12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g

12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g

12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 998 Kč
Naše cena: 665 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa a lískových ořechů pro jemnější chuť doplněna o rýžové mléko představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky kvalitních čokolád netradičních chutí a složení. Optimální jako malá svačinka během dne.Složení: Lískové ořechy* (10%), kakaové máslo*, kakaová hmota*, rýžový sirup prášek (12%), třtinový cukr*, bourbon vanilka*, mořská sůl, emulgátor: sójový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2400 kJ (571 kcal) na 100 g. Sacharidy: 52 g, (z toho cukr: 50 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 19 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.18 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g

Marie Ondruszová, Karlovice:
Poměr cena/výkon, jedná se o výhodný 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g, ne nejhorší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví zajímavá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako ne úplně příjemné, po uplynutí dalších 7 vteřin se teprve dostaví příjemno v ústech. Bonus je hezký vzhled a navíc ve podařeném designu, jako dárek doporučuji. Za nízký peníz solidní 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g, takže ok. Psáno po prvním panáku ;)

Martin Vlachovský, Bratřínov:
Už nějakou dobu jsem si připadal celkově bez energie. Nic mě netěšilo a když, tak jsem u toho nebavil se. Hledal jsem nějak povzbudit). Potom jsem banner shlédl na internetu, a jelikož cena byla příznivá, šel jsem do toho. Našel jsem se přímo na prodejně, kde mi pomohlihelfli vybrat 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g vhodný přímo pro mě. Byli moc milí, prostě zkušení. Pokud bude potřeba, nemám problém se tam znovu vrátit.

Linda Šafaříková, Košťálov:
Vybrat si ten ideální produkt bývá příliš těžké. Nabízí se totiž velká nabídka různých variant. Já jsem se přiklonila 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g a svého rozhodnutí stoprocentně nelituji. Dostatečně dlouhá doba po používání mi mé rozhodnutí jen potvrdilo a vím, že bych vůbec nerozhodla jinak. 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g jsem následně ukázala i těm nejbližším. A s potěšením bych o něm takto doporučila i vám.

Andrea Horejsková, Pecka:
12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g splňuje všechny vlastnosti reklamované v popisu. Používání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi tichý provoz ve dne neruší a vzduch v ve sklepě stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti kupujícím doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g

Lucie H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Filip P: Jsem ráda, že to mám

Marek B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Veronika T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Ema S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt