12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1256 Kč
Naše cena: 837 Kč

Jedinečné bezlepkové rýžové špagety celozrnné, vyrobené z italské celozrnné hnědé mouky, prvotřídní kvality a jedinečné, lehce oříškové chuti, představují výjimečnou celozrnnou rýžovou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, vhodnou nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu lahodných těstovinových salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazii a chuti. Složení: Rýžová mouka celozrnná*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1524 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 75 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Martin Trsťan, Libotenice:
12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem takto nic neobjednával, a byl jsem tudíž trošičku nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi zastavila před domem kurýr a předala mi můj 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém krámě, navíc jsem jej získal doma u noťasu. Úžasná služba.

Nikol Rusiňáková, Pomezí:
Jelikož vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém nakoupit si produkty v normálním krámě. K tomu všemu sortiment je velice omezen, ceny jsou předraženy, a tak jsem vyhledala na netu obchod, který se zaobírá tímto stylem. nemůžu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi příjemná paní - dáma vysvětlila, z čeho se 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g sestavuje, na co se používá a dohromady jsme celou zakázku dotáhli do úspěšného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doručení je kapitola o jiném povídání.

Karolína Blűmelová, Horní Vilémovice:
Spokojenost zákazníka by vždy měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o fantasii. Ovšem pouze 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g to splňuje, stejně tak, jako tento obchod, protože jsem nadmíru spokojena. Za přijatelnou cenu jsem koupila to, co jsem očekávala. Svou kvalitou určitě předčí podobné modely, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu tvůrci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Tobiáš B: Celkem jsem spokojený.

Marie P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Zdeněk P: funkční výrobek

Adéla K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Antonín C: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt