12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 900 Kč
Naše cena: 600 Kč

Jedinečná pomerančová kůra naložená v kukuřičném sirupu, prvotřídní kvality a sladce pomerančové chuti, představuje jedinečnou, zdravou, pomerančovou přísadu na pečení a přípravu originálních sladkých dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Kukuřičný sirup*, pomerančová kůra* (30%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1389 kJ (327 kcal) na 100 g. Sacharidy: 80.3 g, (z toho cukr: 79 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.2 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.5 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Michael Tomáško, Dasný:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj druhý typ 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem bačkora, ale když mi něco vyhovuje, kupuji to dále a dále. Bojím se, že bych při objednání něčeho podobného byl nespokojený. Tento 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g mi vyhovuje svou velikostí, hodnotou a kvalitou. Pozitivně hodnotím vzhled, který se však za dobu vývoje velice proměnil.

Ema Rojová, Dobšice:
Chvíli jsem měla chmury, protože můj známý mi horlivě doporučoval něco úplně jiného. To on provádí často. Ale určující v mém případě byla cena. Tento 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g stál levněji a přesto, že ho kamarád pomlouval, já jsem úplně spokojená. Potom i on řekl, že tento druh je velmi kvalitní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho rady, poněvadž jsem díky svému úsudku výrazně ušetřila.

Viktorie Skořepová, Libušín:
Tento 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g jsem si vybrala na základě toho, že jsem přečetla zkušenosti že se s ním příjemně pracuje, což je recht. Mně sice chuťově vůbec nezaujal, ostatním přátelům v mé kanceláři také moc nechutnal, ale rodině chutnal. Příště zcela jasně vyzkouším s kyselejší šmakem

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Sabina B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Linda J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Anežka K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Emma K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Vít V: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt