12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč

Jedinečné italské Rigatoni neboli tlusté těstovinové trubky tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Alena Schulmeisterová, Přebuz:
Prostřednictvím internetového obchodu jsem si objednala 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g, který v klasickém obchodě nestojí méně než pár Kč. Navzdory tomu, že jsem byla varována mým partnerem, že dražší produkty není moc chytré nakupovat u online prodejců, rozhodla jsem se udělat partnerovi radost (sobě taky), a tak jsem si jej objednala. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s dobou doručení. Vřele doporučuji tento internetový obchod.

Viktor Urbanovský, Poděvousy:
Už jsem se párkrát nechal podvést šmejdy, takže jsem měl strach, jestli tenhle nakupování neskončí stejně. Raději jsem do e-shopu předem volal, všechno porovnával… Popravdě, nebyl jsem si jistý, jestli jsem finance nevyhodil z okna. Ale mýlil jsem se. 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g mi kurýr doručil až před práh, kvalitně zabalený, bez jakékoliv újmy na kvalitě a slouží mi perfektně. Doposud jsem na produktu nevypátral mínus. Tady budu na sto procent nakupovat i v budoucnu.

Jan Čacký, Stod:
Když něco kupuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost zaslání. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Před časem jsem pořizova 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Matouš T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Veronika R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Marie : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Oliver M: 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michaela M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt