12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní barevná italská polévková písmenka tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, obarvena čerstvým práškem z rajčat, špenátu a červené řepy představují jedinečný těstovinový zážitek při jídle zdravé polévky nejen pro Vaše nejmenší strávníky, ale všechny kdo si rádi své těstovinové potěšení trochu zpestří. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, červená řepa-prášek*, špenát-prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1481 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.1 g, Bílkoviny: 10.9 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Valerie Nátrová, Žďár nad Metují:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g, vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to skvělý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné výrobky.

Radim Ďuran, Žermanice:
Ve srovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g lepší hodnocení a je o dvě stě korun levnější... zatím z mé strany spokojenost.

Tadeáš Olšavský, Krmelín:
Při porovnání s podobnými produkty jako je 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g mi Vámi inzerovaný vycházel na počáteční pohled suprově. Moc jsem proto neváhal a pořídil. Zabalení, doba dodání i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g je tzv. user - friendly, tedy příjemný pro kupující a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš obchod tedy doporučuji ostatním.

Jiří Munduch, Lomy:
S babičkou jsme hledali dobrý 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g do naší domácnosti. Hledali jsme dobrý 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g, který nám vydrží delší čas. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a milé jednání.

Alžběta Morgensternová, Opatovec:
Když jsem 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g poprvé uviděla a vedle něj takto nízkou cenovku, tak jsem se skoro až vyděsila. Avšak řekla jsem si, že zboží otestuji. Naštěstí, protože tahle věcička opravdu předčila moje požadavky. Očekávala jsem totální blbost, ale byla to opravdu kvalitní skvělá věcička z výborného materiálu, kterou používám skoro denně! Skvělá a velice výhodná koupě, takových jsem v poslední době moc neměla.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Jana R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Klára K: nemá chybu

Antonín D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Oliver J: tak jsem to dostala aje to super

Markéta K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt