12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1934 Kč
Naše cena: 1289 Kč

Jedinečné kamutové špagety z celozrnné krupice z původního nešlechtěného druhu pšenice zvané Kamut, díky svému originálnímu způsobu mletí zachovávající všechny zdravé látky celých kamutových zrn, představují zcela bez diskuse jedinečnou celozrnnou alternativu klasickým pšeničným těstovinám s lahodnou chutí s jemným oříškovým aroma vhodnou jako klasická těstovinová příloha dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná krupice -pšeničný Kamut*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1439 kJ (341 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.2 g, (z toho cukr: 3.6 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11.4 g, Bílkoviny: 12.2 g, Sůl: 0.013 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

Barbora Moškořová, Hlubočany:
Přála jsem otestovat zdravější variantu 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g a krásně mě překvapil i svou aroma, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou jogurtu a zeleninou je to bomba, doporučuji.

Vojtěch Kermes, Fryšták:
Skvělá zbožíčko, tenhle váš 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g, nevzpomínám už co mě to napadlo si ho pořídit, ale byl to perfektní nápad. Krásně vypadá, krásně se s ním pracuje, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždy přál. Plánuji koupit ještě jeden švagrovi k vánocům, má podobný vkus jako já, a vím, že mu udělá radost. Jsem fakt rád jako jsem po zakoupení už přes dlouho nebyl.

Daniela Šindlářová, Liblice:
Za tento 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g uděluji největší palec nahoru. Opravdu mě potěšil a mohu říci, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako překvapení k svátku, kdy jsem si ho po otestování chtěla objednat i já sama. Teď už doma objednáváme jen tento výrobek a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám pěkně pracuje, co vím, nikdo s ním neměl doposud nijaký problém.

Sára Klištincová, Veverská Bítýška:
Někdy kupuji věci přes e-shop. Mám ráda, když si zboží předem ozkouším. Ale u 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g se vyplatilo objednání přes net. Ušetřila jsem hodně peněz a dosud nebyl s ničím nesnáz. Bleskové doručení až do kanceláře. Jsem tedy zcela klidná a jsem ráda, že mě můj kamarád přesvědčil o objednání. Teď mi ho dokonce krade, takže mu asi na vánoce koupím taky takový.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

Hana S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikola P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Andrea D: já jsem to prostě chtěla

Lucie P: dobré

Šimon K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt