12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Spaghetti jsou tradiční špagety značené číslem 5, vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Ondřej Vejda, Jakartovice:
12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g mě padl do oka už ve chvíli, kdy jsem ho poprvé vyzkoušel. Z prvního blízkého setkání jsem měl nejdříve vážné obavy, ale ty byly úplně neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Zejména se totiž 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g pyšní vskutku jednoduchým ovládáním. V mžiku ho vstřebají i lidé, kteří s tímto 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g doposud žádné zkušenosti neměli. Po prvním otestování si jistě získá i vás.

Marie Herajtová, Jasenice:
12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g jsem si koupila zejména kvůli manželovi. I když jsem si ho pořídila pro sebe, bylo jisté, že mu se bude líbit. No a skutečně. Chlap mě okamžitě blahořečil a kromě toho, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Funguje vskutku dobře a ten můj si je jistý v tom, co mi má objednávat, abych byla spokojená .

Anna Čelechovská, Měnín:
Do ložnice jsme s manželem vybírali vhodný 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba hodně nároční, když něco kupujeme napůl, chceme maximální kvalitu. Milenec nejdříve nevěřil, že jsem vybrala dobrý eshop, on vždy vidí všechno příliš tmavě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na nejvyšší úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Oliver Dolinek, Strenice:
Vybíral jsem z mnoha variant, ale nakonec zvítězil 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g. Dal jsem nejvíc na kladné zkušenosti jiných recenzentů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně můžu spolehnout. Neobjednal bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl mnohé kladné ohlasy, nebylo o čem přemýšlet. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní recenze. Rozhodně budu 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g doporučovat dalším, jelikož dobré věci si to zaslouží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Jana T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jana K: dobré

Daniela H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikola K: Ideální k osmnáctinám :)

Sára Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt