12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná barevná italská vřetena tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, obarvena čerstvým práškem z rajčat, špenátu a červené řepy představují jedinečný těstovinový zážitek nejen pro Vaše nejmenší strávníky, ale všechny kdo si rádi své těstovinové potěšení trochu zpestří. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, špenátový prášek*, rajčatový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1517 kJ (358 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.6 g, (z toho cukr: 3.1 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.7 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl: 0.013 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Simona Štencková, Staříč:
Nejprv mne zaujala krása a úhlednost Eshopu a nabízeného produktu. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Potom mne hned překvapila rychlost doručení zakoupeného 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g a super zabalení zboží, aby dodávka nebylo poničeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace milá a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě dvě velké plus! Doporučuji.

Roman Skolka, Jestřabí Lhota:
Před časem jsem našel katalog 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g, kde jsem si o tom dohledal detailnější informace. Oslovil mě už katalogovš podobě. Objednal jsem ho jako dárek a zároveň šikovnou pomůcku. A musím říct, že jsem jistě neudělal špatně. Design, cena, kvalita – všechno na špičkové úrovni. Rozhodně se nemusím obávat, že by takový dárek byl by nevhod. Málo co udělalo mé přítelkyni takovou radost, jako tento 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g.

Daniel Jošek, Luková:
12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g je prostě vynikající! Po revoluci jsem se pár let pohyboval po Světě jako obchodní zástupce a tak mám možnost porovnání. Je vidět velký pokrok a i v Česku je možné objevit hodně kvalitní nabídku. Po všech stránkách konkuruje prodejcům v Evropě a cenově je dokonce levnější než v některých vedlejších zemích. Jen tak dál.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Sofie H: nemá chybu

Nela F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Martin H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kamila H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Eva D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt