12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1706 Kč
Naše cena: 1137 Kč Ověřit dostupnost

Surový třtinový cukr Rapadura z brazilského ekologického zemědělství svou jemnou karamelovou chutí díky způsobu výroby představuje unikátní zdravou alternativu běžným rafinovaným cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr Rapadura*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1615 kJ (380 kcal) na 100 g. Sacharidy: 95 g, (z toho cukr: 95 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

Vanesa Gablasová, Třebíz:
12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g překvapil, mám ho odtud koupený od dubna a chci ho pochválit. Skvěle pracuje, nadchl mě i souseda, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V téhle cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Karolína Tollarová, Kyjovice:
12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g pro nás v rodině znamená hlavně výhodnou značku kvality. Rádi využíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty korunky stojí za to zainvestovat.

Klára Sekaninová, Andělská Hora:
Nejprve jsem s 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g neměla moc příjemnou zkušenost, zakoupila jsem nevhodný druh a nefungoval mi. 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g jsem tak asi po týdnu vrátila a během tří dnů mi přišly peníze nazpět. Tentokrát jsem si nechala doporučit od odborníků a udělala jsem skvěle. Užíváme ho skoro celá rodina, možná přikoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to nakonec dobře skončilo a moje špatná zkušenost se změnila v dobrou. Kladně taky hodnotím přístup e-shopu.

Samuel Břeň, Jamné nad Orlicí:
12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g si v obchodě vyhlédla žena a tak jsem se rozhodl koupit ho k našemu svátku. S výběrem kde a jak to vybrat mi musela pomoci sestra a nakonec i objednala. Spolu jsme jej pak rozdělali a otestovali, zda je v dobrém stavu. Oběma se nám moc líbil a přítelkyně bude mít určitě radost. Sestra říkala, že si pořídí taky. Děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

Zuzana K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Natálie K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Adam M: Jsem ráda, že to mám

Antonín G: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Simona P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt