12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g

12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g

12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 833 Kč
Naše cena: 555 Kč

Klasické pražené a mořskou solí jemně solené arašídy, prvotřídní kvality a lahodné, jemně pražené, přírodní chuti, představují klasickou arašídovou pochoutku, jež nesmí chybět na žádné správné oslavě či při zdravém domácím mlsání, ale má své využití i v každé zdravé kuchyni na dochucení rozličných orientálních salátů a jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Arašídy*, neztužený palmový tuk*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: ArašídyEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2625 kJ (634 kcal) na 100 g. Sacharidy: 8.5 g, (z toho cukr: 3.2 g), Tuky: 51.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 10 g, Bílkoviny: 30 g, Sůl: 0.925 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g

Aneta Pančíková, Ražice:
12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g mohu vřele poradit všem svým kamarádům a známým. I já jsem se přesvědčila, že nejen dobře vypadá, ale je i hodně skvěle cenově příznivý a není třeba žádné speciální prostředky k tomu, abych ho mohla ovládat. Snadná příprava a bezchybná chuť nadchla nejen mě, ale i souseda a děti. Plné spektrum chutí odpovídá každému z přátel. Také jsem byla pochválená za mou chytrost.

Michal Galáš, Třeboc:
Doporučil mi ho známý. Prý 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g užíval už dlouho a skutečně mu pomohl. Chvíli jsem se rozmýšlel, zda se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou dobu už s tím bojuji, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi nikde stát frontu, takže jsem si ho objednal přes webový formulář a nechal si ho snadno doručit až do kanceláře. A chci uznat, že rozhodně nelituji.

Nela Egriová, Sejřek:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože bojácně objednávám přes web. Byla jsem se na 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g podívat v klasickém obchodě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem překvapena, jakého užitečného pomocníka můžu mít v bytě. Nemeškala jsem, sedla jsem k webu a za výhodnou cenu jej pořídila. Mám ho v bytě šest dní a nemůžu si ho užít. Chci se naučit jej ovládat, ale vypadá to jednoduše, tak asi nebude problém.

Ema Trollerová, Výžerky:
Nejsem příznivec pořizování 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g na webu, z důvodů, že moje minulé objednávky během vánočních svátků dopadly nejen rozhořčením, ale zároveň útratou spousty finančních prostředků. Jsem tedy v eshopech dost opatrná. V každém případě si vše kontroluji vícekrát, než 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g objednám na eshopu. Ale s tímto internetovým prodejcem jsem opravdu spokojená a můžu všem doporučit. Než jsem realizovala objednávku, zatelefonovala jsem na uvedené číslo, kde mi bylo bez výmluv vysvětleno, co bych měla od tohoto 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g očekávat a jaké jsou jejich plusy, negativa. Což mi zaručeně dáte za pravdu, že v kamenném obchodě se setkáte jen s plusy. Balíček jsem měla ve schránce do pár dní, jak mi bylo slíbeno.

Sebastian Valníček, Smilovy Hory:
Činnost této 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za čtyřnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou borci, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g

Tadeáš M: Přišlo to celkem rychle

Vít B: Celkem jsem spokojený.

Andrea M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Laura S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nela G: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt