12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč

Jedinečná barevná italská vřetena tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, obarvena čerstvým práškem z rajčat, špenátu a červené řepy představují jedinečný těstovinový zážitek nejen pro Vaše nejmenší strávníky, ale všechny kdo si rádi své těstovinové potěšení trochu zpestří. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, špenátový prášek*, rajčatový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1517 kJ (358 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.6 g, (z toho cukr: 3.1 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.7 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl: 0.013 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Jáchym Stodola, Skály:
Navzdory tomu internetový obchod nabízel opravdu širokou nabídku 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g, byl jsem nakonec zklamán, když 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g dorazil. Co se týče dopravy, nemůžu nic špatného napsat. Ovšem e-shop mi nedokázal objasnit, proč zboží zaměnil. Šlamastika byla vyřešena za více než měsíce, což je podle mě nezanedbatelný mínus tohoto prodejního webu.

Jonáš Směšný, Žimutice:
Za tuto nízkou cenu zcela dostačující výrobek. Po konzultaci s prodejcem změněná doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak velice vstřícné jednání. Navíc ochota prodejce zjistit skutečný výkon výrobku a vyzkoušet funkčnost 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g ještě před doručením. Obojí odpovídá recenzím. Hodně pohodlný a stabilní pomocník pro garáž i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující levnou cenu.

Jan Požár, Mirošovice:
Na první pohled mě upoutal pěkný webdesign tohoto webu. Velmi dobře byla vyhotovena nabídka, obrázky, informace, zkušenosti. Bohužel jsem si nebyl jistý s volbou 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g, z toho důvodu jsem kontaktoval prodejce. Komunikace byla blesková, příjemná. Výhodou byl poukaz na identický 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g za jinou cenu. Obchod velice doporučuji jak po stránce nabídky, tak dopravy.

Adam Zbránek, Prakšice:
Dělali jsme si s klukama legraci, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet potřebnou sílu. Klasicky jsme se špičkovali, až jeden kámoš trochu zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomhle směru dbám delší dobu, proto jsem mu ho přece mohl doporučit. Dneska mi posílal e-mail, že děkuje, už 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g má v koupelně taky a pochválila ho i dcera.

Nikol Výrostková, Matějov:
Totální špička mezi 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g! Funguje tak, jak je propagováno, výsledky jsou úžasné. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto produktu! Velmi lehké použití spolu s dalšími kousky. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se drahý, ale opak je pravdou. 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g používám mnoho let a nikdy mě nezklamal. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte pořádně robalit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře připravit, aby nedošlo k usazování krystalků. Pečlivě uzavřít a skladovat na suchém a tmavém místě při stejné teplotě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Richard : tak jsem to dostala aje to super

Radek V: Jsem ráda, že to mám

Simona B: já jsem to prostě chtěla

Vojtěch L: 110 % spokojenost

Radek H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt