12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g

12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g

12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 906 Kč
Naše cena: 604 Kč

Tabulka veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa a lískových ořechů pro jemnější chuť doplněna o rýžové mléko představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky kvalitních čokolád netradičních chutí a složení. Optimální jako malá svačinka během dne.Složení: Lískové ořechy* (10%), kakaové máslo*, kakaová hmota*, rýžový sirup prášek (12%), třtinový cukr*, bourbon vanilka*, mořská sůl, emulgátor: sójový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2400 kJ (571 kcal) na 100 g. Sacharidy: 52 g, (z toho cukr: 50 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 19 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.18 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g

Simona Kristýnková, Čavisov:
Chci se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela podobný model jako je 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g. Nabídka konkurenčních prodejců ale nebyla zcela jasná a přišlo mi, že propagují něco, co nemohou splnit. S nákupem jsem teda moc uspokojená nebyla. V jednom případě chyběl český manuál, druhý dodavatel by celkově problémový (špatná komunikace, složitá reklamace výrobku). V případě 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g mě ale zaujala už jeho prezentace a vstřícnost prodejce. Z počátku jsem se na 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g dotazovala a moje otázky byly hezky zodpovězeny, ačkoliv jsem si zatím vůbec nic nekoupila. Takový přístup mě k nákupu motivoval a musím říct, že jsem nakonec našla dobrého dodavatele a také výborný výrobek, který mohu všem poradit.

Anežka Bělotová, Nová Ves I:
Doufám, že se na mě někdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g dobrý. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem klidná. Dělá to skvělý vibrace, a co se týká použitelnosti tak celkem docela vítězí. Navíc jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o kvalitní model. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych celkem nízkou cenu zaplatila.

Johana Krapková, Kopidlo:
Do obýváku jsme s manželem vybírali vhodný 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba velice nároční, když něco kupujeme napůl, chceme nejvyšší kvalitu. Přítel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala vhodný obchod, on vždy vidí všechno příliš špatně. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na profesionální úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g

Denisa J: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tobiáš F: 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Pavel R: 110 % spokojenost

Lukáš H: Celkem jsem spokojený.

Vanesa P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rýžová čokoláda s oříšky, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt