12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč

Klasická italská vřetena tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g

Daniel Gušlbauer, Trnová:
Jen co jsem ho spatřil, okamžitě jsem si byl jistý, že 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g musím mít. Měli jich mnoho na výběr, že mi nějaký čas trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla unikátní malinká a vlastně hezká komplikace. Potom už jen stačilo si ho objednat a vybrat jestli si ho chci vyzvednout na některé z krámů, nebo si ho nechám doručit až domů. Za mě chválím bezvadný servis a parádní jednání, to se dneska cení!

Richard Mančal, Kašnice:
Já si odjakživa takové výrobky nekupuji, tohle nechávám na manželce. Ale 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g byl výjimečný, zboží jsem viděl na billboardu a hned jsem věděl, že ho chci. Tak jsem si udělal velkou radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás dlouho nervovat, je to naprosto boží věcička a nechci domýšlet, jak bych bez ní existoval. Bez 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g bych si nyní nechtěl svůj život představit.

Miroslav Stružík, Mezilečí:
12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g byl doručen ve stoprocentním stavu a včas. Bohužel dle popisu, měl 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g přijít ve speciálním pouzdře, což nebyla pravda. Kdyby nešlo o dárek, vůbec bych se neozval. Bohužel jsem musel, ovšem i přesto domluva byla nekonfliktní. Prodejce se omluvil a okamžitě mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, je nabídka dopravců. Prodejce nabízí jedinou společnost, která si účtuje balné. Další korunky k ceně zboží.

Eliška Biberlová, Boskovice:
Absolutní špička mezi 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g! Funguje tak, jak je uváděno, výsledky jsou ohromující. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto zboží! Velmi jednoduché použití spolu s dalšími kousky. Výhodný poměr kvality a ceny - zdá se nevýhodný, ale opak je pravdou. 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g používám hodně let a nikdy mě nenakrknul. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte hodně robalit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře robalit, aby nedošlo k usazování žmolků. Pečlivě uzavřít a uchovávat na suchém a tmavém místě při konstantní teplotě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g

Dominik G: 110 % spokojenost

Daniela G: děda je z dárku je nadšený

Simona A: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Adéla V: Je to dostatečné?

Emma C: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt