12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 561 Kč
Naše cena: 374 Kč

Klasická celozrnná polévková písmenka z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky polévek s těstovinovým drobením. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

Samuel Ruth, Krásný Les:
Kdysi jsem se párkrát nechal podvést podvodnými eshopy, takže jsem se děsil, jestli další objednávání neskončí identicky. Pro sichr jsem do e-shopu několikrát telefonoval, vše porovnával… Popravdě, pochyboval jsem, jestli jsem korunky nevyhodil zbytečně. Ale mýlil jsem se. 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g mi doručili až před práh, důkladně zabalený, bez jakékoliv vady na kvalitě a slouží mi bravurně. Zatím jsem na výrobku nenašel nevýhodu. V eshopu budu na sto procent nakupovat i v budoucnu.

Adéla Faragová, Lom u Tachova:
12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g splňuje všechny vlastnosti napsané v reklamě. Používání jednoduché, vysoká citlivost na jakoukoliv změnu v ovzduší, velmi tichý provoz u televize neruší a vzduch v místnosti stále čerstvý, jako po vyvětrání. Mohu všem zájemcům doporučit,

Aneta Čiháková, Černíč:
Potřebovala jsem obratem a levně pořídit 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem chtěla. Dobré a férové jednání a hlavně zásilka došel včas, jak jsem potřebovala. Perfektní, tak by to mělo být vždy.

Veronika Radošová, Vysoká u Příbramě:
Jsem šťastná. 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g byl velmi bleskově zaslán k mé celkové štěstí. Určitě budu povídat dále všem svým známým v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o skvělý eshop, okamžitá komunikace se zákazníky a když máte všetečný dotaz, vše vám hodně rychle a v klidně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o "skorohned" dodání nákupu a tady to opravdu probíhá. Doporučuji!

Lucie Švihová, Staňkov:
U této společnosti pořizuji zboží poměrně často. Vychází mi vstříc jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou dílů. S ohledem na to, že u nás není velká nabídka po těchto 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g, jiný eshop již nehledám. Jejich záporem je jenom doba doručení a další druhotné náklady jakož jsou: balné, cena za dopravu. Bohužel jestliže chcete mít první jakost za málo peněz, musíte se počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

Nikol C: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Petra N: Ideální k osmnáctinám :)

Nikol K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Alžběta P: nemá chybu

Zuzana V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt