12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč

Klasické italské Spaghetti jsou tradiční špagety značené číslem 5, vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Barbora Kuryviálová, Hrubá Vrbka:
12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g u nás v kanceláři jedna kamarádka vychvalovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to teda zkusit. Jsem více nedůvěřivá, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám sama zážitek. Navíc ta cena není tak závratná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g zaplatila. S nadšenými komentáři jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g objednaly další dvě.

Zuzana Kernalová, Věžnička:
Super 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g, který vydrží opravdu hodně. Kupuji si je příležitostně, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a kamarádka mě chválí

Hana Rejfířová, Koberovy:
Mojím velkým problémem je nerozhodnost. Než se pro někoho rozhodnu, je to velmi dlouho. Umím vybírat i mnoho dní. Porovnávám schopnosti, pročítám recenze, zkušenosti ostatních majitelů a hodně se dotazuji prodavače. Na tento 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g jsem našla mnoho pozitivních recenzí, ale pro jistotu jsem ještě několikrát volala do obchodu. Nyní se přidávám k zástupu spokojených majitelů a také děkuji prodavačce za ochot mi vše vysvětlit.

Jana Závadská, Jitkov:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat velkou spokojenost. Objednala jsem u vás poměrně drahý 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé všetečné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím známým.

Štěpán Dlabaja, Horní Lomná:
Šušká se, že dobré perfektní se chválí samo. A to lehko platí i pro 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g. Viděl jsem, objednal jsem a vyhrál jsem, jak bych malinko upravil Caesarovu pověstnou větu. Luxus za normální cenu, příjemná komunikace s prodavačem, okamžité doručení do dílny, splňuje očekávané i udávané vlastnosti. Lze jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Alžběta S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Aneta C: nemá chybu

Miroslav K: Přišlo to celkem rychle

Jana J: Ideální k osmnáctinám :)

Zuzana D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt