12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1934 Kč
Naše cena: 1289 Kč

Jedinečné italské kamutové špagety tradičně vyrobené z nejkvalitnějšího italského kamutu neboli pradávné nešlechtěné odrůdy pšenice stále více oblíbené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd pšenice, bohatší na bílkoviny, minerály a vitamíny, díky čemuž představují jedinečné těstovinové potěšení zlatožluté barvy a lahodné přírodní chuti nejen pro všechny milovníky originálních italských těstovin.Složení: Krupice Kamut*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1491 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.5 g, (z toho cukr: 2.5 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.4 g, Bílkoviny: 13.1 g, Sůl: 0.013 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Veronika Jurkovská, Mešno:
vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém sehnat si zboží v normálním obchodě. K tomu všemu výběr je hodně omezen, ceny bývají nadsazené, a tak jsem našla na internetu eshop, který se zaobírá tímto designem. Nemohu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla na vážkách ohledně 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi milá paní - slečna vysvětlila, z čeho se 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g skládá, jak se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do úspěšného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doručení je kapitola o jiném povídání.

Jakub Studník, Kobylnice:
Fakt príma věc, tohle se zcela jen tak nepotká. Můžu to všem opravdu doporučit, takový 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g jsem hledal na webu hodně dlouho, ale vždy měl nějakou vadu ? vyšší cena, špatná kvalita, nebo chyby s dodáním zásilky... Každopádně toto je prostě super, a jsem po všech stranách rád. Tento 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g můžu rozhodně doporučit kamarádům, kteří něco stejného hledají.

Eva Jůdová, Přítluky:
Nejdříve jsem chtěla 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g ve velikosti 45 které jste ve velikosti 46 nenabízeli, proto jsem objednala dle recenzí v požadované velikosti 45 , velikost sedí, vysoký sdtřed to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak perfektní, už dlouho jsem nenašla velikost která celkem sedí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Eliška D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Karel H: funkční výrobek

Lukáš B: tak jsem to dostala aje to super

Kristián L: 110 % spokojenost

Jakub S: 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt