12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč

Klasické italské celozrnné široké špagety zvané Tagliatelle z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky těstovin. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

Dominik Klemm, Žumberk:
Není nic milejšího než zakoupení tohoto 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g stačí několik kliknutí a do druhého dne máte doma balíček z tady tou radostí. Je to perfektní věc, kterou jsem si chtěl objednat už hodně dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě žena. Mám ho týden a zatím všechno v pořádku a moje nadšení nemění se. okamžité doručení, lehké pořízení, hodně užitečná věcička.

Kamila Branšovská, Týnec:
Nestává se mi často, že bych jakýkoliv 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g na počkání pochválila. Nejsem ochranitelka nabídek za každou cenu. Ale když jsem s ním opravdu spokojená, proč se o tom nerozepsat. Třeba pomůže i někomu jinému. Co já se něčeho takového nahledala, takže holky nemudrujte se a určitě otestujte. Navíc, doručení je zadarmo.

Marie Kepková, Lipí:
Musím se přiznat, že jsem v dříve asi dvakrát vyzkoušela podobný model jako je 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g. Nabídka ostatních výrobců ale nebyla úplně jasná a přišlo mi, že slibují něco, co nejde splnit. S objednávkou jsem pak moc uspokojená nebyla. Dokonce chyběl český návod, druhý výrobce by celkově problémový (nepříjemná komunikace, obtížná reklamace výrobku). V případě 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g mě ale oslovila už jeho prezentace a vstřícnost obchodníka. Nejprve jsem se na 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g dotazovala a moje otázky byly hezky zodpovězeny, i když jsem si zatím vůbec nic nezakoupila. Tento přístup mě k nákupu motivoval a musím napsat, že jsem nakonec našla dobrého dodavatele a také výborný výrobek, který chci všem doporučit.

Magdaléna Jochymková, Bílá Voda:
Jsem už starší dáma a v nových věcech se nějak nevyznám. Ale můj syn mi ukázal 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g a zeptal se mě, zda bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho pořídil} a včera dopoledne dorazil. I tohle poděkování Vám za mě píše dcera, dávala jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji mnoho zdraví a úspěchů.

Kamila Klabíková, Orlické Záhoří:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali poradit a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně rychle došlo, že to, co hledám, je 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, bezva cena!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

Denisa C: děda je z dárku je nadšený

Marek S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Marie H: nemá chybu

Jana T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Roman M: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt