12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková raw tyčinka s kakaem, mandlemi a kešu ořechy, prvotřídní kvality, zcela bez cukru a jakýchkoliv konzervantů, představuje výjimečnou, zdraví přínosnou a na bílkovinu bohatou, kakaovo-oříškovou pochoutku, jenž se báječně hodí jako malá, ale plnohodnotná svačinka kdykoliv během dne, ve škole, práci či na cestách.Složení: Ovoce (54%) (datle*), ořechy (36%) (kešu*, mandle*), kakao* (10%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EU

3 důvody proč prodáváme 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Nikola Chladová, Panské Dubenky:
Nutně jsem chtěla tento 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g velmi rychle poslat a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená profesionálním přístupem. 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Manžel je spokojený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní eshopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více příjemnější.

Sára Kárníková, Košařiska:
12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g splňuje všechny vlastnosti reklamované v popisu. Ovládání jednoduché, vysoká citlivost na jakoukoliv změnu v ovzduší, velmi klidný provoz v noci neruší a vzduch v místnosti stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti zájemcům doporučit,

Zdeněk Keřlík, Krásné:
Musel jsem chvíli přesvědčovat manželku, že je pro nás dobrý a že budeme oba spokojeni. Když jsem jí řekl, že když jí nebude líbit se, tak 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g vrátím, souhlasila. Když jsem dneska přišel domů z dílny už ho užívala a byla více než nadšená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba moc děkuji.

Sofie Helbichová, Vlasatice:
Přála jsem si dát radost a pořídila si u vás 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g. Setkala jsem se s milým a vstřícným jednáním, profesionální komunikací a hlavně rychlým dodáním produktu. Tento 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g mne nadchl především proto, že hezky vypadá a navíc ho nemá každý. Udělala jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. jistě si u vás zase koupím další. Moc děkuji.

Markéta Vitmanová, Blešno:
Nevím, jak moc kupují tyhle produkty dámy, ale já neodolala. 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g se mi vážně líbil a měla jsem dojem, že by se mi doma mohl hodit. A vážně jsem uvažovala správně. Nyní si ho nemůžu vynachválit. Prvotřídní kvalita, dlouhá životnost, zkrátka jedním slovem paráda a kdo něco podobného shání, tomu můžu s čistým svědomím daný 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Dominika G: já jsem to prostě chtěla

Sofie V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jan F: 110 % spokojenost

Jakub B: 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Petr B: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt