12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 725 Kč
Naše cena: 483 Kč Ověřit dostupnost

Klasický rajčatový protlak nejvyšší kvality ze sluncem vyzrálých italských rajčat bez jakýchkoliv konzervantů a přidaných látek s pronikavou ovocnou chutí přinášejí zdravé a svěží rajčatové pochutnání kdykoliv během roku. Optimální základ polévek omáček a zeleninových jídel a též na dochucování všeho, co je dle Vaší fantazie třeba doplnit svěží a čerstvou rajčatovou chutí. Pro každodenní potřeby každé zdravé kuchyně v praktickém balení v tubě pro snadnější dávkování.Složení: Rajčata*, sušina (22,00%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 305 kJ (72 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.6 g, (z toho cukr: 10.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.078 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

Viktor Fibichr, Mladá Vožice:
S 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g jsem se setkal, když jsem hledal šikovného pomocníka do domácnosti. Byl jsem pěkně překvapen jeho zpracováním a velmi snadnou dostupností. Dostatečné skladové zásoby mi pomohly koupit si více balení 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g, abych nemusel opět brzy nakupovat. I manželka byla spokojena a jistě se k tomuto 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g zase vrátíme.

Simona Glonková, Nemochovice:
12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g mi koupil otec k vánocům. Byla jsem trochu překvapená. Takové dárky si jen tak nedáváme. "Zkus to a poznáš," řekl mi, když shlédl, jak se tvářím. S lehkou nedůvěrou, ale přece jen jsem 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g vyzkoušela. Dneska už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než udělal radost.

Aneta Mrnková, Útěchovice:
12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g jsem si pořídila na těchto stránkách. A jak to dopadlo? Já i spousta dalších uživatelů hodnotíme jako výhodu malou spotřebu, bohaté příslušenství, tichý chod. Co ovšem nebylo součástí balení, byl manuál na používání v češtině, a specifické díly není možné vyměnit. Navzdory tomu celkově hodnotím na jedničku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

Aneta T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Lucie B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Václav P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Klára C: já jsem to prostě chtěla

Hana S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt