12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč

Jedinečná bezlepková raw tyčinka s kakaem, mandlemi a kešu ořechy, prvotřídní kvality, zcela bez cukru a jakýchkoliv konzervantů, představuje výjimečnou, zdraví přínosnou a na bílkovinu bohatou, kakaovo-oříškovou pochoutku, jenž se báječně hodí jako malá, ale plnohodnotná svačinka kdykoliv během dne, ve škole, práci či na cestách.Složení: Ovoce (54%) (datle*), ořechy (36%) (kešu*, mandle*), kakao* (10%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EU

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Michaela Vogtová, Sobůlky:
Myslím si, že 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g naprosto předčí všechny podobné konkurenční modely. A nejde jen o jeho preciznost. Pro mě byla rozhodující i kvalita ve spojitosti na to, co za ni teda dostanu. Nevybírám pokaždé jen ten nejlevnější výrobek, snažím se vzít v potaz provedení i cenu doručení a kontakt s obchodem. V tomhle ohledu mě 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g více než udělal radost a mohu ho všem poradit.

Lukáš Dovol, Roztoky u Semil:
Rád objednávám na internetu. Nemám rád přeplněné supermarkety a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických krámech není možné. A proto jsem rád, že jsem si 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g objednal právě u vás. Všechno bylo vyřízeno z klidu gauče a ani jsem se nenačekal a byl mi doručen produkt, který byl opravdu rychlostí blesku u mě. K tomu když připočítám čitelnost, cenu a zpracování objednávky, tak můžu s klidem napsat, že jsem maximálně spokojen.

Dominik Kreidl, Zavidov:
12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g mi přišel ve stoprocentním stavu a ve smluvený termín. Bohužel dle popisu, měl 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g přijít v dárkovém balení, což nebyla pravda. Kdyby nešlo o dáreček, vůbec bych to neřešil. Bohužel jsem musel, ovšem i navzdory tomu domluva byla příjemná. Prodejce se omluvil a obratem mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych však změnil, je výběr dopravců. Internetový obchod nabízí jednu společnost, kde se musí zaplatit balné. Další korunky k ceně zboží.

Magdaléna Kutáčková, Drahňovice:
Tento 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g u této společnosti bych se rozhodně nebála znovu objednat. Oceňuji možnost definování vlastních poznatků a taktéž možnost volby dalších modelů. Zpracování, cenové rozpětí, plánek zcela bez chyby, jen mě trochu nevyhovovala domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit za 7 dní, nedošel. A e-shop mě odkázal na kurýra s tím, že oni ho odeslali obratem, ihned. Je to škoda.

Viktorie Húšťavová, Kohoutov:
Dostala jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho hned zkusím. Bez přehánění chci potvrdit, že jsem byla velmi pěkně překvapená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě ptaly, jak jsem s ním spokojená. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim ho doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Filip O: 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kateřina P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Johana N: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominik B: je to fajné

Radim B: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt