12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2127 Kč
Naše cena: 1418 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kamutové špagety z celozrnné krupice z původního nešlechtěného druhu pšenice zvané Kamut, díky svému originálnímu způsobu mletí zachovávající všechny zdravé látky celých kamutových zrn, představují zcela bez diskuse jedinečnou celozrnnou alternativu klasickým pšeničným těstovinám s lahodnou chutí s jemným oříškovým aroma vhodnou jako klasická těstovinová příloha dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná krupice -pšeničný Kamut*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1439 kJ (341 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.2 g, (z toho cukr: 3.6 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11.4 g, Bílkoviny: 12.2 g, Sůl: 0.013 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

Kristián Kotyška, Valašské Klobouky:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo dost šroubků a ostatních věcí. Manuál je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si promyslete kam 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co potřebujete.

Roman Filípek, Loučovice:
Že vychytaný design nemůže jít ruku v ruce s nadprůměrným výkonem? Myslel jsem si to. Ovšem pouze do doby, než jsem objevil 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g. Podobné produkty nechává daleko za sebou nejen s ohledem na to, co zvládne, ale zároveň tím, jaký má design. Může se tak stát skvělým stylovým doplňkem každého moderního chlapíka. Nikdo vás s ním v žádném případě nepřehlédne. Já osobně už 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g používám každý den, stal se mou jedinečnou pomůckou.

Matouš Vyjídák, Sudkov:
Ve své práci hledám vypadat hodně pěkně, protože se denně potkávám se s zákazníky. Mojim cílem je získat první dojem hned na prvním jednání. Nejen v tomto ohledu mi 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g moc pomohl. Cítím se zásadně víc sebejistě a také tak jednám. Pomocí něho jsem udělal krok tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom velký podíl. Jsem šťastný jako už dávno ne.

Oliver Harcuba, Kopidlno:
Perfektní nákup, z mé strany panuje naprostá radost jak s vaším přístupem, tak i s 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500gem, který jsem si pořídil. Hodněkrát se mi stalo, že mi byl balíček, nebo výrobek doručen poškozený, ale ten váš byl doručen zcela v pořádku, korektně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko našel. Jsem rád, že mohu říci, že jsem s nákupem u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jistý, že až budu nakupovat příště, jistě se k vám vrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

Karel L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Hana V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Pavel J: je to fajné

Viktor T: 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jakub K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Špagety kamutové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt