12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní barevná italská polévková písmenka tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, obarvena čerstvým práškem z rajčat, špenátu a červené řepy představují jedinečný těstovinový zážitek při jídle zdravé polévky nejen pro Vaše nejmenší strávníky, ale všechny kdo si rádi své těstovinové potěšení trochu zpestří. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, červená řepa-prášek*, špenát-prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1481 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.1 g, Bílkoviny: 10.9 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Valerie Nátrová, Žďár nad Metují:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g, vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to skvělý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné výrobky.

Radim Ďuran, Žermanice:
Ve srovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g lepší hodnocení a je o sto korun výhodnější... teda z mé strany spokojenost.

Tadeáš Olšavský, Krmelín:
Při porovnání s stejnými výrobky jako je 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g mi Vámi nabízený vycházel na první pohled nejlépe. Moc jsem proto neváhal a pořídil. Balení, doba doručení i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne milé překvapení. Váš obchod proto doporučuji ostatním.

Jiří Munduch, Lomy:
S manželkou jsme sháněli dobrý 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g do naší zahrady. Hledali jsme dobrý 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g, který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a příjemné jednání.

Alžběta Morgensternová, Opatovec:
Když jsem 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g poprvé uviděla a vedle něj takto bezkonkurenční cenovku, tak jsem se téměř až vyděsila. Jenomže řekla jsem si, že ho prověřím. Naštěstí, protože tahle věc fakt předčila moje očekávání. Očekávala jsem nějaký blbost, ale dorazila mi velmi kvalitní super věcička z odolného materiálu, kterou používám skoro pořád! Spokojená a cenově přijatelná koupě, podobných jsem v poslední době moc neměla.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Johana L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Alena D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Gabriela V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Michal H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kristián T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt