12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 540 Kč
Naše cena: 360 Kč Ověřit dostupnost

Klasický rajčatový protlak nejvyšší kvality ze sluncem vyzrálých italských rajčat bez jakýchkoliv konzervantů a přidaných látek s pronikavou ovocnou chutí přinášejí zdravé a svěží rajčatové pochutnání kdykoliv během roku. V každé zdravé kuchyni tvoří optimální základ polévek, omáček a zeleninových jídel a také na dochucování všeho, co je dle Vaší fantazie třeba doplnit svěží a čerstvou rajčatovou chutí.Složení: Rajčata*, sušina (22,00%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 305 kJ (72 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.6 g, (z toho cukr: 10.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.078 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

Zdeněk Janče, Svojkovice:
12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g jsem si zakoupil zejména z důvodu, že byl levný. Nemám teď moc peněz, spíš se musím pečlivě dívat, jak je co drahé, takže cenová dostupnost byla pro mě důležitá. Nečekal jsem moc dlouhou trvanlivost, ale prodejce mě skutečně překvapil. Kvalitně zpracovaná, praktická věcička. Za nízkou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Kolegovi, který mi ho doporučil, jsem pak z vděku věnoval láhev dobrého vína, protože mi svým tipem udělal opravdu ohromnou radost.

Anna Lesková, Cetkovice:
Někdy jsem o víkendu zůstávala doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Kámošky chodily skoro každý večer, ale já se tam jednoduše necítila hezky. Přišla jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí řekla, že 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g používá a je s ním opravdu spokojená. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako bohyně. To byl pro mě prvotní podmět. Téměř obratem jsem si ho objednala a často ho používám. Večery už opravdu u strejdy netrávím, chodím se konečně bavit.

Václav Jakšl, Otmíče:
Na radu přátel v sportovním klubu jsem předminulý týden objednal 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g, protože už delší čas něco podobného sháním. Prohledal jsem pár internetových nabídek a rozhodl jsem 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g koupit jen u Vás. A myslím, že volba byla správná. Splnil mé předpoklady, je na vzhled hezký, funguje a myslím, že bude i v budoucnu spolehlivý. Kolegové měli pravdu a já jsem dalším radostným uživatelem. S klidným svědomím jej budu doporučovat našim příbuzným a přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

Laura Z: děda je z dárku je nadšený

Hana L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Emma R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Emma K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sabina J: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt