12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g

12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g

12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2393 Kč
Naše cena: 1595 Kč

Klasické sultánky neboli sluncem sušené hrozinky bílého vína, původem z Turecka, díky své přirozeně sladké ovocné chuti představují oblíbený doplněk sladkého pečení v každé zdravé kuchyni. Ideální i jako přísada do müsli, jogurtů, kaší a sladkých ovocných jídel dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Hrozinky*, slunečnicový olej*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1279 kJ (302 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68 g, (z toho cukr: 67.1 g), Tuky: 0.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 2.5 g, Sůl: 0.053 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g

Pavel Nesvorný, Točník:
V rámci volného času jsem strávil moře hodin pátráním po informacích a srovnáváním jednotlivých vlastností. Z mého přehledu mi 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g vyšel nejvýhodněji, a tak výběr padl právě na něj. A se svou volbou jsem spokojený také po vyzkoušení výrobku. 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g disponuje vynikajícím výkonem i kvalitním zpracováním. Jestliže hledáte bezkonkurenčního přítele, 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g je nejlepším adeptem.

Viktorie Rychlá, Nová Ves u Nového Města na Moravě:
poté jsem objevila inzerát na 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g dlouho jsem neváhala a okamžitě objednala. Dodání bylo v krátké době a já jsem počala hned užívat. Je to ono, co jsem potřebovala a jsem Hodně spokojená. Jsem doporučila kamarádům, hodně se jim líbil a budou jej taky pořizovat. Mockrát děkuji.

Michael Peprník, Chleby:
Přes internet nenakupuji moc často, protože mi chybí to, že si zboží nemohu otestovat a někdy jsou i dlouhé doručovací lhůty. Ovšem v tomto obchodu jsem udělal výjimku a vyplatilo se mi to. 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g je přesně takový, jaký jsem sháněl, splňuje moje očekávání, navíc za levnou cenu a dodání téměř bleskové. Ještě jednou děkuji. Jistě se na vás zase v blízké době obrátím.

Patrik Patřičný, Libňatov:
Je jen několik věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela dobře, takže nemám obavu, že bych musel opět objednávat další. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g

Zdeněk H: funkční výrobek

Julie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Radek F: 110 % spokojenost

Daniela T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nela K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Sultánky, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt