12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Spaghetti jsou tradiční špagety značené číslem 5, vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Ondřej Vejda, Jakartovice:
12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g mě zlákal již v okamžiku, kdy jsem ho poprvé vzal do ruky. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejdříve velké obavy, ale ty byly úplně zbytečné, jak se ukázalo. Hlavně se totiž 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g pyšní vskutku jednoduchým ovládáním. Hned si ho automatizují i uživatelé, kteří s tímto 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g dosud žádné zkušenosti neměli. Po prvním vyzkoušení si stoprocentně získá i vás.

Marie Herajtová, Jasenice:
12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g jsem si pořídila hlavně kvůli manželovi. Navzdory tomu, že jsem si ho koupila pro sebe, bylo jisté, že partnerovi to udělá radost. No a nepletla jsem se. Partner mě velmi pochválil a kromě toho, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Slouží mi fakt dobře a můj muž už ví, co mi má objednávat, abych byla vysmátá.

Anna Čelechovská, Měnín:
Do své domácnosti jsme s milencem vybírali vhodný 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba velmi nároční, když něco kupujeme napůl, chceme nejvyšší kvalitu. Přítel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala nejlepší eshop, on vždy vidí všechno příliš špatně. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na profesionální úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Oliver Dolinek, Strenice:
Vybíral jsem z mnoha variant, ale nakonec vyhrál 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g. Dal jsem hlavně na kladné komentáře ostatních uživatelů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně můžu spolehnout. Neobjednal bych neotestované výrobky. Ale když jsem si přečetl všechny kladné ohlasy, nebylo o čem přemýšlet. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné recenze. Určitě budu 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g doporučovat dalším, protože kvalitní věci si to zaslouží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Hana M: Je to dostatečné?

Laura V: nemá chybu

Martin T: Jsem ráda, že to mám

Emma K: dobré

Filip B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt