12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná italská vřetena s příměsí mletého prosa tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, navíc obohacené o 10% podíl zdraví prospěšného, z celého zrna mletého prosa, představují zdravé a lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, proso* (10%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1542 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 4.9 g), Tuky: 2.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.4 g, Bílkoviny: 11.8 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Antonín Honner, Nová Ves u Chotěboře:
Každému bych doporučil, aby se drželi údajů v popisu 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g. Myslím, že případná nechvalná hodnocení mohou v mnoha případech pocházet z špatného používání. Tuhle zkušenost měl náš soused, který nás od objednávky odrazoval. Jsem hodně rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g objednal. Mám ho už osmý měsíc a opravdu mu nemohu cokoliv vytknout.

Tadeáš Dubovský, Rožmberk nad Vltavou:
K mému pracovnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se říká, si ocukroval život. Kolegové mi doporučili 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na letmý pohled líbil a je cenově příjemný, po krátkém přemýšlení jsem si ho zakoupil. Chci napsat, že se mi velmi líbí a jako dárek je nebeský. Mám z něj obrovskou radost.

Kateřina Pellantová, Bohuňovice:
Když jsem si ho pořizovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g již vlastní, byly úplně spokojené. Žádná z nich neměla žádné negativní zkušenosti, ba právě výborné. A protože už jsem něco takového potřebovala hodně často, nebyl důvod proč déle čekat. Všechna moje očekávání byla na sto procent naplněna. Přísahám, že neznám nic báječnějšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Richard H: tak jsem to dostala aje to super

Oliver Ř: 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kateřina V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kryštof H: Jsem ráda, že to mám

Pavel H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt