12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 827 Kč
Naše cena: 551 Kč

Jedinečná barevná italská vřetena tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, obarvena čerstvým práškem z rajčat, špenátu a červené řepy představují jedinečný těstovinový zážitek nejen pro Vaše nejmenší strávníky, ale všechny kdo si rádi své těstovinové potěšení trochu zpestří. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, špenátový prášek*, rajčatový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1517 kJ (358 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.6 g, (z toho cukr: 3.1 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.7 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl: 0.013 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Miroslav Matejkovič, Křižánky:
Pro objednávku výrobku typu 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g jsem se rozmýšlel delší dobu. Snažím se všechny nákupy přes web dobře zvážit. Už jsme se s manželkou jednou napálili a nakoupili u nedůvěryhodného eshopu. Zde mě ale příjemně překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo srozumitelně vysvětleno, cena rozumná. A účinnost 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g mě mile překvapila. Myslím, že jsem vybral dobře.

Jakub Gerža, Verměřovice:
12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g jsem zakoupil jako další, protože podobný, celkem špatný kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání mnohem více precizně zpracovaný a to už na první pohled. Nehledě na výtečný vzhled a službu. Jako vizuálně založený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, zdála hezká. A jsem v extázi! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením váhal. Snad jen cena by mohla být o krapet nižší, ale chápu, že za preciznost se zkrátka platí.

Sabina Pokojová, Drahonice:
Po 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g jsme s manželem pokukovali už nějaký čas. Pořád jsme se ale nemohli vybrat. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi a určitě nelitujeme. Přestože 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g máme jen pár týdnů, už teď je mi jasné, že jsme objednali správně, více než dobře a jsme úplně spokojeni.

Petra Vaculčíková, Darkovice:
Holky, nevím jestli kluci někdy něco takového ohodnotí, ale my si myslím můžeme říct, že toto je prostě neskutečně užitečný 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Tohle je zboží, která mi hrozně všechno ulehčila, a jsem s ní zcela spokojená. Manžel se na to sice xichtí, ale znáte to, muž nikdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem přímo unešená, že jsem něco takového na netu objevila. Takže pokud některá z vás není rozhodnutá, pak vám tohle můžu určitě doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Karolína C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Dominik P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Magdaléna C: děda je z dárku je nadšený

Jonáš J: Celkem jsem spokojený.

Miroslav M: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt