12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná italská vřetena s příměsí mletého prosa tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, navíc obohacené o 10% podíl zdraví prospěšného, z celého zrna mletého prosa, představují zdravé a lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, proso* (10%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1542 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 4.9 g), Tuky: 2.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.4 g, Bílkoviny: 11.8 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Barbora Machelová, Polomí:
Nejdřív jsem 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g objednala pro svého tátu k narozeninám. Když jsem jen tak surfovala po internetu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tehdy nijak neoslovil, ovšem děda byl zcela nadšený, když jej dostal. Tehdy jsem uviděla, co tento 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g opravdu dělá, a hodně mě zaujal. Párkrát jsem jej tedy použila, až jsem neodolala a musela si získat další pro sebe.

Samuel Klatka, Hodkovice nad Mohelkou:
S tímto 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho dostal na otestování, ale nikdy bych ho už nedal z ruky. Úplně naplnil mé očekávání. Šikovný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako muž na uklízecí záležitosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít obavy s 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g pracovat. Používá se více než snadno, má malou spotřebu energie a jeho chod je velmi klidný. Vřele ho všem poradím.

Kristýna Ličáková, Černín:
Nejdříve jsem chtěla 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g ve velikosti 47 které jste ve velikosti 47 nenabízeli, proto jsem objednala modré v požadované velikosti 46 , velikost sedí, vysoký bok to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dobré, už dlouho jsem netrefila velikost která docela sedí.

Richard Švejdík, Prackovice nad Labem:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťačka donese z eshopu 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g. Byl jsem příjemně překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Adéla L: dobré

Nikol Ž: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Ondřej V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Emma K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kryštof K: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt