12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 491 Kč
Naše cena: 327 Kč

Klasický rajčatový protlak nejvyšší kvality ze sluncem vyzrálých italských rajčat bez jakýchkoliv konzervantů a přidaných látek s pronikavou ovocnou chutí přinášejí zdravé a svěží rajčatové pochutnání kdykoliv během roku. V každé zdravé kuchyni tvoří optimální základ polévek, omáček a zeleninových jídel a také na dochucování všeho, co je dle Vaší fantazie třeba doplnit svěží a čerstvou rajčatovou chutí.Složení: Rajčata*, sušina (22,00%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 305 kJ (72 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.6 g, (z toho cukr: 10.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.078 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

Antonín Liber, Jizbice:
S touto 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho obdržel na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nevrátil. Beze zbytku naplnil mé očekávání. Šikovný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako muž na domácí záležitosti celkem méně zručný, nemusel jsem mít obavy s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g pracovat. Ovládá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je velmi tichý. Vřele ho všem poradím.

Eliška Jančulová, Račice nad Trotinou:
Objednávat něco nového, nevyzkoušeného, je vždy sázka do loterie. Bohudík to není můj styl, 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g jsem si objednala docela nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to zkrátka sázka na kvalitu. Dnes jsem tu zaplatila také pro svou mamku a doufám, že i ona bude překvapená. Pro svou dceru kupuji jen to nejdokonalejší.

Karolína Ducká, Horní Nětčice:
12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g u nás ve skladu jedna spolupracovnice vychvalovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to teda vyzkoušet. Jsem více nevěřící, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám samotná zážitek. Navíc ta cena není tak nerozumná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g utratila. S spokojenými příspěvky jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g zakoupily další tři.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

Sára : děda je z dárku je nadšený

Šimon S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Eva S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Anežka K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Filip : funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt