12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 990 Kč
Naše cena: 660 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná pomerančová kůra naložená v kukuřičném sirupu, prvotřídní kvality a sladce pomerančové chuti, představuje jedinečnou, zdravou, pomerančovou přísadu na pečení a přípravu originálních sladkých dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Kukuřičný sirup*, pomerančová kůra* (30%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1389 kJ (327 kcal) na 100 g. Sacharidy: 80.3 g, (z toho cukr: 79 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.2 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Samuel Lexa, Lázně Kynžvart:
Hledal jsem pro známé velmi dobrý 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g s ohledem na bezpečnost a odolnost. Hlavní roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem objevil na tento eshop, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem potřeboval. Mimo bezpečnosti a nízkých cen také milé a ochotné jednání. 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g přišel poštou rychle a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo být všude.

Radim Theodor, Lužany:
Nejprve musím pochválit opravdu osobitý design, dále také originální užitek 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Dá se využít pro více funkcí, ale bacha je hrozně mačkavý. Sestře se spadl na zemi a kousek se odtrhnul. Na funkčnost to však nic nezhoršilo, jen byl změněn tento hezký vzhled. Je teda výkonný a celkem tichý.

Richard Zdvořilý, Jiřice:
Okamžitě mě uhodil do očí profi design tohoto webu. Velmi dobře byla vyhotovena nabídka, snímky produktů, texty, recenze. Bohužel jsem si nevěděl rady s výběrem 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g, z toho důvodu jsem zavolal do společnosti. Komunikace byla věcná, pohodová. Velkým lákadlem byl poukaz na identický 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g v jiné cenové kategorii. Obchod vřele doporučuji jak kvůli nabídce, tak dopravě.

Šárka Nopová, Kostelany:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit najít pro rodinku něco jako 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do 3 dnů, s zbožím jsem stále spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nezměnila!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Zuzana L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Anna S: Tento 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Eva K: dobré

Matěj Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sabina T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt