12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 846 Kč
Naše cena: 564 Kč

Jedinečná bezlepková raw tyčinka s kakaem, mandlemi a kešu ořechy, prvotřídní kvality, zcela bez cukru a jakýchkoliv konzervantů, představuje výjimečnou, zdraví přínosnou a na bílkovinu bohatou, kakaovo-oříškovou pochoutku, jenž se báječně hodí jako malá, ale plnohodnotná svačinka kdykoliv během dne, ve škole, práci či na cestách.Složení: Ovoce (54%) (datle*), ořechy (36%) (kešu*, mandle*), kakao* (10%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EU

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Kateřina Chynová, Červený Hrádek:
Obdržela jsem 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu hodně ráda, že mi kolegové darovali hezký dárek.

Viktorie Mládenková, Nýdek:
Tenhle 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g je opravdu perfektní! Nikdy bych si nemyslela, že si něco takového objednám, ale určitě těch peněz, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to výborná věc, a jsem strašně ráda, že jsem si ono objednala. Bez přehánění, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to velice kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

Šárka Majstrová, Sběř:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v televizi ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a myslela jsem si, že je to celé podvod na důvěřivé lidi. Ovšem otec mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g. Stavěla jsem se k tomu ne zcela pozitivně, ale musím říct, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Kateřina Tunová, Vílanec:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Objednala jsem u vás poměrně drahý 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Patrik E: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Marie : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Denis W: je to fajné

Patrik K: Celkem jsem spokojený.

Linda H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt