12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč

Klasické italské celozrnné široké špagety zvané Tagliatelle z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky těstovin. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

Ondřej Takács, Hrušovany u Brna:
Při porovnání s stejnými produkty jako je 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g mi Vámi inzerovaný vycházel na první pohled nejlépe. Moc jsem proto neváhal a zakoupil. Balení, doba doručení i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g je tzv. user - friendly, tedy příjemný pro uživatele a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš eshop proto doporučuji ostatním.

Sofie Filipínová, Katov:
Hledala jsem dárek k vánocům pro moji tetu. Měla jsem nějakou představu, ale nedokázala jsem vybrat to nejlepší. hodný prodejkyně ve vašem e-shopu mi poradil. Obdržela jsem dobrý tip, za který jsem hodně vděčná. 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g se matce hodně líbil a dnes po pár měsících je pořád hodně spokojená. Zásilka mi přišel za tři dni, jak jsem chtěla, protože jsem dárek objednávala na poslední chvíli. Skvělá a profesionální jednání.

Michaela Knettigová, Libouchec:
Za tento 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g dávám největší palec nahoru. Velmi mě udělal radost a mohu říci, že jsem nečekala takový úspěch. Kupovala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako dárek k svátku, kdy jsem si ji po vyzkoušení chtěla zakoupit i já sama. Teď už v rodině kupujeme jen tento produkt a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám pěkně slouží, co vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

Aneta R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kristýna : Proboha. To raději přispěju na charitu

Antonín C: Jsem ráda, že to mám

Eliška P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Dominik P: 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt