12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč

Jedinečné italské motané nudle neboli Tagliatelle tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

Jan Kratochvila, Chodov:
12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g, který jsem potřeboval, byl jen zde. Byl jsem příjemně překvapen z velké nabídky. Proces objednávání mne utvrdil o solidnosti této firmy. A tak mohu doporučit všem, kteří upřednostňují kvalitu za nízkou cenu. Jediným záporem je asi jako vždy, termín doručení.

Emma Michalíčková, Vinařice:
Vybírala jsem dárek k Vánocům pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi báječně pomohli. Poradili jste mi, jaký 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Lukáš Svojanovský, Zádolí:
Kupoval jsem dárky pro přátele a vybrané 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500gY jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za úžasné ceny. Ihned jsem je objednal a druhý den mi je doručovatelka přinesla do práce. Vše bylo naprosto perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

Jáchym D: 110 % spokojenost

Klára H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Samuel B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Michal K: tak jsem to dostala aje to super

Dominika D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt