12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 561 Kč
Naše cena: 374 Kč Ověřit dostupnost

Klasická celozrnná polévková písmenka z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky polévek s těstovinovým drobením. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

Vanesa Rezanková, Znojmo:
Jednou jsme se s kamarádkami ve škole dohodly, že si u internetového prodejce objednáme víc zboží na jeden nákup, čímž ušetříme. Já jsem si tehdy zvolila v nabídce právě tento 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g, protože se mi nic jiného nelíbilo. Ovšem byla to fakt dobrá volba. Zázraky jsem od něj nečekala, ale překvapil mě. Bezkonkurenční kvalita, bezproblémové doručení, nízká cena, jedním slovem špica!

Nikol Pohanková, Koupě:
Prostě jsem musela ve svém životě udělat nějakou změnu. 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g se k tomuto účelu jevil jako perfektní řešení. A vážně, díky němu je můj život nyní o poznání lepší než před nákupem. I vás čas od času přepadne pocit, že byste se sebou prostě měli něco udělat? Ale nemáte k zásadní změně většinou dostatek motivace. S 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g budou takové chmury obratem pryč. Dojdete závěru, že na lepší život je zapotřebí někdy velmi málo.

Magdaléna Pišteková, Třešť:
Tento 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g jsem shlédla u babičky a začala jsem se o to zajímat. Na babičky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k notebooku a objednala. Po celkem krátké chvíli zaťukal pošťák a já ho můžu využívat. Jsem opravdu spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho potkám a dám se s ním do řeči.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

Ondřej K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kristýna W: já jsem to prostě chtěla

Gabriela K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Miroslav Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Barbora D: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt