12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Rigatoni neboli tlusté těstovinové trubky tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Veronika Leixnerová, Vydří:
Od toho času, co jsem s mimčem, nakupuji často přes net, je to pohodlnější, než se s miminkem tahat po obchodech, nebo si zařizovat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš obchod, kde vždycky najdu produkty, které hledám. Narazila jsem tam i na tento 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g, a to mě jen přesvědčilo v tom, že nakupovat u vás je psrávná volba. Nemůžeme si jej s miminkem vynachválit.

Michael Štechmüller, Horní Krupá:
Při porovnání s podobnými produkty jako je 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g mi Vámi inzerovaný vycházel na první pohled nejlépe. Moc jsem proto neváhal a pořídil. Zabalení, doba dodání i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g je tzv. blbu vzdorný, tedy příjemný pro kupující a to bylo pro mne milé překvapení. Váš eshop tedy doporučuji všem.

Jakub Pruner, Malonty:
Mnohokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám ukecat a koupím něco, co ani trochu nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se mýlil. Nejprve jsem příliš ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tak dokonalého, co dělá vše, co dělat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tolik překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 87 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Sebastian G: Přišlo to celkem rychle

Valerie V: dobré

Jaroslav V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Julie Š: Ideální k osmnáctinám :)

Miroslav K: 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt