12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Spaghetti jsou širší špagety značené číslem 7, vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Laura Horázná, Blatno:
U této firmy nakupuji relativně často. Hraje mi do karet jak s cenou za produkt, tak s kvalitou dílů. Není tajemstvím, že u nás není pestrá nabídka po těchto 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g, jiný eshop již nemusím zkoušet. Jejich negativem je jen pomalejší doprava a další druhotné výdaje jakož jsou: cena balného, poštovné. Bohužel pokud chcete mít špičkové vlastnosti levně, nezbude vám, než si počkat.

Sabina Kamrlová, Mnetěš:
12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g mi koupil otec k svátku. Byla jsem trochu zaskočená. Takové překvapení si jen tak nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece jenom jsem 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g otestovala. Dneska už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než potěšil.

Vít Niessner, Ostrovec-Lhotka:
Parádní věc, z mé strany panuje naprostá radost jak s vaším přístupem, tak i s 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500gem, který jsem si zakoupil. Hodněkrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo balík dodán znehodnocený, ale ten váš dorazil úplně v pořádku, korektně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko hledal. Jsem rád, že můžu říci, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jistý, že až budu nakupovat za rok, určitě se k vám vrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Kristýna P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Daniela B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

František V: tak jsem to dostala aje to super

Richard B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Klára Č: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt