12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1256 Kč
Naše cena: 837 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková rýžová vřetena celozrnná, vyrobená z italské celozrnné hnědé mouky, prvotřídní kvality a jedinečné, lehce oříškové chuti, představují výjimečnou celozrnnou rýžovou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, vhodnou nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu lahodných těstovinových salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazii a chuti. Složení: Rýžová mouka celozrnná*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1524 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 75 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0.075 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Tereza Bilinská, Kraslice:
Tak tohle je celkem úžasné! Nevím, čím to je, ale tato 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g je opravdu vhodný, a hodně mi zlepšil život. Dlouho jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od babičky, ať jej taky ozkouším, a teď najednou nevím proč jsem tolik bála se. Tohle jasně musí mít na zahradě každý, dokonce i přítel, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a nyní mi ho závidí.

Nikol Ašenbrenerová, Hlincová Hora:
V obchodě jsem našla 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g, která jsem delší čas sháněla. Přehlednost výrobků a dodací podmínky byly perfektní . Co se týče doručení, byla jsem hezky překvapena. Na druhý den mi přišla smska, že dopoledne mi bude dovezen balík. Což se za 3 hoďky stalo. Dopravce stal pod mým bytem s zásilkou v ruce. Za mě chci jen doporučit.

Rozálie Špaňhelová, Křičeň:
Už jsem postraší, a s technikou si moc nerozumím, takže jsem při nákupu vašeho 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g hodně ocenila zejména to, jak jednoduché je objednat si ho a nechat si ho doručit až do kanceláře. Pošťák mi pak všechno důležité pověděl, takže po nedobrých zkušenostech z podobných služeb jsem zcela spokojená jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že pomáháte vstříc i technicky méně nadaným lidem. Za to bych vám chci popřát, a taky pochválit 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g, který mi byl zaslán, je opravdu perfektní.

Jan Končinský, Nové Syrovice:
Výborná věcička, tenhle váš 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g, nevím už co mě to napadlo si ho objednat, ale byl to skvělý€dobrý nápad. Krásně vypadá, hezky se s ním pracuje, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždy chtěl. Plánuji pořídit ještě tři synovi k svátku, má podobný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt rád jako jsem po doručení už přes dlouho nebyl.

Vít Pelich, Radíč:
„Už jsi objednal 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g?“ vyzvídají se mě moji přátelé. Celý rok jsem jim odpovídal, že zatím nikoliv. A popravdě ani nějak nechápal, proč bych si ho zakoupit měl. Otázek bylo ale každým dnem víc. Takže jsem se rozhodl zkrátka 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g pořádně prověřit. Nakonec jsem na to přišel. 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g je totiž opravdu perfektní, přesně tak, jak mi bylo řečeno. Také já tak můžu kolegům položit dotaz: „A už jsi otestoval 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g?“

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Václav M: Přišlo to celkem rychle

Gabriela F: já jsem to prostě chtěla

Alžběta Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Karolína D: Ideální k osmnáctinám :)

Michael Č: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt