12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Klasická celozrnná vřetena z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky těstovin. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Markéta Konopová, Rudník:
Toužila jsem se rozhodnout, který 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g objednat. Nabídka ve vašem eshopu je velmi pestrá. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem potřebovala a jsem spokojená. Oceňuji perfektní komunikaci, rychlé jednání a také slevy, kterou jsem u vás jako častá návštěvnice získala. Nakupuji u vás vždy a budu i nadále. Tento 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g je ale zcela perfektní.

Kryštof Neumaier, Suchomasty:
12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g bych vytkl dětský design. Kvalitou se může rovnat dražším výrobkům. Vyzkoušel jsem hodně těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych kolem osmdesáti procent. Používám jej zatím jen krátce, tak nemůžu ještě dobře zhodnotit, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g vypadá. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

David Bláža, Horní Bradlo:
Chtěl jsem objednat dobrou 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g do práce, který by fungoval opravdu spolehlivě. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem vwlmi spokojený. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás rodině.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Denis B: Celkem jsem spokojený.

Barbora B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Alžběta B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Viktor P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Štěpán P: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt