12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1256 Kč
Naše cena: 837 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové rýžové špagety celozrnné, vyrobené z italské celozrnné hnědé mouky, prvotřídní kvality a jedinečné, lehce oříškové chuti, představují výjimečnou celozrnnou rýžovou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, vhodnou nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu lahodných těstovinových salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazii a chuti. Složení: Rýžová mouka celozrnná*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1524 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 75 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Laura Šnebergerová, Vanůvek:
Už poměrně dlouho jsme společně s mužem museli řešit pár problémů. 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g si pořídila kamarádka z práce, kterou shodou náhod v minulosti potkalo něco podobného. Popravdě jsem tomu nevěřila, ale s přítelem jsme se rozhodli, že za vyzkoušení nic nedáme. Tedy jsme si 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g koupili. Neříkám, že že dokázal vyřešit celý problém, ale mnoho věcí nám ulehčil. V současnosti bych si nedovedla ani trochu představit bez něj být.

Jan Solnický, Chroustov:
Jako silák nemám moc času hledat různá možnosti. Proto jsem věděl, který produkt chci. Našel jsem si ho a objednal. Vše proběhlo k mé celkové spokojenosti. profesionální jednání prodejců a garance produktu mne přesvědčilo, že můžu tento 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g každému doporučit. Jsem rád a přitom hezky překvapen, že skutečně to funguje tak spěšně. Bezproblémový obchod.

Dominika Ježová, Haškovcova Lhota:
12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g mi fakt pomohl vyřešit problém, který mě už dlouho štval. Jeho prostřednictvím mám více energie a mám mnohem lepší náladu. Tuto skutečnost logicky chválí zejména přátelé. Volný čas se nám s 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g daří prožívat opravdu bez kompromisů. Až díky zboží jsem si začala život užívat a jsem moc šťastná. 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g je ta nejlepší investice do vaší pohody.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Magdaléna H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jáchym S: Přišlo to celkem rychle

Denisa F: Je to dostatečné?

Natálie M: děda je z dárku je nadšený

Adam N: 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt