12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Spaghetti jsou širší špagety značené číslem 7, vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Kamila Lánská, Pňov-Předhradí:
Jelikož jsem ženská, tak se vždy koukám na víc aspektů, co chce nejen 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g, ale i obchod dodat. Tím myslím pro příklad cenu, zabalení zboží, rychlost doručení, design výrobku a důležitá je pro mne komunikace. A můžu napsat, že se vším tímto jsem byla maximálně spokojená. Cena je v pořádku, zabalení bylo v pohodě, žádné velké omotávání páskou nebo nevím čím a doručení bylo do čtyř dnů. Celkově můžu pouze doporučit!

Tomáš Vozihnoj, Vápenice:
Dávám zejména přednost funkčnosti a nekladu důraz na styl. Podstatné pro mě je, aby mi 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g roky a stoprocentně sloužil. Což tento 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g opravdu garantuje, můžete si ho vzít kamkoli. Pro všechny aktivní zájemce ho tak musím stoprocentně doporučit. 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g s vámi vždy absolvuje všechny cesty. Jenom si dejte pozor, aby na něj nenadávala vaše žena či milenka.

Matěj Petrus, Kuřimská Nová Ves:
Jsem spokojen bez výjimky, cena je rovnoměrná kvalitě. Přesný popis 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g a bleskové doručení. Produkt jsem zakoupil na doporučení bratra a pracuje na jedničku. Je zcela spolehlivý. Nepoužívám ho každodenně, ale i po občasné nečinnosti spolehlivě naběhne a nedělá hluk. Manželka oceňuje vzhledové provedení a jednoduché používání. Doporučuji.

Kryštof Deneš, Čáslavice:
Měl jsem strach z nového 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g, které se předvedly jako zbytečné. Díky srozumitelnému návodu jsem zvládl vše snadno a v naprosté pohodě. Mohu komukoliv klidně doporučit. Práce s 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g byla pro mě úlevou a srandou, kterou si jistě užije kdokoliv tak, jako já. Leták na 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g mluví úplnou pravdu.

Klára Fenešová, Štěnovice:
12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g jsou výborné a kvalitní produkty. Zatím mám výborné zkušenosti s produkty. Doporučuji všem přátelům. Budu objednávat další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

František V: 110 % spokojenost

Sofie F: já jsem to prostě chtěla

Gabriela S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adéla G: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Gabriela P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt