12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1256 Kč
Naše cena: 837 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové rýžové špagety celozrnné, vyrobené z italské celozrnné hnědé mouky, prvotřídní kvality a jedinečné, lehce oříškové chuti, představují výjimečnou celozrnnou rýžovou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, vhodnou nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu lahodných těstovinových salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazii a chuti. Složení: Rýžová mouka celozrnná*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1524 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 75 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Laura Šnebergerová, Vanůvek:
Již poměrně dlouho jsme doma s partnerem měli nějaké problémy. 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g vychvalovala známá z kanceláře, kterou shodou okolností dřív potkal podobný problém. Moc jsem zázraku nedávala šanci, ale s mužem jsme byli toho názoru, že za zkoušku to stojí. Proto jsme si 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g koupili. Neříkám, že to byl klíč na všechno, ale spoustu potíží nám usnadnil. Dneska bych si nedovedla ani trochu představit ho nepoužívat.

Jan Solnický, Chroustov:
Jako chlap nemám moc času hledat různá možnosti. Takže jsem věděl, který produkt chci. Vybral jsem si ho a zakoupil. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. profesionální komunikace prodavačů a garance produktu mne přesvědčilo, že můžu tento 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g všem doporučit. Jsem spokojen a přitom příjemně překvapen, že skutečně to funguje tak spěšně. Bezproblémový eshop.

Dominika Ježová, Haškovcova Lhota:
12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g mi opravdu pomohl vyřešit nešvar, který mou osobu již delší dobu otravoval. Jeho prostřednictvím mám více chuti do života a mám podstatně pozitivnější mysl. Tuto skutečnost samozřejmě chválí především rodinní příslušníci. Čas strávený spolu se nám díky 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g daří užívat si opravdu naplno. Teprve pomocí produktu si užívám život a jsem vážně šťastná. 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g je senzační investice do vaší pohody.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 77 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Hana B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Vojtěch M: funkční výrobek

Barbora C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tadeáš Š: Jsem ráda, že to mám

Denisa L: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt