12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková raw tyčinka s kakaem, mandlemi a kešu ořechy, prvotřídní kvality, zcela bez cukru a jakýchkoliv konzervantů, představuje výjimečnou, zdraví přínosnou a na bílkovinu bohatou, kakaovo-oříškovou pochoutku, jenž se báječně hodí jako malá, ale plnohodnotná svačinka kdykoliv během dne, ve škole, práci či na cestách.Složení: Ovoce (54%) (datle*), ořechy (36%) (kešu*, mandle*), kakao* (10%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EU

3 důvody proč prodáváme 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Nikola Chladová, Panské Dubenky:
Potřebovala jsem tento 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g opravdu okamžitě zaslat a měla jsem dost specifické přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla hodně překvapená okamžitým přístupem. 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Kamarád je spokojený (byl to dárek pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny eshopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem milejší.

Sára Kárníková, Košařiska:
12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g splňuje všechny vlastnosti napsané v popisu. Používání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi klidný provoz u televize neruší a vzduch v ve sklepě stále čerstvý, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti kupujícím doporučit,

Zdeněk Keřlík, Krásné:
Musel jsem chvíli ukecávat ženu, že je pro nás výhodný a že budeme oba spokojeni. Když jsem slíbil, že když jí nebude líbit se, tak 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g pošlu zpět, souhlasila. Když jsem předevčírem přišel domů z kanceláře již ho užívala a byla více než nadšená. Nic se vracet nebude a za nás oba moc děkuji.

Sofie Helbichová, Vlasatice:
Chtěla jsem si udělat radost a objednala si u vás 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g. Setkala jsem se s milým a vstřícným jednáním, perfektní komunikací a hlavně rychlým dodáním produktu. Tento 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g mne přesvědčil hlavně proto, že skvěle vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Nakoupila jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás opět pořídím jiný. Moc děkuji.

Markéta Vitmanová, Blešno:
Netuším, jak často objednávají tyhle produkty ženy, ovšem já jsem tak učinila. 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g se mi opravdu zamlouval a byla jsem toho názoru, že by se mi mohl hodit. A opravdu jsem přemýšlela správně. V současnosti si ho nemůžu vynachválit. Vynikající kvalita, velká odolnost, prostě jedním slovem bomba a kdo něco takového potřebuje, tomu můžu s čistým svědomím daný 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Václav G: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Natálie J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Radim B: 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikol Ť: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Matěj H: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt