12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1142 Kč
Naše cena: 761 Kč

Jedinečná bezlepková rýžová vřetena celozrnná, vyrobená z italské celozrnné hnědé mouky, prvotřídní kvality a jedinečné, lehce oříškové chuti, představují výjimečnou celozrnnou rýžovou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, vhodnou nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu lahodných těstovinových salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazii a chuti. Složení: Rýžová mouka celozrnná*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1524 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 75 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0.075 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Matouš Fungáč, Bystrá:
Šušká se, že výborné zboží se chválí samo. A to lehko platí i pro 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Viděl jsem, pořídil jsem a vyhrál jsem, jak bych malinko upravil Caesarovu legendární větu. Luxus za normální cenu, příjemná komunikace s prodavačem, okamžité dodání do postele, splňuje očekávané i udávané vlastnosti. Lze jen doporučit.

Oliver Milner, Dolní Dvůr:
12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g dorazil bez kazu a včas. Bohužel podle informací, měl 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g přijít v dárkové krabici, což však chybělo. Kdyby nešlo o prezent, zřejmě bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, ovšem i přesto domluva byla nekonfliktní. Prodejce to mrzelo a ihned mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych však zlepšil, byla doprava. Eshop nabízí jedinou firmu, kde se musí zaplatit balné. Další korunky navíc.

Tadeáš Troch, Krahulov:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel přinese z eshopu 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil balík a měl jsem 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g doma.

Radek Ščasný, Chotěnov:
Při výběru 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g dávám nekompromisně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g a hlavně velký výběr, takže jsem snadno a okamžitě našel přesně to, co hledám. Velká spokojenost s bleskovou dobou doručení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Dominik R: funkční výrobek

Aneta S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Markéta : Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sára S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Alena F: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt