12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 990 Kč
Naše cena: 660 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná pomerančová kůra naložená v kukuřičném sirupu, prvotřídní kvality a sladce pomerančové chuti, představuje jedinečnou, zdravou, pomerančovou přísadu na pečení a přípravu originálních sladkých dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Kukuřičný sirup*, pomerančová kůra* (30%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1389 kJ (327 kcal) na 100 g. Sacharidy: 80.3 g, (z toho cukr: 79 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.2 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Jakub Bejblík, Ohnišov:
Jako operátor výroby si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za dva dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil hodně krát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a krásný účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, stoprocentně doporučuji!

Roman Stárek, Chvaleč:
Koupeno ze zkušenosti pro 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g ten manuál ! - doporučuji snad ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky chvíli potrvá. Proč všichni všude nahradí ty dřevo - hned při montáži 1 žlábek na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až rupnou ty dotahovače nebo držáky středu?

Amálie Pirožková, Vražkov:
Čirou náhodou se mi objevila do rukou zpráva o 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Přemýšlela jsem, jestli si ho mám objednat, přece jen jsem jej okamžitě nepotřebovala. Ale zvědavost vyhrála a myslela jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se třeba hodit našim vnoučatům. Po pár týdnech, kdy jsem 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g testovala jsem si jej hodně oblíbila, že si jej určitě nechám. opravdu doporučuji.

Marek Juhasz, Smrčná:
Rozmýšlel jsem z hodně variant, ale nakonec vyhrál 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Dal jsem nejvíc na pozitivní komentáře ostatních recenzentů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně můžu spolehnout. Nekoupil bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl mnohé kladné ohlasy, nebylo o čem váhat. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné zkušenost. Rozhodně budu 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g doporučovat dalším, jelikož dobré zboží si to zaslouží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Adam Š: 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jana K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Daniela S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Rozálie B: Tento 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikol K: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt