12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Klasická celozrnná vřetena z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky těstovin. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Markéta Konopová, Rudník:
Toužila jsem se rozhodnout, jaký 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g objednat. Nabídka ve vašem obchodu je hodně pestrá. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem hledala a jsem spokojená. Oceňuji perfektní komunikaci, okamžité jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako častá zákaznice získala. Nakupuji u vás často a budu i nadále. Tento 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g je ale zcela super.

Kryštof Neumaier, Suchomasty:
12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g bych vytkl nepraktický vzhled. Zpracováním se může rovnat dražším výrobkům. Otestoval jsem více těchto typů a tento by se dostal tak na druhé místo z desíti. Dal bych okolo devadesáti procent. Používám jej zatím jen krátce, tak nemůžu ještě přesně říci, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první pohled jak 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g funguje. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

David Bláža, Horní Bradlo:
Chtěl jsem pořídit bezvadnou 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g do práce, který by fungoval opravdu dobře. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem vwlmi uspokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás rodině.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Michaela N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nela : Je to dostatečné?

Veronika : Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Julie O: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Lukáš C: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt