o koupi, rozhodně nebudete chybovat. Mile mě oslovilo komunikaci eshopu – jasně na výši.

Eliška Alturbanová, Bílovec:
12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g je velmi hezký a šikovný. Velmi doporučuji. Cena je rovnoměrná zpracování. Neřekla bych však, že si dáte něco na víc, dostanete něco užitečnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto výrobkem tedy spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně báječný produkt, který umí hodně věcí a za tu cenu umí vše, co žádám.

Oliver Šubotník, Plch:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl jistý, že 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla ojedinělá malinká a vlastně milá komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a zvolit jestli si ho chci vyzvednout na některé z obchdů, nebo si ho nechám doručit až ke dveřím. Za mě chválím bezvadný servis a seriózní komunikace, to se dneska cení!

Jiří Skřehot, Šumperk:
Přes internet nehledám moc často, jelikož mi vadí to, že si zboží nemohu vyzkoušet a někdy jsou i předlouhé doručovací lhůty. Ovšem v tomto eshopu jsem udělal výjimku a vyplatilo se mi to. 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g je úplně takový, jaký jsem potřeboval, splňuje moje očekávání, navíc za nejlevnější cenu a dodání téměř okamžité. Ještě znovu děkuji. Jistě se na vás opět v blízké době obrátím.

Aneta Šetlíková, Račice:
Já sama nemám s 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g své vlastní zkušenosti, objednala jsem ho pro maminku. Vybrala jsem ho hlavně z důvodu, že měl online velice kladné recenze a protože spousta kamarádek ho také mají. Máti, i když byla nejdříve mírně rozpačitá, si produkt nyní velmi cení. Vždycky, když k ní dorazím na návštěvu, tak o tom hovoří a je moc spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Tereza J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Eliška R: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Denisa H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Filip K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Vanesa E: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt