12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2127 Kč
Naše cena: 1418 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské kamutové špagety tradičně vyrobené z nejkvalitnějšího italského kamutu neboli pradávné nešlechtěné odrůdy pšenice stále více oblíbené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd pšenice, bohatší na bílkoviny, minerály a vitamíny, díky čemuž představují jedinečné těstovinové potěšení zlatožluté barvy a lahodné přírodní chuti nejen pro všechny milovníky originálních italských těstovin.Složení: Krupice Kamut*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1491 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.5 g, (z toho cukr: 2.5 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.4 g, Bílkoviny: 13.1 g, Sůl: 0.013 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Sofie Nykodymová, Ohrazenice:
12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g u nás v kanceláři jedna kolegyně vychvalovala tak, že jsem si nakonec rozmyslela, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho realita, chci to aspoň zkusit. Jsem spíš opatrná, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi hloupé odmítat něco, s čím nemám sama zážitek. Docela ta cena není tak nerozumná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g utratila. S nadšenými komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g objednaly další čtyři.

Richard Landsman, Borovnička:
12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g jsem si pořídil především z důvodu, že byl cenově dostupný. Nejsem zrovna při penězích, naopak se musím vždy dívat, jaká je cena, tudíž cena byla pro mě tím hlavním. Neodhadoval jsem příliš dlouhou trvanlivost, ale výrobce mě opravdu překvapil. Kvalitně zpracovaná, šikovná věcička. Za nízkou cenu hodně muziky, jak se říká. Kamarádovi, který mě o něm informoval, jsem pak za odměnu koupil láhev skotské, protože mi svým tipem udělal vážně velkou radost.

Tereza Vanýsková, Čenkov:
Objednávat něco nového, neotestovaného, je vždy sázka do loterie. Bohudík to není můj styl, 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g jsem si objednala docela nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to zkrátka sázka na kvalitu. Dnes jsem ho zakoupila také pro svou mamku a věřím, že i ona bude překvapená. Pro svou mamku kupuji jen to nejlepší.

Klára Štveráčková, Rohenice:
Málokdy objednávám věci přes e-shop. Mám ráda, když si věci předem osahám. Ale u 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g se vyplatilo zakoupení přes web. Ušetřila jsem spoustu peněz a dosud nebyl s ničím problém. Bleskové doručení až do domu. Jsem tedy hodně spokojená a jsem ráda, že mě můj otec přesvědčil o objednání. Teď mi ho dokonce zabavuje, takže mu asi na narozeniny objednám taky takový.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Jakub D: tak jsem to dostala aje to super

Matouš H: 110 % spokojenost

Michael G: funkční výrobek

Magdaléna H: dobré

Šimon L: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt