12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g

12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g

12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1071 Kč
Naše cena: 714 Kč

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (40%) a pralinkami pro jemnější chuť doplněna o rýžové mléko představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky kvalitních čokolád netradičních chutí a složení. Optimální jako malá svačinka během dne.Složení: Lískové ořechy* (21%), kakaové máslo*, kakaová hmota*, rýžový sirup prášek (7,00%), redukovaný kakaový prášek*, bourbon vanilka*, třtinový cukr*, mořská sůl, emulgátor: sójový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2400 kJ (576 kcal) na 100 g. Sacharidy: 52 g, (z toho cukr: 50 g), Tuky: 38 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.8 g, Bílkoviny: 4.3 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g

Viktorie Gyngová, Velký Beranov:
12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g u nás v dílně jedna kolegyně propagovala tak, že jsem si nakonec rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem spíš nevěřící, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám sama zážitek. Navíc ta cena není tak nerozumná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g zaplatila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g objednaly další tři.

Václav Hubr, Tatenice:
Rád nakupuji na netu. Nemám rád přeplněné obchodní centra a navíc se mi líbí porovnání cen, což v klasických krámech není možné. A tak jsem rád, že jsem si 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g pořídil právě u vás. Všechno bylo zařízeno z pohodlí kanceláře a ani jsem se nenadál a byl mi doručen produkt, který byl opravdu rychlostí blesku u mě. K tomu když připočítám čitelnost, cenu a zpracování nákupu, tak můžu s klidem říci, že jsem zcela spokojen.

Amálie Dubčáková, Nemyšl:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho hned zkusím. Bez výčitek musím potvrdit, že jsem byla velmi mile spokojená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se ihned ptaly, jak jsem s ní spokojená. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemohu stěžovat a bez okolků jsem jim to doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g

Anežka V: děda je z dárku je nadšený

Jáchym N: Přišlo to celkem rychle

Anna D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jana H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adéla D: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt