12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské motané nudle neboli Tagliatelle tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

Václav Szkandera, Bojanovice:
Spolehlivý eshop. Vážím si hlavně to, že 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g vypadá už na dotek kvalitně a je za levnou cenu. Pro denní potřebu je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další nastavení, které se ale čas od času můžou hodit i běžným lidem. Opotřebováním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává otřesům a jinému nehezkému používání. Za mě jasně jednoznačná volba.

Josef Rouča, Číhalín:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo některé šroubků a doplňkových věcí. Návod je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si promyslete kam 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné ruce, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co potřebujete.

Nikolas Roh, Keblice:
Že jedinečný design nemůže jít ruku v ruce s nadprůměrným výkonem? Myslel jsem si to. Ale jen do doby, než jsem objevil 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g. Podobné produkty nechává daleko za sebou nejen s ohledem na to, co zvládne, ale také díky tomu, jaký má design. Z toho důvodu je ideálním stylovým doplňkem každého moderního pána. Nikdo vás díky němu stoprocentně nepřehlédne. Já osobně už 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g nedám z ruky, je mou jedinečnou pomůckou.

Šimon Slonek, Bludov:
Rozmýšlel jsem z hodně druhů, ale nakonec zvítězil 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g. Dal jsem hlavně na kladné recenze ostatních recenzentů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně mohu spolehnout. Neobjednal bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl mnohé kladné ohlasy, nebylo o čem váhat. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní zkušenost. Určitě budu 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g doporučovat dalším, jelikož dobré věci si to zaslouží.

Václav Šulík, Třebotov:
Úžasné, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g je velmi pěkný, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro maminku. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

Sabina R: nemá chybu

František K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Rozálie P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Daniel D: Přišlo to celkem rychle

Jana B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt