12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Klasické celozrnné špagety z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky těstovin. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g

Miroslav Blahovský, Ježov:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě líbí se. Z počátku jsem chtěl objednat novější 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším modelem a jsem za to i rád. Bratr si koupil tedy levnější a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes tři čtvrtě roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

Josef Tripes, Charváty:
Není hodně takových kousků jako právě 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že tohle je skutečně to, co jsem předlouho čekal. V dnešní době rozhodně není nadbytek unikátního zboží v této cenové kategorii. 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g splňuje vše, co jsem chtěl, snad dokonce víc, předčil má poměrně přemrštěná očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z okolí, kteří o pořízení přemýšlíte. Zvláště je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany obchodu.

Eliška Šrollová, Plasy:
Občasně kupuji něco přes eshop. Mám ráda, když si zboží předem ozkouším. Avšak u 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g se vyplatilo objednání přes internet. Ušetřila jsem hodně peněz a dosud nebyl s ničím nesnáz. Rychlé zaslání až do kanceláře. Jsem tedy hodně klidná a jsem ráda, že mě můj otec přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho rovnou krade, takže mu asi na vánoce koupím taky podobný.

Matěj Leifert, Lochenice:
Jednoduché, avšak plně funkční a funkční provedení 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g. Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i vzhled. Velmi jednoduchá a zábavná montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření vzhledu. V případě potřeby snadná demontáž a jednoduchý přenos i v běžném osobním automobilu. Rozhodně bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat zdravý a energetický spánek a zároveň těžit ze všech praktických vlastností, kterými jasně disponuje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g

Tobiáš F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sofie S: nemá chybu

Kryštof K: tak jsem to dostala aje to super

Nikola H: Je to dostatečné?

Nikola Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt