12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč

Jedinečná bezlepková raw tyčinka s kešu ořechy, mandlemi a datlemi, prvotřídní kvality, zcela bez cukru a jakýchkoliv konzervantů, představuje výjimečnou, zdraví přínosnou, datlovou, kešu pochoutku, jenž se báječně hodí jako malá, ale plnohodnotná svačinka kdykoliv během dne, ve škole, práci či na cestách.Složení: Ovoce (52%) (datle*), ořechy (48%) (kešu*). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EU

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

Sofie Feriancová, Nesvačily:
Na tady tom 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g se mi líbí veselá škála různého nastavení, i když ovládání je trochu těžší a musel mi poradit můj dospívající kluk. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli reálně všechny funkce použiji. Budu ráda, když se naučím potřebné věci a zbytek asi nepoužiji. Nicméně za takto levnou cenu, bych nečekala tolik všemožných funkcí. Až budete užitečné hledat, pozor na to, některé jsou pečlivě schované. Nicméně brožura je poměrně přehledný.

Eliška Čmugrová, Pěčín:
Dobrá a užitečná zboží. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať objednají víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím známým. Jen tak dál!

Tomáš Kreisel, Výkleky:
v tomto eshopu určitě budu nadále objednávat, mají tu obrovský výběr za nízké ceny , akce a slevy. obchod je přehledný a najdu si hned to, co potřebuji. v normálním eshopu větší 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g moc neseženu, tu mají v těchto produktech velký výběr. Nosí se dobře, používám na domácí nošení. všem, co mají podobný problém, najít pohodlnou a přitom hezkou 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g, vřele doporučuji. určitě doporučím mamince.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

Markéta Z: Proboha. To raději přispěju na charitu

Marek C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zuzana T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tereza P: dobré

Amálie R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt