12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 773 Kč
Naše cena: 515 Kč

Klasické italské Farfalle neboli vrtule tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1522 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.83 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.47 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.007 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Vanesa Kunzová, Chlum:
Tento 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si zakoupila rovnou čtyři kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Design i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním eshopu kvůli doručení taky nebyl žádný zádrhel. Pracuji s nimi střídavě a pořád vypadají tři jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i dále a objednám další, bude-li potřeba. Což si nemyslím, jelikož dosud fungují 100%.

Barbora Pikálková, Kralovice:
12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g podporuje mojí přirozenou pohodlnost, protože nejsem povinna hledat čtyři věci, když mi v pohodě stačí dvě. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden email do e-shopu a mohu pohodlně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí kolegyni v práci baví tento 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g užívat, protože se s ním dělá snadno, okamžitě a tím pádem u normální domácí práce stráví méně času.

Zdeněk Náhlík, Světlá Hora:
Hledal jsem dárky pro rodiče a vybrané 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500gY jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za skvělé ceny. Hned jsem je objednal a do dvou dnů mi je kurýrka přinesla do práce. Vše bylo naprosto super.

Klára Stieglerová, Třanovice:
Jelikož jsem žena, tak se vždy koukám na několik aspektů, co může nejen 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g, ale i eshop dodat. Tím myslím tedy cenu, zabalení výrobku, rychlost doručení, design zboží a zásadní je pro mne komunikace. A můžu říct, že se vším tímto jsem byla nejvíce uspokojena. Cena je v dobrá, zabalení bylo v klidu, žádné velké omotávání páskou nebo nevím čím a zaslání bylo do čtyř dnů. Opravdu můžu pouze doporučit!

Jan Skutil, Lozice:
Dávám hlavně přednost vlastnostem a neřeším módní výstřelky. Důležité pro mě je, aby mi 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g dlouho a stoprocentně sloužil. Což tento 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g skutečně zaručuje, můžete si ho vzít kamkoli. Pro všechny aktivní zákazníky ho tak musím vřele doporučit. 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g s vámi věrně absolvuje všechny cesty. Jenom se mějte na pozoru, aby na něj nežárlila vaše manželka nebo partnerka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

David B: funkční výrobek

Karolína N: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Alžběta V: dobré

Sofie D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jonáš : Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt