12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1256 Kč
Naše cena: 837 Kč

Jedinečná bezlepková rýžová vřetena celozrnná, vyrobená z italské celozrnné hnědé mouky, prvotřídní kvality a jedinečné, lehce oříškové chuti, představují výjimečnou celozrnnou rýžovou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, vhodnou nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu lahodných těstovinových salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazii a chuti. Složení: Rýžová mouka celozrnná*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1524 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 75 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0.075 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Rozálie Bačůvková, Žabovřesky:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g, vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek žádný) můžu potvrdit, že je to malý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a prachy vynaložené za jiné neúčinné produkty.

Jakub Jirsa, Šternberk:
Na doporučení přátel v práci jsem předminulý týden objednal 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g, protože už delší čas něco takového hledám. Prošel jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g koupit jen u Vás. A myslím, že volba byla správná. Splnil mé očekávání, je na pohled krásný, funguje a myslím, že bude i v budoucnu spolehlivý. Kamarádi měli pravdu a já jsem dalším spokojeným uživatelem. S čistým vědomím jej budu doporučovat všem známým a kolegům.

Amálie Bajgarová, Vyšehoří:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v televizi ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a domnívala jsem se, že je to celé podfuk na důvěřivé blázny. Ovšem syn mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Stavěla jsem se k tomu ne zcela pozitivně, ale chci povědět, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Emma Vágnerová, Radim:
Hledala jsem dárek k kulatinám pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi skvěle pomohli. Pomohli jste mi, jaký 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Amálie L: já jsem to prostě chtěla

Klára S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Martin : 110 % spokojenost

Daniela : Ideální k osmnáctinám :)

Natálie H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt