12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 990 Kč
Naše cena: 660 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná pomerančová kůra naložená v kukuřičném sirupu, prvotřídní kvality a sladce pomerančové chuti, představuje jedinečnou, zdravou, pomerančovou přísadu na pečení a přípravu originálních sladkých dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Kukuřičný sirup*, pomerančová kůra* (30%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1389 kJ (327 kcal) na 100 g. Sacharidy: 80.3 g, (z toho cukr: 79 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.2 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Samuel Lexa, Lázně Kynžvart:
Poptával jsem pro kamarády opravdu dobrý 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g s ohledem na využití a odolnost. Důležitou roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem objevil na tento obchod, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem potřeboval. Kromě odolnosti a levných cen také hezké a ochotné jednání. 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g přišel kurýrem brzo a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo být všude.

Radim Theodor, Lužany:
Nejprv musím upřednostnit zcela krásný vzhled, dále také skvělý užitek 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Dá se použít pro několik věcí, ale pozor je převelice mačkavý. Kamarádce se spadl na zemi a kousek se ulomil. Na užitek to však nic nezhoršilo, jen byl poškozen tenhle hezký vzhled. Je opravdu výkonný a poměrně klidný.

Richard Zdvořilý, Jiřice:
Nejdříve mě zaujal vkusný design internetového obchodu. Špičkově byla vyhotovena nabídka, fotky, popisy, zkušenosti. Bohužel jsem si nebyl jistý správným výběrem 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g, proto jsem zavolal do společnosti. Instruktáž byla věcná, příjemná. Benefitem byla poukázka na stejný 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g v jiné cenové kategorii. Prodejce opravdu doporučuji z důvodu nabídky i dopravy.

Šárka Nopová, Kostelany:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit koupit pro rodinu něco jako 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Vyhledávač mi našel tento internetový obchůdek a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do tří dnů, s produktem jsem zatím spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nevynechala!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Kamila T: děda je z dárku je nadšený

Tadeáš K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Tobiáš H: Jsem ráda, že to mám

Markéta V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Šárka V: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt