12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 990 Kč
Naše cena: 660 Kč

Jedinečná pomerančová kůra naložená v kukuřičném sirupu, prvotřídní kvality a sladce pomerančové chuti, představuje jedinečnou, zdravou, pomerančovou přísadu na pečení a přípravu originálních sladkých dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Kukuřičný sirup*, pomerančová kůra* (30%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1389 kJ (327 kcal) na 100 g. Sacharidy: 80.3 g, (z toho cukr: 79 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.2 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.5 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Veronika Feistová, Třebčice:
12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g jsem dostala k svátku od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože choťova maminka v minulosti občas naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým obchodníkům. Řekla jsem si, že za zkoušku skoro nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila velmi rychle. Dneska jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

Daniela Holmanová, Čenkovice:
Pro své přátelé chci to {nejlepší|. Při výběru tohoto 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na barvu a zpracování. Výsledek mne hezky překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu koupit za hezčí cenu jiný, který poslouží podobným způsobem. Nakonec jsem ještě ušetřila a spokojenost je veliká!

Josef Klinkáček, Nalžovské Hory:
12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g splnil mé potřeby a používám ho pravidelně. Už jsem takhle zkoušel dva nebo sedm konkurenční modely, ale teďka vím, že zůstanu u 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Nemám jakýkoliv domněnku se poohlížet po jiném výrobku. 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g si na můj popud koupilo v sousední rodině už asi šest lidí a nikoho neoklamal. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

Martin Becher, Velké Přílepy:
Scháněl jsem ho už dlouho, jenže pokaždé u toho bylo jakékoliv ale. Někdy to bylo moc drahé, podruhé třeba nenabízeli objednání on-line, nakonec mě odradily recenze objednávajících. To se mě u 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g nestalo. Všechno funguje na jedničku a já jsem spokojený, že už ho konečně mohu zcela využít.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Denis K: Jsem ráda, že to mám

Dominik H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Aneta : Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Štěpán K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Václav L: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt