12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 725 Kč
Naše cena: 483 Kč Ověřit dostupnost

Klasický rajčatový protlak nejvyšší kvality ze sluncem vyzrálých italských rajčat bez jakýchkoliv konzervantů a přidaných látek s pronikavou ovocnou chutí přinášejí zdravé a svěží rajčatové pochutnání kdykoliv během roku. Optimální základ polévek omáček a zeleninových jídel a též na dochucování všeho, co je dle Vaší fantazie třeba doplnit svěží a čerstvou rajčatovou chutí. Pro každodenní potřeby každé zdravé kuchyně v praktickém balení v tubě pro snadnější dávkování.Složení: Rajčata*, sušina (22,00%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 305 kJ (72 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.6 g, (z toho cukr: 10.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.078 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

Viktor Fibichr, Mladá Vožice:
S 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g jsem se setkal, když jsem sháněl účinného pomocníka do domácnosti. Byl jsem pěkně překvapen jeho zpracováním a hodně lehkou dostupností. Dostatečné skladové zásoby mi pomohly koupit si několik souprav 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g, abych nemusel opět brzy nakupovat. I přítelkyně byla spokojena a určitě se k tomuto 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g opět vrátíme.

Simona Glonková, Nemochovice:
12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g mi koupil otec k narozeninám. Byla jsem celkem překvapená. Takové překvapení si normálně nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se kaboním. S počáteční nedůvěrou, ale přece jen jsem 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g otestovala. Nyní už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě nakonec víc než potěšil.

Aneta Mrnková, Útěchovice:
12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g jsem si pořídila na tomto e-shopu. A jaká je má zkušenost? Já i většina lidí hodnotíme jako plus nízkou spotřebu, slušné vybavení, bezproblémový chod. Co však nebylo k nalezení, byl manuál na použití v českém jazyce, a určité prvky není možné vyměnit. Obecně celkově hodnotím na jedničku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

Oliver H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Gabriela L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Adam K: 110 % spokojenost

Denis K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Zdeněk G: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt