12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1142 Kč
Naše cena: 761 Kč

Jedinečné bezlepkové rýžové špagety celozrnné, vyrobené z italské celozrnné hnědé mouky, prvotřídní kvality a jedinečné, lehce oříškové chuti, představují výjimečnou celozrnnou rýžovou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, vhodnou nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu lahodných těstovinových salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazii a chuti. Složení: Rýžová mouka celozrnná*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1524 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 75 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Vanesa Skrbková, Radostín nad Oslavou:
Na eshopu jsem potkala 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g, která jsem delší čas hledala. Výběr zboží a dodací podmínky byly vynikající . Co se týče dopravy, byla jsem mile překvapena. Obden mi dorazila smska, že odpoledne mi bude doručen balík. Což se za 3 hoďky stalo. Kurýr stal pod mým domem s zásilkou v ruce. Za mě chci jen pochválit.

Denisa Parpelová, Trhanov:
O 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g jsem se doslechla [zcela|celkem] náhodou. Ve frontě v krámu o něm štěbetali nějaké ženy stojící za mnou. Vlastně jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách zaujaly mou pozornost. Něco takového by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned sedla k internetu a nabídku 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g bez problémů našla. Váhala jsem jenom chvíli a za chvíli byla objednávka vyplněná. Zásilka dorazila hned druhý den odpoledne. A já si tak říkám, že i dlouhá fronta k pokladně může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž velmi hodně spokojená.

Nela Flajšingrová, Mouchnice:
12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g se mně líbil, měl skvělé recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách obchodu zveřejněny a byl za dobrou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho ostatním

Markéta Klozíková, Horní Pěna:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g z části z něčeho co dýchalo a mělo sestru a strýce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Veronika M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nela K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Michael H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Vanesa S: Tento 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Johana P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt