12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč

Klasická celozrnná vřetena z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky těstovin. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Michal Kopfstein, Zálesí:
Jak jsem spokojený s 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g? Určitě zákazník dostane to, co si objedná. Co se týká koupi přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového krámu. Líbí se mi, že nabízí nepřeberný výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Radim Kutaj, Číhalín:
Pro nákup výrobku typu 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g jsem se rozhodoval delší dobu. Snažím se všechny nákupy přes internet dobře promyslet. Už jsme se s milenkou jednou spálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale mile překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo jasně vysvětleno, cena rozumná. A účinnost 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g mě hezky překvapila. Myslím, že jsem vybral dobře.

Anna Schröderová, Veřovice:
Tento 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g je opravdu skvělý! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového zakoupím, ale určitě těch peněz, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to výborná věc, a jsem hodně ráda, že jsem si to objednala. Bez přehánění, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to velice užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

Denis Poslt, Srubec:
Není mnoho takových kousků jako právě 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že toto je přesně to, co jsem předlouho čekal. V dnešní době určitě není přebytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g dělá vše, co jsem chtěl, snad ještě víc, předčil má poměrně přemrštěná očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z vás, kteří o zakoupení přemýšlíte. Zvláště je třeba zmínit vstřícnost ze strany eshopu.

Richard Amort, Aš:
Již jsem se párkrát napálil se podvodníky, takže jsem měl obavy, jestli tento nákup nedopadne identicky. Pro jistotu jsem do firmy párkrát telefonoval, všechno sledoval… Bez vytáček, nebyl jsem si jistý, jestli jsem finance nevyhodil zbytečně. Ale bylo to opačně. 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g mi byl dopraven až před práh, důkladně zabalený, bez sebemenší újmy na kvalitě a funguje skvěle. Zatím jsem na výrobku nevypátral nevýhodu. U prodejce budu stoprocentně nakupovat častěji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Michal E: je to fajné

Kateřina F: nemá chybu

Andrea J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Patrik H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Veronika V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt