12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 827 Kč
Naše cena: 551 Kč

Jedinečná italská vřetena s příměsí mletého prosa tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, navíc obohacené o 10% podíl zdraví prospěšného, z celého zrna mletého prosa, představují zdravé a lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, proso* (10%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1542 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 4.9 g), Tuky: 2.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.4 g, Bílkoviny: 11.8 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Tadeáš Jasinski, Březůvky:
12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g jsem zahlédl poprvé u spolužáka na přednášce z chemie. Okamžitě jsem si uvědomil, že nevypadá zle. Tak jsem se s kolegou chvíli bavil. Byl nadšený, proto jsem si řekl, že si ho taky objednám. Vybral jsem si potřebnou částku, zakoupil si ho a dneska už můžu říct, že si přítel nevymýšlel. Nadprůměrně kvalitní věc a já jsem velmi nadšený, že jsem si ho objednal.

Marie Nepokojová, Srch:
Myslím si, že 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g docela předčí všechny ostatní konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho preciznost. Pro mě byla hlavní i cena ve spojitosti na to, co za ni vlastně získám. Nevybírám vždy jen ten nejlevnější výrobek, snažím se vzít v potaz provedení i cenu poštovného a kontakt s obchodem. V tomhle ohledu mě 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g více než udělal radost a chci ho každému doporučit.

Anna Sysová, Dlažkovice:
Přemýšlela jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I přesto, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si zakoupila 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g. Hlavně proto, že se zdál za prodávanou cenu levný. Ověřila jsem si jeho stav skladem a nakonec zakoupila. Jsem víceméně spokojená. Sice bych byla měla radši za jinou barvu, ale to je Drobnost. Hlavní je, že splňuje to, co splňovat má.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Karolína L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Štěpán G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Amálie B: nemá chybu

Amálie K: já jsem to prostě chtěla

Amálie P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt