12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g

12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g

12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč

Klasické pražené a mořskou solí jemně solené arašídy, prvotřídní kvality a lahodné, jemně pražené, přírodní chuti, představují klasickou arašídovou pochoutku, jež nesmí chybět na žádné správné oslavě či při zdravém domácím mlsání, ale má své využití i v každé zdravé kuchyni na dochucení rozličných orientálních salátů a jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Arašídy*, neztužený palmový tuk*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: ArašídyEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2625 kJ (634 kcal) na 100 g. Sacharidy: 8.5 g, (z toho cukr: 3.2 g), Tuky: 51.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 10 g, Bílkoviny: 30 g, Sůl: 0.925 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g

Veronika Milarová, Všeradice:
Dlouho jsem hledala nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g, nakonec jsem nejlevnější našla na tomto eshopu. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

Martin Basovník, Únějovice:
Chtěl jsem objednat bezvadnou 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g do práce, který by fungoval opravdu dobře. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem hodně šťastný. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

Kateřina Bilíčková, Zlechov:
Tento 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g u této společnosti bych se zaručeně nebála i v budoucnu zakoupit. Udělalo mi radost definování svých poznatků a kromě toho možnost volby jiných variant. Kvalita, cena, manuál zcela bez chyby, jen mě trochu mrzí domluva s prodejem. Produkt, který měl přijít za 7 dní, nedorazil. A internetový obchod mě odkázal na dopravce s tím, že oni ho zaslali dle domluvy, v den objednávky. Je to škoda.

Jana Seifová, Český Dub:
Tak tohle je úplně boží! Nevím, čím to je, ale tenhle 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g je vážně skvělý, a moc mi zlepšil život. Dlouho jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádek, ať jej taky ozkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik čekala. Tohle prostě musí mít v kanceláři každá, dokonce i přítel, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a nyní mi ho závidí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g

Natálie C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tomáš : 110 % spokojenost

Markéta H: dobré

Jana F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Miroslav H: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Pražené arašídy solené, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt