12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 846 Kč
Naše cena: 564 Kč

Jedinečná bezlepková raw tyčinka s kešu ořechy, mandlemi a datlemi, prvotřídní kvality, zcela bez cukru a jakýchkoliv konzervantů, představuje výjimečnou, zdraví přínosnou, datlovou, kešu pochoutku, jenž se báječně hodí jako malá, ale plnohodnotná svačinka kdykoliv během dne, ve škole, práci či na cestách.Složení: Ovoce (52%) (datle*), ořechy (48%) (kešu*). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EU

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

Nikolas Padalík, Rapotice:
Po zkušenostech se domácím nářadím už nakupuji pouze 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g. Dobře drží, rukojeť je příjemná. S 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g se dostanete zcela všude. Koupil jsem ji na zahradní práce, 2x použita na dřevo. Funguje skvěle

Denisa Bělonožníková, Křižanovice u Vyškova:
Předtím jsem ho otestovala 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g, byla jsem přesvědčená v tom, že nyní mě nic nemůže překvapit. Byla jsem hodně skeptická ke všem ostatním produktům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi dobré zkušenosti. To nebyl tenhle výrobek. Vyzkoušela jsem si, že jedině tento model nabízí skutečně unikátní účinky. Přitom první výsledky na sebe nenechaly dlouho počkat. Jsem bez přehánění nadšená a doporučuji.

Barbora Brzósková, Janoušov:
Měla jsem štěstí a objednala jsem 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g za zvýhodněnou cenu. Čekala jsem skoro tři dny, než balíček dorazil. Řešila jsem s eshopem nějaké nesrovnalosti s doručovací adresou a zaplacením. Lehce se všechno vyřešilo a balík mi došel. Ještě jsem pořádně neotestovala všechny funkce, ale už teď jsem spokojená a těším se, až budu mít hodně času ho detailněji vyzkoušet a pochlubím se známým.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

Simona K: nemá chybu

Sára : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Hana K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Petr K: 110 % spokojenost

Sára B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt