12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 561 Kč
Naše cena: 374 Kč Ověřit dostupnost

Klasická celozrnná polévková písmenka z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky polévek s těstovinovým drobením. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

Vanesa Rezanková, Znojmo:
Jednoho dne jsme se s kamarádkami ve škole dohodly, že si v eshopu koupíme hodně věcí najednou, abychom ušetřily. Já jsem si v tom čase zvolila z nabídky právě tento 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g, jelikož jsem se do něj ihned zamilovala. Ovšem byla to velmi šťastná volba. Hodně jsem od něj nečekala, ale jsem nadšená. Skvělá kvalita, bezproblémové doručení, dobrá cenovka, zkrátka pecka!

Nikol Pohanková, Koupě:
Jednoduše jsem potřebovala ve svém životě učinit podstatnou změnu. 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g se k tomuto účelu ukázal jako perfektní řešení. A opravdu, s jeho pomocí je moje každodenní rutina teď podstatně lepší než v minulosti. I vás občas přepadne nutkání, že byste měli změnit život? Ale chybí vám k zásadní volbě většinou dostatek chuti. Díky 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g budou podobné pocity ihned pryč. Uvidíte, že na radikální změnu stačí většinou velmi málo.

Magdaléna Pišteková, Třešť:
Tento 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g jsem viděla u kamarádky a začala jsem se o něj informovat. Na její doporučení jsem ihned, co jsem přišla z návštěvy, sedla k počítači a zakoupila. Po celkem krátké chvíli zaťukal pošťák a já ho můžu otestovat. Jsem hodně spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho potkám a dám se s ním do řeči.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

Marek K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Laura V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Zuzana S: Ideální k osmnáctinám :)

Emma Š: děda je z dárku je nadšený

Antonín S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt