12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč

Jedinečné italské Rigatoni neboli tlusté těstovinové trubky tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Kateřina Brantlová, Hynčice:
Poměr cena/výkon, jedná se o skvělý 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g, ne nejlepší, ale v této cenové relaci mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví expresní směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako úplně příjemné, po uplynutí dalších 3 sekund se teprve dostaví líbezno v ústech. Bonus je neotřelý vzhled a navíc ve podařeném designu, jako dárek vhodné. Za rozumný peníz solidní 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g, takže ok. Psáno po čtvrtém panáku ;)

Roman Pitucha, Zhoř:
Klidně se přiznám, že jsem byl, co 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g měli na nesmysl. Pak jsem ale v dílně slyšel kolegy, jak o něm nadšeně hovoří. Pročetl jsem si weby a můj původně pevný postoj vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl odsuzovat cokoliv, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g koupil a hned třetí den ho dodali. Používám ho sice teprve třetí den, ale nemám mu co vynadat. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnosti.

Viktor Řehka, Pravlov:
Stoprocentně tu situaci znáte, blíží se výročí svatby a netušíte, čím potěšit ženu. Já jsem se bavil s kolegy v hospodě, protože jsem byl totálně v koncích s nápady, a přátelé mi doporučili, ať objednám 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Že se mi ten nápad velmi zamlouval, tudíž jsem ho obratem objednal. Co vám budu psát, moje nejdražší byla absolutně u vytržení, chválila mě, jak si našla si vybrala perfektního manžela a ten den jsme si parádně užili.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Veronika K: Je to dostatečné?

Natálie H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jáchym : Doufám, že to vydrží několik let :-D

Zuzana L: nemá chybu

Gabriela L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt