12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g

12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g

12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 924 Kč
Naše cena: 616 Kč

Tabulka veganské rýžové čokolády obohacena o rýžový sirup a lískové ořechy dodávající čokoládě unikátní barvu a chuť představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky netradičních čokolád.Složení: Lískové ořechy*, kakaové máslo*, kakaová hmota*, rýžový sirup prášek (14%), třtinový cukr*, bourbon vanilka*, mořská sůl, emulgátor: sójový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2350 kJ (565 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 55 g), Tuky: 36 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 21 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 2.6 g, Sůl: 0.2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g

Dominik Jerie, Zhořec:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla unikátní malinká a vlastně milá komplikace. Pak už jen stačilo si ho objednat a zvolit jestli si ho chci doručit na některé z prodejen, nebo si ho nechám doručit až domů. Za mě gratuluji bezchybný servis a parádní jednání, to se přece cení!

Karolína Majerčinová, Hořešovičky:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí majlant, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání skvělé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Johana Štercová, Počepice:
Nakupovala jsem tento 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g prvně. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly zcela zbytečné. Rychlost doručení, milá komunikace a profesionální přístup je bonusem a já jsem uspokojená. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem v tomto eshopu neobjednávala naposled. Můžu jen a jen všem doporučit.

Matyáš Jurok, Zelenecká Lhota:
12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g mě zlákal už v okamžiku, kdy jsem ho uviděl poprvé. Z prvního vzájemného setkání jsem měl před tím trochu obavy, ale ty byly úplně zbytečné, jak jsem se utvrdil. Hlavně se totiž 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g pyšní velmi přátelským ovládáním. Rychle ho pochopí i ti, kteří s tímto 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g v minulosti žádnou zkušenost neměli. Po prvním vyzkoušení si stoprocentně získá také vás.

Andrea Radoňová, Lužec nad Cidlinou:
Po 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g jsme s přítelem pokukovali už dlouho. Stále jsme se však nemohli vybrat. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi a určitě nelitujeme. Přestože 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g máme jen týden, už teď vím, že jsme udělali správně, více než správně a jsme úplně spokojeni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g

Sofie P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Markéta G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nikola B: děda je z dárku je nadšený

Jana S: Je to dostatečné?

Eva : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt