12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 725 Kč
Naše cena: 483 Kč

Klasický rajčatový protlak nejvyšší kvality ze sluncem vyzrálých italských rajčat bez jakýchkoliv konzervantů a přidaných látek s pronikavou ovocnou chutí přinášejí zdravé a svěží rajčatové pochutnání kdykoliv během roku. Optimální základ polévek omáček a zeleninových jídel a též na dochucování všeho, co je dle Vaší fantazie třeba doplnit svěží a čerstvou rajčatovou chutí. Pro každodenní potřeby každé zdravé kuchyně v praktickém balení v tubě pro snadnější dávkování.Složení: Rajčata*, sušina (22,00%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 305 kJ (72 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.6 g, (z toho cukr: 10.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.078 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

Ondřej Bajaja, Žirov:
12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g je jednoduše vynikající! Po revoluci jsem se pár roků pohyboval po Asii jako obchodní zástupce a tak mám možnost porovnání. Je vidět velký pokrok a i v Česku je možné objevit hodně kvalitní nabídku. Po všech stránkách konkuruje nabídce v Evropě a cenově je dokonce dostupnější než v některých okolních státech. Jen tak dál.

Tobiáš Kratochvíl, Počaply:
Přestože e-shop nabízel opravdu širokou nabídku 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g, byl jsem nakonec zklamán, když 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g přivezl kurýr. Co se týče dopravy, vše na výbornou. Jenomže eshop mi neuměl vysvětlit, z jakého důvodu přišel jiný typ. Záležitost byla vyřešena za několik týdnů, což je podle mě nezanedbatelný mínus tohoto prodejce.

Simona Kaločayová, Rohenice:
Totální špička mezi 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g! Funguje tak, jak je inzerováno, výsledky jsou úžasné. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto přípravku! Velmi snadné použití spolu s dalšími produkty. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se předražený, ale opak je pravdou. 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g používám mnoho let a nikdy mě neopustil. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte řádně robalit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře připravit, aby nedošlo k usazování krystalků. Dobře uzavřít a uchovávat na suchém a temném místě při konstantní teplotě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

Sabina T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Ondřej O: Doufám, že to vydrží několik let :-D

David K: funkční výrobek

Martin M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nela P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt