12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč

Klasické italské Spaghetti jsou tradiční špagety značené číslem 5, vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Václav Aberle, Dříteč:
Tato 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybral, protože je za méně jak čtvrtinovou cenu než podobné kousky na podobných obchodech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

Kristián Rautenkranc, Bradáčov:
Když jsem vybíral 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g, neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem kladl hlavně na kvalitu, funkčnost a termín zaslání. Se vším mi pomohli v obchodě vstříc, byl jsem až nadšen etickým a klidným jednáním. Jsem opravdu nadšený a jistě tento 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g doporučím rodině. Skvělý eshop, jsem spokojený.

Jan Šlitr, Mišovice:
Po zakoupení prvního výrobku této značky, jsem byl docela nadšený. Na chvilku jsem se od této značky vytratil, ale díky tady toho 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g jsem se k ní vrátil a musím říct, že jsem příjemně překvapen. Čepici dolů, posunuli se dost dopředu. Nemám snad co diskutovat. Cena byla trochu vyšší, ale u takto výborného produktu mi to nevadí. Za kvalitní výrobek si rád připlatím.

Matěj Koželský, Vír:
Potřeboval jsem určité další informace k 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g a vše mi bylo mile a odborně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt určitě objednám. Samozřejmostí je i rychlost doručení, což pro mne byl milý bonus a navíc výrobek byl za hodně příjemnou cenu. Vše probíhalo rychle a stručně a díky těmto plusovým faktorům můžu výrobek doporučit komukoliv, co o něj mají zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Eva H: děda je z dárku je nadšený

Tadeáš S: Jsem ráda, že to mám

Roman D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jiří K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Michael K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt