12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2127 Kč
Naše cena: 1418 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské kamutové špagety tradičně vyrobené z nejkvalitnějšího italského kamutu neboli pradávné nešlechtěné odrůdy pšenice stále více oblíbené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd pšenice, bohatší na bílkoviny, minerály a vitamíny, díky čemuž představují jedinečné těstovinové potěšení zlatožluté barvy a lahodné přírodní chuti nejen pro všechny milovníky originálních italských těstovin.Složení: Krupice Kamut*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1491 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.5 g, (z toho cukr: 2.5 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.4 g, Bílkoviny: 13.1 g, Sůl: 0.013 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Sofie Nykodymová, Ohrazenice:
12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g u nás v kanceláři jedna kamarádka vychvalovala tak, že jsem si tedy řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to teda zkusit. Jsem více nevěřící, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám sama zážitek. Docela ta cena není tak vysoká. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g zaplatila. S pozitivními komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g objednaly další dvě.

Richard Landsman, Borovnička:
12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g jsem si zakoupil především proto, že nebyl předražený. Nejsem příliš bohatý, spíš se musím vždy ubezpečit, kolik co stojí, takže cenová dostupnost byla pro mě klíčová. Nečekal jsem moc dobré zpracování, ale výrobek mě velmi překvapil. Kvalitní, praktická věc. Za málo peněz hodně muziky, jak se říká. Kamarádovi, který mě o něm informoval, jsem poté jako revanš věnoval láhev kvalitního pití, protože mi doporučením udělal opravdu neuvěřitelnou radost.

Tereza Vanýsková, Čenkov:
Objednávat něco nového, neotestovaného, je pokaždé sázka do loterie. Bohudík to není můj styl, 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g jsem si koupila docela nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to zkrátka sázka na luxus. Dnes jsem ji zaplatila také pro svou dceru a věřím, že i ona bude nadšena. Pro svou dceru objednávám pouze to nejdokonalejší.

Klára Štveráčková, Rohenice:
Občasně kupuji zboží přes e-shop. Mám ráda, když si věci předem ozkouším. Ale u 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g se vyplatilo zakoupení přes net. Ušetřila jsem hodně peněz a dosud nebyl s ničím problém. Bleskové doručení až do domu. Jsem tedy zcela klidná a jsem ráda, že mě můj otec přesvědčil o objednání. Teď mi ho dokonce krade, takže mu asi na vánoce objednám taky takový.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Linda M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Petra Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Dominika L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nela K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Dominika Š: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt