12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Farfalle neboli vrtule tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1522 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.83 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.47 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.007 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Julie Buchlovská, Letkov:
počátkem jsem měla obavy, protože můj kamarád mi horlivě doporučoval něco úplně jiného. To on dělá často. Ale rozhodující v mém případě byla cena. Tento 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g vyšel levněji a přesto, že ho přítel hanil, já jsem zcela spokojená. Potom i on řekl, že tento výrobek je opravdu luxusní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho řeči, jelikož jsem pomocí svému rozhodnutí hodně ušetřila.

Marek Čižmar, Drahov:
Musel jsem chvíli ukecávat ženu, že je pro nás výhodný a že budeme oba rádi. Když jsem jí řekl, že když jí nebude vyhovovat, tak 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g pošlu zpět, souhlasila. Když jsem včera přišel domů z kanceláře již ho zkoušela a byla více než překvapená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba moc děkuji.

Matyáš Ptošek, Vojníkov:
Koupeno ze zkušenosti pro 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g ten bružura ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s lepším popisem... Montáž taky dvě hodiny potrvá. Proč všichni všude nahradí ty železon - hned při montáži 1 držák na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až prasknou ty dotahovače nebo žlábky středu?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Linda V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jana Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Ema K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jaroslav K: Jsem ráda, že to mám

Daniela K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt