12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná italská vřetena s příměsí mletého prosa tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, navíc obohacené o 10% podíl zdraví prospěšného, z celého zrna mletého prosa, představují zdravé a lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, proso* (10%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1542 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 4.9 g), Tuky: 2.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.4 g, Bílkoviny: 11.8 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Antonín Honner, Nová Ves u Chotěboře:
Komukoliv bych řekl, aby se drželi údajů v popisu 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g. Myslím, že případná nechvalná hodnocení mohou v mnoha případech pocházet z špatného užívání. Tuhle zkušenost měl náš strýc, který nás od objednávky odrazoval. Jsem velmi rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g zakoupil. Mám ho už sedmý měsíc a celkem mu nemohu nic vytknout.

Tadeáš Dubovský, Rožmberk nad Vltavou:
K mému životnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se říká, si osladil život. Kolegové mi poradili 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Protože se mi na letmý pohled líbil a je cenově dostupný, po chvilkovém přemýšlení jsem si ho objednal. Musím napsat, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je nebeský. Mám z něj obrovskou radost.

Kateřina Pellantová, Bohuňovice:
Když jsem si ho pořizovala, kupovala jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g již vlastní, byly absolutně spokojené. Ani jedna z nich neměla žádné negativní zkušenosti, ba právě naopak. A protože už jsem něco takového hledala hodně dlouho, nebyl důvod proč déle váhat. Všechna moje očekávání byla na zcela vyslyšena. Přísahám, že neznám nic úžasnějšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Nela J: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Simona H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikolas S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Roman P: 110 % spokojenost

Linda L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt