12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 540 Kč
Naše cena: 360 Kč Ověřit dostupnost

Klasický rajčatový protlak nejvyšší kvality ze sluncem vyzrálých italských rajčat bez jakýchkoliv konzervantů a přidaných látek s pronikavou ovocnou chutí přinášejí zdravé a svěží rajčatové pochutnání kdykoliv během roku. V každé zdravé kuchyni tvoří optimální základ polévek, omáček a zeleninových jídel a také na dochucování všeho, co je dle Vaší fantazie třeba doplnit svěží a čerstvou rajčatovou chutí.Složení: Rajčata*, sušina (22,00%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 305 kJ (72 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.6 g, (z toho cukr: 10.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.078 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

Zdeněk Janče, Svojkovice:
12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g jsem si objednal především proto, že nebyl předražený. Nemám teď moc peněz, naopak se musím vždy ubezpečit, jaká je cena, tudíž cenovka byla pro mě klíčová. Neočekával jsem příliš dlouhou trvanlivost, ale výrobce mě příjemně překvapil. Prvotřídní, funkční věc. Za nízkou cenu super užitek, jak se říká. Kolegovi, který mě o něm informoval, jsem pak jako revanš koupil láhev kvalitního pití, protože mi svým tipem udělal opravdu ohromnou radost.

Anna Lesková, Cetkovice:
Často jsem večer zůstávala doma. Nechtělo se mi šlapat do společnosti. Přítelkyně vyráželi skoro každý večer, ale já se tam prostě necítila dobře. Přišla jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí svěřila, že 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g užívá a je s ním opravdu šťastná. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako bohyně. To byl pro mě neskutečný impuls. Skoro okamžitě jsem si ho koupila a pravidelně ho používám. Víkendy už opravdu doma netrávím, vyrážím se ráda bavit.

Václav Jakšl, Otmíče:
Na doporučení přátel v práci jsem minulý týden zakoupil 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g, protože již delší dobu něco podobného hledám. Prošel jsem pár internetových nabídek a rozhodl jsem 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g koupit právě u Vás. A vím, že volba byla správná. Splnil moje potřeby, je na vzhled hezký, funguje a myslím, že bude i v budoucnu spolehlivý. Kamarádi měli pravdu a já jsem dalším radostným kupujícím. S klidným svědomím jej budu doporučovat našim příbuzným a kolegům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

Anežka Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Daniela D: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tobiáš A: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Daniela K: já jsem to prostě chtěla

Nikola D: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt