12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g

12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g

12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1071 Kč
Naše cena: 714 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (40%) a pralinkami pro jemnější chuť doplněna o rýžové mléko představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky kvalitních čokolád netradičních chutí a složení. Optimální jako malá svačinka během dne.Složení: Lískové ořechy* (21%), kakaové máslo*, kakaová hmota*, rýžový sirup prášek (7,00%), redukovaný kakaový prášek*, bourbon vanilka*, třtinový cukr*, mořská sůl, emulgátor: sójový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2400 kJ (576 kcal) na 100 g. Sacharidy: 52 g, (z toho cukr: 50 g), Tuky: 38 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.8 g, Bílkoviny: 4.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g

Šárka Boxanová, Jetětice:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení kamenných obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali poradit a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně rychle došlo, že to, co hledám, je 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, bezva cena!

Valerie Kobierská, Dolní Zimoř:
Jednoduše jsem chtěla ve svém životě realizovat podstatnou změnu. 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g se k tomu jevil jako ideální. A vážně, s jeho pomocí je každý můj den teď mnohem příjemnější než v minulosti. I vás čas od času přepadne nutkání, že byste se sebou prostě měli něco udělat? Ale nemáte k velké změně obvykle dost vůle. prostřednictvím 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g budou takové pocity ihned minulostí. Dojdete závěru, že na obrat k lepšímu stačí často velmi málo.

Pavel Miňo, Strážkovice:
Tento 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g jsem objednal poprvé a můžu s radostí oznámit, že jsem stoprocentně spokojený. Produkt funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti chci napsat, že tento produkt si opět pořídím jen odsud. Jsem zcela šťastný a můžu všem pouze doporučit. Jistota a kvalita. Báječné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g

Eliška P: Ideální k osmnáctinám :)

Karolína B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Magdaléna Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jan S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Denisa K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda pralinková, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt