12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1142 Kč
Naše cena: 761 Kč

Surový třtinový cukr krystalický z paraguayského ekologického zemědělství představuje se svou jemnou melasovou chutí optimální zdravější alternativu klasickým rafinovaným bílým cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1693 kJ (398 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.5 g, (z toho cukr: 99.5 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

Josef Miklušák, Klášterská Lhota:
Super, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g je velmi pěkný, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro dědečka. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Barbora Šnaidrová, Planá:
12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g mame radi od dětství (drive jsme meli obdobné, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere překvapivě - jak dítě objevilo - se v urcitych pripadech daji i s 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g kombinovat :)), malý si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude obdržen s štěstím.

Štěpán Pihávek, Tetčice:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je silná a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám jasnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci pořídit. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Evropě konkurenci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

Tereza A: Proboha. To raději přispěju na charitu

Antonín L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Michal V: 110 % spokojenost

Sebastian M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Daniela K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt