12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč

Klasické italské Spaghetti jsou širší špagety značené číslem 7, vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

František Závrbský, Plchovice:
Jako muž nemám moc času hledat různá možnosti. Takže jsem věděl, který produkt potřebuji. Vybral jsem si ho a pořídil. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Seriozní komunikace prodavačů a garance užitku mne přesvědčilo, že můžu tento 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g všem doporučit. Jsem spokojen a zároveň hezky překvapen, že skutečně to funguje tak spěšně. Bezproblémový obchod.

Miroslav Rydrych, Pnětluky:
Již před pár měsíci jsem toužil podobný výrobek otestovat. Ale až jsem narazil na web 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g, najednou nebylo nad čím neustále váhat. Vynikající zákaznická podpora ze strany prodejce, všechno realizovalo přesně tak, jak jesm chtěl. 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g brzy doručili a od toho momentu ho denně k absolutní spokojenosti používám. Má však malinkou chybu: Nebudete se ho chtít vzdát ani na chvilku.

Anna Harisová, Jeřice:
Málokdy objednávám věci přes e-shop. Mám ráda, když si produkty předem ozkouším. Avšak u 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g se vyplatilo objednání přes net. Ušetřila jsem spoustu peněz a dosud nebyl s ničím nesnáz. Bleskové doručení až do domu. Jsem tedy hodně klidná a jsem ráda, že mě můj syn přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho rovnou půjčuje si, takže mu asi na vánoce objednám taky nový.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Šárka K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tadeáš F: 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Natálie : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Sebastian M: Celkem jsem spokojený.

Linda K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt