12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní barevná italská polévková písmenka tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, obarvena čerstvým práškem z rajčat, špenátu a červené řepy představují jedinečný těstovinový zážitek při jídle zdravé polévky nejen pro Vaše nejmenší strávníky, ale všechny kdo si rádi své těstovinové potěšení trochu zpestří. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, červená řepa-prášek*, špenát-prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1481 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.1 g, Bílkoviny: 10.9 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Roman Sibřina, Tvarožná:
Na radu kolegů v práci jsem předminulý měsíc objednal 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g, protože už delší čas něco podobného hledám. Prohledal jsem pár internetových nabídek a rozhodl jsem 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g koupit jen u Vás. A vím, že volba byla dobrá. Splnil moje předpoklady, je na vzhled hezký, funguje a myslím, že bude i v blízké době funkční. Přátelé měli pravdu a já jsem dalším spokojeným kupujícím. S klidným svědomím jej budu doporučovat našim příbuzným a kolegům.

Matyáš Flígr, Františkovy Lázně:
Během nákupu 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g jsem hodně nekompromisní. Stojím si za stálostí a levnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě navíc korektní jednání, které také nemusí být všude. Oceňuji rychlé vyřízení mé zakázky, 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g je přesně takový, jaký potřebuji a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká skvělý obchod. Z vás by si měly vzít jiné obchody příklad.

Adéla Bavorová, Dobročkovice:
Jelikož jsem ženská, tak se pokaždé koukám na víc aspektů, co chce nejen 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g, ale i eshop poskytnout. Tím myslím pro příklad cenu, zabalení balíčku, rychlost doručení, design výrobku a důležitá je pro mne komunikace. A můžu říct, že se vším tímto jsem byla maximálně spokojená. Cena je v dobrá, balení bylo v pohodě, žádné velké omotávání stretchkou nebo nevím čím a doručení bylo do čtyř dnů. Opravdu můžu pouze doporučit!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Nela F: já jsem to prostě chtěla

Pavel H: je to fajné

Miroslav K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Tereza J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Josef Ž: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt