12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 659 Kč
Naše cena: 439 Kč

Klasický rajčatový protlak nejvyšší kvality ze sluncem vyzrálých italských rajčat bez jakýchkoliv konzervantů a přidaných látek s pronikavou ovocnou chutí přinášejí zdravé a svěží rajčatové pochutnání kdykoliv během roku. Optimální základ polévek omáček a zeleninových jídel a též na dochucování všeho, co je dle Vaší fantazie třeba doplnit svěží a čerstvou rajčatovou chutí. Pro každodenní potřeby každé zdravé kuchyně v praktickém balení v tubě pro snadnější dávkování.Složení: Rajčata*, sušina (22,00%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 305 kJ (72 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.6 g, (z toho cukr: 10.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.078 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

Jáchym Choděra, Přistoupim:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé požadavky byly poměrně specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g, který jsem potřeboval. Děkuji za snahu a trpělivost, jsem hodně náročný zákazník. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem opravdu hodně spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Jaroslav Bílka, Chotyně:
Jednoduché, avšak plně funkční a funkční provedení 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g. Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i povrch. Velmi jednoduchá a rychlá montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření povrchu. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý transport i v běžném osobním automobilu. Rozhodně bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat bibo a energetický spánek a zároveň těžit ze všech praktických vlastností, kterými zcela disponuje.

Aleš Ruso, Pačlavice:
Pokud jste na nervy z všudypřítomných reklam a přesvědčování, jak je ten který produkt naprosto top, zachovejte se jako já. Využijte namísto lživých obchodních frází raději skutečné zkušenosti zákazníků, kteří si výrobek skutečně vyzkoušeli. Já tak můžu skutečněobjektivně potvrdit, že 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g je tím nejlepším, co se mi dostalo do rukou.

Rozálie Vaváková, Březník:
Vyzkoušela jsem už šest podobných produktů a ani jedním jsem nebyla spokojena tak jako s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g. Klidně doporučuji! Při množství pozitivních funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že výrobek bude plnit třetinu z vyjmenovaných vlastností. K mému převelikému potěšení vše přišlo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem nadšená. Nenašla jsem na jednu vadu, za mě jasná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

Anežka M: dobré

Marek T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kristián K: funkční výrobek

Tobiáš M: Jsem ráda, že to mám

Julie H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt