12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2127 Kč
Naše cena: 1418 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kamutové špagety z celozrnné krupice z původního nešlechtěného druhu pšenice zvané Kamut, díky svému originálnímu způsobu mletí zachovávající všechny zdravé látky celých kamutových zrn, představují zcela bez diskuse jedinečnou celozrnnou alternativu klasickým pšeničným těstovinám s lahodnou chutí s jemným oříškovým aroma vhodnou jako klasická těstovinová příloha dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná krupice -pšeničný Kamut*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1439 kJ (341 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.2 g, (z toho cukr: 3.6 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11.4 g, Bílkoviny: 12.2 g, Sůl: 0.013 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

Kristián Kotyška, Valašské Klobouky:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo některé šroubků a ostatních věcí. Návod je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si rozmyslete kam 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné ruce, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově hezká a vejde se do ní vše co potřebujete.

Roman Filípek, Loučovice:
Že pěkný vzhled nemůže jít ruku v ruce s skvělým výkonem? I já jsem si to myslel. Ale jen do momentu, než jsem si koupil 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g. Svou konkurenci nechává daleko za sebou nejen díky tomu, co dokáže, ale také tím, jaký má vzhled. Z toho důvodu je perfektním fashion doplňkem všech moderních mužů. Nikdo vás díky němu zaručeně nepřehlédne. Já osobně už 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g používám každý den, je mou nepostradatelnou pomůckou.

Matouš Vyjídák, Sudkov:
Ve své práci potřebuji vypadat hodně pěkně, protože se denně vídám s klienty. Mojim cílem je udělat dojem ihned na prvním setkání. Nejen v tomhle ohledu mi 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g hodně pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak vystupuji. Díky němu jsem udělal výšlap tím správným směrem. Všechno se mi daří a on má na tom obrovský podíl. Jsem uspokojený jako už dlouho ne.

Oliver Harcuba, Kopidlno:
Perfektní zboží, z mojí strany panuje zcela radost jak s vaším přístupem, tak i s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500gem, který jsem si pořídil. Mnohokrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo balík doručen poškozený, ale ten váš dorazil úplně v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně hledal. Jsem rád, že můžu prohlásit, že jsem s objednávkou u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat za rok, určitě se k vám vrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

Johana L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Laura B: děda je z dárku je nadšený

Anna B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Patrik M: Přišlo to celkem rychle

Aleš M: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt