12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2127 Kč
Naše cena: 1418 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské kamutové špagety tradičně vyrobené z nejkvalitnějšího italského kamutu neboli pradávné nešlechtěné odrůdy pšenice stále více oblíbené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd pšenice, bohatší na bílkoviny, minerály a vitamíny, díky čemuž představují jedinečné těstovinové potěšení zlatožluté barvy a lahodné přírodní chuti nejen pro všechny milovníky originálních italských těstovin.Složení: Krupice Kamut*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1491 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.5 g, (z toho cukr: 2.5 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.4 g, Bílkoviny: 13.1 g, Sůl: 0.013 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Marek Radikovský, Lubě:
Ve své práci hledám vypadat opravdu dobře, protože se denně vídám s zákazníky. Mojim cílem je získat první dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomto ohledu mi 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g moc pomohl. Cítím se mnohem víc jistě a také tak jednám. Díky němu jsem udělal výšlap tím správným směrem. Všechno se mi daří a on má na tom nemalý podíl. Jsem šťastný jako už dlouho nebyl.

Sofie Répalová, Ledčice:
Chvíli jsem měla chmury, protože můj známý mi žhavě doporučoval něco zcela jiného. To on provádí často. Ale rozhodující v mém podání byla cena. Tento 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g vyšel levněji a přesto, že ho přítel hanil, já jsem zcela spokojená. Potom i on řekl, že tento kus je opravdu luxusní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho řeči, poněvadž jsem pomocí svému rozhodnutí výrazně ušetřila.

Jan Bodnár, Želkovice:
Tento 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g jsem si objednal, protože je za méně jak čtvrtinovou cenu než stejné kousky na podobných obchodech. Tato nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Michaela P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Anna G: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikolas K: 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Miroslav B: je to fajné

Sebastian O: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt