12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1551 Kč
Naše cena: 1034 Kč

Surový třtinový cukr Rapadura z brazilského ekologického zemědělství svou jemnou karamelovou chutí díky způsobu výroby představuje unikátní zdravou alternativu běžným rafinovaným cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr Rapadura*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1615 kJ (380 kcal) na 100 g. Sacharidy: 95 g, (z toho cukr: 95 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0.005 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

Magdaléna Provazová, Žďár nad Orlicí:
Jsem spokojená. 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g byl opravdu rychle doručen k mé plné štěstí. Určitě budu doporučovat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o skvělý eshop, okamžitá komunikace se zákazníky a pokud máte jakýkoliv dotaz, vše vám velmi okamžitě a v klidně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o bleskové dodání zboží a tady to opravdu probíhá. Doporučuji!

Tobiáš Stanke, Zbrašín:
Po zkušenostech se domácím nářadím už nakupuji pouze 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g. perfektně drží, rukojeť je příjemná. S 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g se dostanete zcela všude. Koupil jsem ji na domácí práce, 3x použita na dřevo. Funguje skvěle

Sebastian Cisler, Verměřovice:
12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g kurýr přivezl bez kazu a neprodleně. Bohužel na základě popisu, měl 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g přijít ve speciální krabici, což však chybělo. Kdyby to nebyl prezent, pravděpodobně bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, ale i tak domluva byla příjemná. Přijal jsem omluvu a ihned mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ale změnil, bylo poštovné. Eshop nabízí jedinou společnost, která si účtuje balné. Další korunky nad rámec ceny zboží.

Linda Havlatová, Kostelec u Holešova:
Jako dáma cítím hlavně vzhled, který mě okamžitě oslovil a právě proto jsem dala 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g přednost. A vyplatilo se, protože jsem více než spokojena. Každodenní používání se zatím nijak neprojevilo, jednoduše jde jasně o testovanou věc. Jestli také zvažujete koupi, rozhodně nebudete chybovat. Hezky mě překvapilo jednání eshopu – opravdu na výši.

Šimon Jachnicki, Dětřichov nad Bystřicí:
Doporučuji všem, kteří rádi kempují a řeší velikost kufru auta při balení všech nezbytností jako je stan,deky, karimatky, zahradní stoleček s křesly, oblečení, kola a pod. Toto je super 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g řešení - vše zabaleno v kufru, který je po rozložení skříní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

Anežka : Je to dostatečné?

Kamila H: Ideální k osmnáctinám :)

Petr H: tak jsem to dostala aje to super

Barbora K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jaroslav R: 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt