12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Spaghetti jsou širší špagety značené číslem 7, vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Kamila Lánská, Pňov-Předhradí:
Protože jsem ženská, tak se vždy koukám na víc aspektů, co chce nejen 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g, ale i obchod dodat. Tím myslím například cenu, zabalení balíčku, rychlost dodání, vzhled výrobku a zásadní je pro mne komunikace. A chci říct, že se vším tímto jsem byla nejvíce uspokojena. Cena je v levná, balení bylo v klidu, žádné velké omotávání stretchkou nebo nevím čím a doručení bylo do tří dnů. Celkově můžu jen doporučit!

Tomáš Vozihnoj, Vápenice:
Dávám především přednost praktické stránce a nekladu důraz na design. Hlavní pro mě je, aby mi 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g roky a v pořádku sloužil. Což tento 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g opravdu garantuje, můžete si ho přibalit na cesty. Pro všechny aktivní zájemce ho tak musím vřele doporučit. 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g s vámi bez reptání absolvuje i dovolenou. Jen si dejte pozor, aby na něj nežárlila vaše žena nebo přítelkyně.

Matěj Petrus, Kuřimská Nová Ves:
Jsem spokojen bez výjimky, cena je rovnoměrná kvalitě. Přesný popis 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g a rychlé dodání. Produkt jsem zakoupil na doporučení kamaráda a pracuje na jedničku. Je stoprocentně spolehlivý. Nepoužívám ho každodenně, ale i po delší nečinnosti dobře naběhne a nedělá rámus. Kamarádka oceňuje vzhledové zpracování a jednoduché ovládání. Doporučuji.

Kryštof Deneš, Čáslavice:
Měl jsem obavy z nového 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g, které se předvedly jako liché. Díky srozumitelnému návodu jsem zvládl vše lehce a v celkové pohodě. Mohu každému klidně poradit. Práce s 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g byla pro mě hračkou a srandou, kterou si jistě užije kdokoliv tak, jako já. Reklama na 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g mluví úplnou pravdu.

Klára Fenešová, Štěnovice:
12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g jsou výborné a stálé zboží. Zatím mám nejlepší zkušenosti s výrobky. Doporučuji všem známým. Budu objednávat další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Aneta R: Tento 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michal D: Jsem ráda, že to mám

Linda D: Je to dostatečné?

Alena V: dobré

Matěj V: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt