12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1256 Kč
Naše cena: 837 Kč

Surový třtinový cukr krystalický z paraguayského ekologického zemědělství představuje se svou jemnou melasovou chutí optimální zdravější alternativu klasickým rafinovaným bílým cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1693 kJ (398 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.5 g, (z toho cukr: 99.5 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

Denis Křehlík, Abertamy:
Činnost této 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g je plně porovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za trojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v fabrice jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

Kristýna Premusová, Unkovice:
Chtěla jsem už dlouho pomoct. Ale skutečně efektivně. Přece jen jsem se doma starala o velkou rodinu a energie už mi scházely. Nechtěla jsem skončit jako naštvaná, utahaná ženská, která bude ostatním jenom na starost. Když jsem zjistila, že existuje 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g, který mi reálně může pomoci, neváhala jsem. Teď chci bez strachu napsat, že jsem to zase já. Zvládám v pohodě všechno co potřebuji a navíc mi zbývá čas i energie na to, co dělá milou také mě.

Samuel Drtil, Psáry:
Hodnotím jakožto domácí uživatel (porovnání). Celkově se jedná o příjemný 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g s řadou dobrých funkcí, který má vše,co běžný uživatel očekává. Velmi oceňuji jeho rychlost a možností přizpůsobit si nastavení svým potřebám.

Tobiáš Čerňák, Siřejovice:
Šušká se, že výborné perfektní se chválí samo. A to jasně platí i pro 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g. Viděl jsem, objednal jsem a vyhrál jsem, jak bych malinko upravil Caesarovu pověstnou větu. Vyjímečnost za levnou cenu, milá komunikace s prodavačem, rychlé doručení do domu, splňuje očekávané i udávané vlastnosti. Lze jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

Šimon V: je to fajné

Kristián F: 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Karolína Z: já jsem to prostě chtěla

Antonín L: tak jsem to dostala aje to super

Nikol H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt