12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Farfalle neboli vrtule tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1522 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.83 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.47 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.007 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Julie Buchlovská, Letkov:
počátkem jsem měla obavy, protože můj kamarád mi horlivě doporučoval něco zcela jiného. To on dělá rád. Ale určující v mém podání byla cena. Tento 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g stál levněji a přesto, že ho známý pomlouval, já jsem úplně spokojená. Nakonec i on uznal, že tento typ je opravdu luxusní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho rady, jelikož jsem díky svému rozhodnutí výrazně ušetřila.

Marek Čižmar, Drahov:
Musel jsem chvíli přesvědčovat ženu, že je pro nás dobrý a že budeme oba spokojeni. Když jsem slíbil, že když jí nebude líbit se, tak 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g pošlu zpět, souhlasila. Když jsem včera přišel domů z dílny už ho testovala a byla více než nadšená. Nic se vracet nebude a za nás oba hodně děkuji.

Matyáš Ptošek, Vojníkov:
Koupeno ze zkušenosti pro 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g ten návod ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky chvíli potrvá. Proč všichni všude použijou ty plasty - hned při montáži 1 žlábek na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až nevydrží ty dotahovače nebo úchyty středu?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Laura P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Vojtěch T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Valerie V: nemá chybu

Matěj P: Přišlo to celkem rychle

Klára M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt