12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1256 Kč
Naše cena: 837 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková rýžová vřetena celozrnná, vyrobená z italské celozrnné hnědé mouky, prvotřídní kvality a jedinečné, lehce oříškové chuti, představují výjimečnou celozrnnou rýžovou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, vhodnou nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu lahodných těstovinových salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazii a chuti. Složení: Rýžová mouka celozrnná*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1524 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 75 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0.075 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Tereza Bilinská, Kraslice:
Tak tohle je úplně nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tato 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g je vážně skvělý, a moc mi pomohl. Dlouho jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádky, ať jej taky zkusím, a teď najednou nevím proč jsem tolik otálela. Tohle prostě musí mít na zahradě každá, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a nyní mi ho závidí.

Nikol Ašenbrenerová, Hlincová Hora:
Na eshopu jsem našla 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g, která jsem delší dobu sháněla. Výběr výrobků a dodací termíny byly vynikající . Co se týče dopravy, byla jsem hezky překvapena. Obden mi přišla smska, že během dne mi bude doručen balík. A tak se za 2 hoďky stalo. Kurýr zastavil pod mým bytem s zásilkou v ruce. Za mě můžu jen doporučit.

Rozálie Špaňhelová, Křičeň:
Už jsem postraší, a s technikou si dost nerozumím, takže jsem při nákupu vašeho 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g hodně ocenila hlavně to, jak jednoduché je zakoupit si ho a nechat si ho přivézt až domů. Kurýr mi pak všechno potřebné vysvětlil, takže po nedobrých zkušenostech z podobných eshopů jsem zcela spokojená jak s provedením výrobku, tak i s tím, že pomáháte vstříc i technicky méně chytrým kupujícím. Za to bych vám chtěla poděkovat, a taky pochválit 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g, který mi byl poslán, je opravdu skvělý.

Jan Končinský, Nové Syrovice:
Výborná věcička, tenhle váš 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g, nevím už co mě to napadlo si ho pořídit, ale byl to úžasný nápad. Krásně vypadá, krásně se s ním dělá, a funguje zcela tak, jak má, a jak jsem si to vždy představoval. Plánuji objednat ještě dva švagrovi k vánocům, má podobný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt rád jako jsem po zakoupení už přes dlouho nebyl.

Vít Pelich, Radíč:
„Už jsi objednal 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g?“ ptali se mě moji spolupracovníci. Celý rok jsem jim odpovídal, že zatím ne. A vlastně ani nějak neřešil, proč bych si ho pořídit měl. Otázek bylo ale čím dál víc. No a tak jsem se rozhodl zkrátka 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g na vlastní kůži otestovat. V tom momentě jsem na to přišel. 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g je totiž vskutku vynikající, zrovna tak, jak se prezentuje. Také já tak můžu přátelům položit dotaz: „A již jsi si pořídil 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g?“

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Ondřej Š: Jsem ráda, že to mám

Jana U: Proboha. To raději přispěju na charitu

Julie J: Tento 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Veronika B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radek D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt