12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč

Klasické celozrnné špagety z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky těstovin. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g

Tobiáš Hambálek, Soběslav:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost dodání. Toho se ovšem náhodně dočkám. Nedávno jsem pořizova 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Jáchym Marejka, Předmíř:
Docela perfektní 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g, rok jsem neudělal tak levný nákup. Vydrží fakt docela dost, nerozbije se, a vypadá docela dobře. Určitě mi ulehčil velmi starostí, a jsem rád, že se mi ho podařilo sehnat. Sháněl jsem jej totiž na internetu hodně dlouho, ale za hezkou cenu předlouho marně, až jsem viděl na váš obchod. Hodně mě oslovil popisek u 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g, proto jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se zkušenou a velmi spolehlivou obchodem.

Petr Kopiště, Sokolov:
Jsem uspokojen bez výjimky, cena odpovídá kvalitě. Přesný popis 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g a rychlé dodání. Produkt jsem zakoupil na doporučení bratra a funguje na jedničku. Je stoprocentně spolehlivý. Nepoužívám ho každodenně, ale i po delší nečinnosti dobře funguje a nedělá hluk. Milenka oceňuje designové zpracování a lehké používání. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g

Jana S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Linda M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Magdaléna R: děda je z dárku je nadšený

Lucie L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jan G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Špagety celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt