12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2127 Kč
Naše cena: 1418 Kč

Jedinečné kamutové špagety z celozrnné krupice z původního nešlechtěného druhu pšenice zvané Kamut, díky svému originálnímu způsobu mletí zachovávající všechny zdravé látky celých kamutových zrn, představují zcela bez diskuse jedinečnou celozrnnou alternativu klasickým pšeničným těstovinám s lahodnou chutí s jemným oříškovým aroma vhodnou jako klasická těstovinová příloha dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná krupice -pšeničný Kamut*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1439 kJ (341 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.2 g, (z toho cukr: 3.6 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11.4 g, Bílkoviny: 12.2 g, Sůl: 0.013 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

Jan Szweda, Třebestovice:
Jsem povahou hrdina - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na webu vyskočila reklama na 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g, hned jsem to objednal. A bingo, trefa do černého. Produkt dorazil bezvadně zabalený a a proto neponičený. Skvělý poměr cena/hodnota, pěkný vzhled, jené zacházení, dokonalé zpracování. Celkem výhra a totální spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Magdaléna Ruttová, Blažejov:
Připravovala jsem se na hory a 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, skladný, příjemný. Zvládne i silnější využívání, delší transport a náročnější vzdušné podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou šťastného návratu i z té nejdelší cesty.

Jana Pohořská, Mašovice:
12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g mi poradila kamarádka jako šikovný prostředek, který skvěle chutná a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je takto senzační věc na trhu hodně snadno koupitelná. Nepotřebovala jsem nic těžko shánět. Stačilo podívat na internetové stránky prodejce a schopní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali všechno přesně podle mého přání. Takže i v práci si všimli, jak jsem výkonná a rychlá.

Markéta Kraváčková, Pomezí:
12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g oslnil, mám ho odtud objednaný od srpna a chci ho pochválit. Skvěle pracuje, nadchl mě i tátu, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V téhle cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Václav Bortlíček, Jablunkov:
12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g mě padl do oka již ve chvíli, kdy jsem ho poprvé vyzkoušel. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejprve mírné obavy, ale ty byly zcela zbytečné, jak se ukázalo. Především se totiž 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g chlubí vskutku komfortním ovládáním. Okamžitě ho pochopí i lidé, kteří s tímto 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g doposud žádnou zkušenost neměli. Po prvním seznámení si určitě získá také vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

Jakub K: Přišlo to celkem rychle

Filip : Celkem jsem spokojený.

Anna R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kateřina M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Karel B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt