12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g

12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g

12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2393 Kč
Naše cena: 1595 Kč Ověřit dostupnost

Klasické sultánky neboli sluncem sušené hrozinky bílého vína, původem z Turecka, díky své přirozeně sladké ovocné chuti představují oblíbený doplněk sladkého pečení v každé zdravé kuchyni. Ideální i jako přísada do müsli, jogurtů, kaší a sladkých ovocných jídel dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Hrozinky*, slunečnicový olej*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1279 kJ (302 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68 g, (z toho cukr: 67.1 g), Tuky: 0.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 2.5 g, Sůl: 0.053 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g

Jáchym Nahodil, Loza:
Objednal jsme 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g pro kamaráda jako dárek k vánocům. Nejdřív to bylo vlastně z recese. Když jsme se poté po pár dnech opět viděli, hodně si ho chválil. Prý fakt moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho objednat. Celkem mě tím překvapil. Doma jsem si sednul k notebooku a už ho mám taky.

Sebastian Ďorď, Mrákov:
Tento 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g jsem zakoupil poprvé a můžu s láskou oznámit, že jsem stoprocentně spokojený. Výrobek funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti musím říct, že tento výrobek si opět koupím jen odsud. Jsem zcela šťastný a můžu všem jen doporučit. Jistota a kvalita. Perfektní.

Jakub Nesládek, Jamolice:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou co nejvíc vstříc, protože mé požadavky byly celkem specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a koupil přesně takový 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g, který jsem poptával. Děkuji za ochotu a pomoc, jsem hodně složitý zákazník. Konečně jsem si zakoupil přesně to, co jsem chtěl a jsem opravdu hodně spokojený. Tento eshop doporučuji všemi deseti.

Karel Hankovec, Katusice:
Koupeno ze zkušenosti pro 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g ten bružura ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s podrobnějším popisem... Montáž taky dvě hodiny potrvá. Proč všichni všude nahradí ty PVC - hned při montáži 1 úchyt na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až rupnou ty dotahovače nebo držáky středu?

Amálie Rychetníková, Třebelovice:
12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g jsem si objednala hlavně kvůli partnerovi. Navzdory tomu, že jsem si ho pořídila pro sebe, tušila jsem, že muži se bude líbit. No a měla jsem pravdu. Muž mě hned blahořečil a kromě toho, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Funguje fakt dobře a ten můj už ví, co mi má objednávat, abych byla spokojená .

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g

Jana V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Patrik M: 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sebastian M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikola B: Je to dostatečné?

Kristýna H: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt