12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2127 Kč
Naše cena: 1418 Kč

Jedinečné italské kamutové špagety tradičně vyrobené z nejkvalitnějšího italského kamutu neboli pradávné nešlechtěné odrůdy pšenice stále více oblíbené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd pšenice, bohatší na bílkoviny, minerály a vitamíny, díky čemuž představují jedinečné těstovinové potěšení zlatožluté barvy a lahodné přírodní chuti nejen pro všechny milovníky originálních italských těstovin.Složení: Krupice Kamut*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1491 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.5 g, (z toho cukr: 2.5 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.4 g, Bílkoviny: 13.1 g, Sůl: 0.013 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Jaroslav Odráška, Hůrky:
Hodnotím jakožto domácí uživatel (porovnání). Celkově se jedná o roztomilý 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g s řadou dobrých vychytávek, který má vše,co běžný uživatel očekává. Velmi kvituji jeho bleskurychlost a možností přizpůsobit si ovládání svým potřebám.

Matěj Švihálek, Škvořetice:
Několikrát jsem se musel vrátit k objednávce, až jsem přečetl nápis „ERROR“. Poté jsem se rozhodl zavolat, což byl chytrý tah. Pracovník zjistil sdělil, že má jakousi systémovou chybu, ale že si ji hned opraví. Vzal si na mě telefonní číslo, a jakmile dal do pořádku eshop, napsal mi a nákup jsem měl se slevou.

Jiří Cakl, Kalenice:
„Už jsi si pořídil 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g?“ vyzvídají se mě moji kamarádi. Dlouho jsem jim odsekával, že ještě ne. A vlastně ani moc nemohl přijít na to, proč bych ho vyzkoušet měl. Otázek bylo ale čím dál více. A proto jsem učinil rozhodnutí zkrátka 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g pořádně prověřit. A pak jsem pochopil. 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g je totiž vážně skvělý, zrovna tak, jak ho popisuje prodejce. Také já tak můžu kolegům položit otázku: „A už jsi si zakoupil 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g?“

Julie Pohlotková, Mošnov:
Jsem přesvědčená, že 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g, dnes patří na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj pocit po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti měsících {používání|užívání) je takový. Jsem opravdu ráda a nemohu mu nic vytknout. Moc jsem ocenila možnost vybrat si 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g v klidu, v pohodlí domova. V tomto nakupování přes internet moc oceňuji. A komunikace eshopu 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g byla skutečně prvotřídní. Zákaznická help line reaguje prakticky obratem, moje dotazy byly zodpovězené dostatečně a jasně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Jakub Z: tak jsem to dostala aje to super

Josef P: funkční výrobek

Lucie S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Richard B: 110 % spokojenost

Eva P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt