12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1706 Kč
Naše cena: 1137 Kč Ověřit dostupnost

Surový třtinový cukr Rapadura z brazilského ekologického zemědělství svou jemnou karamelovou chutí díky způsobu výroby představuje unikátní zdravou alternativu běžným rafinovaným cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr Rapadura*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1615 kJ (380 kcal) na 100 g. Sacharidy: 95 g, (z toho cukr: 95 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

Michael Hásek, Velké Bílovice:
Krám jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Obchod nabízí: - široká nabídka zboží - nízké ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Obchodu - 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g - zájem o kupujícího - rychlé zaslání

Denisa Štinglová, Drnovice:
Tento 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g je totálně TOP. Dříve jsem jej objednávala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal existovat. Jedině u vás jsem obdržela mnohem delší záruku, perfektní manuál a také možnost bezplatné konzultace. Jsem absolutně spokojená a hodně si vážím takto ochotného prodeje.

Jan Pavlus, Bílovice:
Objednáním 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec jsem rád. Považuji se za přísného kupujícího, přesto chci kvalitu a za nízkou cenu pořádný schopnosti. Tento eshop a jeho zboží mě mile překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle popisků a recenzí. Potěšilo mě i vzhledové zpracování, které je účelní a pěkné. Určitě v nejbližší době objednám další kusy.

Šárka Schmiederová, Vyškovec:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí hodně, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání perfektní, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

Alena H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sára S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michaela V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Viktorie S: dobré

Miroslav S: 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Rapadura, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt