12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské motané nudle neboli Tagliatelle tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

Václav Szkandera, Bojanovice:
Dobrý eshop. Vážím si především to, že 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g vypadá už na dotek kvalitně a je za rozumnou cenu. Pro denní potřebu je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další nastavení, které se ale čas od času mohou přijít vhod i normálním uživatelům. Opotřebováním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává otřesům a jinému nepěknému zacházení. Za mě jasně jednoznačná volba.

Josef Rouča, Číhalín:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g. Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo spousty šroubků a doplňkových věcí. Návod je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si promyslete kam 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g chcete, protože posunout jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově hezká a vejde se do ní vše co potřebujete.

Nikolas Roh, Keblice:
Že vychytaný vzhled nemůže jít ruku v ruce s prvotřídním výkonem? I já jsem si to myslel. Ale jen do dne, než jsem si objednal 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g. Podobné produkty nechává daleko za sebou nejen s ohledem na to, co umí, ale také tím, že má styl. Proto je perfektním fashion doplňkem všech moderních chlapů. Vaše okolí vás díky němu v žádném případě nepřehlédne. Já osobně už 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g používám každý den, stal se mou jedinečnou pomůckou.

Šimon Slonek, Bludov:
Rozmýšlel jsem z hodně variant, ale nakonec zvítězil 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g. Dal jsem nejvíc na pozitivní komentáře jiných uživatelů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně mohu spolehnout. Nekoupil bych neotestované výrobky. Ale když jsem si přečetl mnohé kladné recenze, nebylo o čem přemýšlet. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní zkušenost. Určitě budu 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g doporučovat dalším, protože dobré věci si to zaslouží.

Václav Šulík, Třebotov:
Super, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g je velmi krásný, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro bratra. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

Jana S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Šárka B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Laura R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Radim H: Přišlo to celkem rychle

Karel V: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt