12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná barevná italská vřetena tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, obarvena čerstvým práškem z rajčat, špenátu a červené řepy představují jedinečný těstovinový zážitek nejen pro Vaše nejmenší strávníky, ale všechny kdo si rádi své těstovinové potěšení trochu zpestří. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, špenátový prášek*, rajčatový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1517 kJ (358 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.6 g, (z toho cukr: 3.1 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.7 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl: 0.013 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Filip Adamik, Domašín:
Co mě přivedlo k tomu, abych objednal 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g? Jednoduše ta skromně nejlevnější cena. A taky recenze od přátel, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než se přidat. Občas jsem k zaváděným věcem nedůvěřivý, ale tady musím nechat svůj skepticismus bokem. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat všude okolo.

Šimon Vobr, Třebařov:
Jako operátor výroby si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za pár dní byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil často a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a krásný účelný design. Skvělá kvalita výrobku i servis, stoprocentně doporučuji!

Daniel Marčák, Strupčice:
Byla to levná nabídka. Stejné věci prozkoumávám na netu a v reklamách už dlouho, ale takhle dobrou cenu jsem u 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g fakt nikde neviděl. Vím, že je kus hodně bytelný, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchle príma podmínek utéct. nemeškal jsem ani hodinu a udělal jsem vhodně. Už dávno mi nic neudělalo takovou spokojenost.

Adam Lieser, Dětenice:
Není nic snadnějšího než objednání tohoto 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g stačí pár kliknutí a do druhého dne máte doma zásilku z tady tou spokojeností. Je to perfektní věc, kterou jsem si chtěl objednat už velmi dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě kamarádka. Mám ho dva dny a dosud všechno v klidu a moje nadšení neupadá. Bleskové dodání, lehké objednání, hodně šikovná věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Alena Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jonáš H: tak jsem to dostala aje to super

Gabriela E: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nikolas S: je to fajné

Linda M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt