12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč

Klasické italské Farfalle neboli vrtule tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1522 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.83 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.47 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.007 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Daniela Tabarková, Vysočany:
Měla jsem velmi špatnou zkušenost s nákupy přes internet, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem pžíjemně překvapena, že vše může jít jak po másle. Děkuji vám moc za nejlepší 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

Tadeáš Hami, Slopné:
12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g kurýr přivezl nepoškozený a neprodleně. Bohužel na základě popisu, měl 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g přijít v dárkové krabici, což se tak nestalo. Kdyby to nebyl prezent, zřejmě bych se neozval. Bohužel jsem byl nucen, ale i přesto komunikace byla příjemná. Omluvili se mi a okamžitě mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych však zlepšil, bylo poštovné. Eshop má v nabídce jedinou společnost, která vyžaduje balné. Další korunky navíc.

Ema Kadlečková, Zlončice:
Vybrat si ten vhodný produkt se jeví jako velmi složité. Na trhu existuje široká paleta rozdílných typů. Já jsem si vybrala 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g a své volby zaručeně nelituji. Měsíce po používání mi mé rozhodnutí jen utvrdilo a jsem si naprosto jistá, že bych v žádném případě nechtěla něco jiného. 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g jsem z toho důvodu doporučila současně také širokému okolí. A s potěšením bych o něm takto řekla i dalším zájemcům.

Radim Šerý, Petráveč:
Hledal jsem ho už dlouho, jenže pokaždé u toho bylo nějaké ale. Někdy to bylo příliš drahé, podruhé zase nenabízeli zakoupení v eshopu, potřetí mě odradily recenze objednávajících. To se mi u 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem rád, že už ho konečně mohu zcela využít.

Petra Brádková, Blažejovice:
12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g, který jsem od Vás obdržela po pár dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a mohu o něm mluvit pouze v superlativech. Užívám jej již více než čtrnáct dní a jsem zcela ráda, prozatím se mi nepoštěstilo najít jedinou chybičku. Již na letmý pohled je viditelné, že se jedná o velmi trvanlivý výrobek. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {přátelům s čistým svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Vanesa : Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Filip J: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Barbora K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Michaela K: já jsem to prostě chtěla

Hana B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt