12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč

Klasická celozrnná vřetena z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky těstovin. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Jakub Rolinec, Senička:
Byla to super nabídka. Podobné věci prozkoumávám na internetu a v reklamách už dlouho, ale takhle dobrou cenu jsem u 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g fakt ještě nezahlédl. Vím, že je model hodně dobrý, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchto príma podmínek ztratit. nemeškal jsem ani minutu a udělal jsem vhodně. Už dlouho mi nic neudělalo velkou radost.

Václav Charouzd, Lodhéřov:
Hodně mě zaujal tento nový 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g, který byl dodán na trh. Očekával jsem moře zbytečností. Hezky mě zaskočil svou jednoduchostí na údržbu, velkou výkonností a nízkou cenou. I manželka si ho chválí, jelikož jí práce výrazně zjednodušila práci a máme tak více času na sebe a na naše příbuzné. Stal se z něj spolehlivý rodinný pomocník, bez kterého si už život nedovedeme představit.

Tadeáš Zaviačič, Obědovice:
Kvalitní a cenově přiměřený 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi jen menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený zpracováním. Byl to dárek, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o pořízení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Dominik Bardoděj, Libuň:
Fakt príma věc, tohle se opravdu jen tak nesežene. Můžu to všem opravdu doporučit, takový 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g jsem sháněl na webu velmi dlouho, ale vždycky měl nějakou vadu ? vyšší cena, bídná kvalita, nebo chyby s dodáním zboží... Každopádně tohle je prostě super, a jsem po všech stranách rád. Tenhle 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g můžu rozhodně doporučit známým, kteří něco podobného hledají.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Laura S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Natálie : Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

František C: 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Marie K: Ideální k osmnáctinám :)

Gabriela E: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt