12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč

Klasické italské Spaghetti jsou širší špagety značené číslem 7, vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Adéla Karkulová, Bečov nad Teplou:
Po 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g jsme s přítelem pokukovali už dlouho. Pořád jsme se však nemohli vybrat. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi a rozhodně nelitujeme. Přestože 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g máme jen měsíc, už teď vím, že jsme udělali správně, více než správně a jsme naprosto spokojeni.

Petr Bulík, Obory:
ze začátku jsem přemýšlel na podobným typem, nakonec zvítězil z mnoha důvodů tento 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g. Je jednoduše skladovatelný. Po vzhledové stránce skoro dokonalý. Moje žena hodnotí hezký design a milou vůni. Vypadá to, že si tuhle perfektní věcičku budou na zahradě hodně brát.

Antonín Čoupek, Rakovice:
kompaktni, planujeme s sebou vozit i na dovcu, nezabere moc mista, takove male 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g z toho je, materiálováđložením kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, mala je z neho nadsena, jsou tam i koliky na upevneni

Lukáš Nekovařík, Vyžlovka:
Fakt bezva věcička, tohle se opravdu jen tak nepotká. Můžu to všem vřele doporučit, takový 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g jsem hledal na webu hodně dlouho, ale vždy měl nějakou vadu ? vysoká cena, bídná kvalita, nebo chyby s doručením zboží... Každopádně toto je zcela príma, a jsem po všech směrech spokojený. Tento 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g můžu rozhodně doporučit známým, kteří něco stejného shánějí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Zuzana C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikola T: nemá chybu

Adam K: funkční výrobek

Ema T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Viktorie B: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt