12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč

Jedinečná italská vřetena s příměsí mletého prosa tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, navíc obohacené o 10% podíl zdraví prospěšného, z celého zrna mletého prosa, představují zdravé a lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, proso* (10%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1542 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 4.9 g), Tuky: 2.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.4 g, Bílkoviny: 11.8 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Valerie Přibilová, Klokočov:
Rychlé doručení. Bezchybný a originální design. Možná malinko vyšší cena. Jinak jsem s 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g spokojená. Nejkladněji boduji vzhled, vypadá ještě lépe než na prospektu, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto typem a ještě jedním, nakonec zvítězil tenhle. Podle toho, co jsem přečetla, byl tento druh kvalitnější než jeho napodobeniny v této užitkové kategorii.

Nikolas Vraný, Moravský Písek:
12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g jsem si zvolil na základě příjemné kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka hodně důležitý. Všem,kteří už nějakou chvíli přemýšlí, že by 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g zakoupily, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Zcela jasně je nás, klidných zákazníků, dost, a potencionální detaily, které 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g občas lidé reklamují, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Kryštof Nikrmajer, Blažkov:
Vše bylo zcela v pořádku. 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g jsem objednal za jednu z levných cen. Přišlo v naprosto skvělém stavu, navíc rychlost doručení byla opravdu překvapivá a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní dopravce. Jsem hodně uspokojen a chci tento výrobek doporučit opravdu každému. Navíc v obchodu profesionální jednání a rychlá komunikace je dalším pozitivním poznatkem. Perfektní a děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Alena D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Simona P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Dominik L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kristýna L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Richard P: 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt