12 x Retter Bio 100% Džus Granátové a šafrán 0,2l

12 x Retter Bio 100% Džus Granátové a šafrán 0,2l

12 x Retter Bio 100% Džus Granátové a šafrán 0,2l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Retter Bio 100% Džus Granátové a šafrán 0,2l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Retter Bio 100% Džus Granátové a šafrán 0,2l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1028 Kč
Naše cena: 685 Kč

100% ovocný džus z čerstvě lisovaných granátových jablek iránského původu bez jakýchkoliv konzervantů a přísad s přídavkem extraktu z šafránu pravého dodává džusu výjimečnou svěží chuť plnou přirozené energie. Ideální přírodní zdroj energie k jakékoliv intelektuální práci, do školy a do práce.Složení: 100% džus z granátového jablka*, šafrán-extrakt*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Retter Bio 100% Džus Granátové a šafrán 0,2l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Retter Bio 100% Džus Granátové a šafrán 0,2l

Anna Bajarová, Kolaje:
Já sama nemám s 12 x Retter Bio 100% Džus Granátové a šafrán 0,2l své prokazatelné zkušenosti, pořídila jsem ho mamince. Sáhla jsem po něm hlavně proto, že měl online opravdu hezké názory a protože několik kamarádek se s ním také setkalo. Máti, přestože byla nejdříve dost odměřená, si zboží teď velmi chválí. Vždycky, když k ní přijedu, tak o produktu mluví a je vážně nadšená.

Michael Želonka, Rebešovice:
12 x Retter Bio 100% Džus Granátové a šafrán 0,2l je jednoduše jedinečný! Po saměťáku jsem se pár let pohyboval po Asii jako obchodní zástupce a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský skok a i v Česku je možné objevit velmi kvalitní nabídku. Po všech stránkách konkuruje nabídce v zahraničí a cenově je snad levnější než v některých okolních zemích. Jen tak dál.

Petra Grolmusová, Heřmanův Městec:
Tento eshop i 12 x Retter Bio 100% Džus Granátové a šafrán 0,2l vřele doporučuji. Kupovala jsem tady již po několikáté a vždy všechno dorazilo v cajku a do pěti dnů jsem zásilku vždy obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože funguje bezvadně. Po několikátém použití vzhlíží stále jako nový a snadno přežil i pád ze stolu, kdy jsem se bála, že nevydrží. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak pracoval stejně jako předtím. Takže všechno OK.

Kristýna Kulhavá, Hýsly:
Koupila jsem si 12 x Retter Bio 100% Džus Granátové a šafrán 0,2l teprve před čtyřmi dny a dnes dopoledne mi zvonil kurýr u dveří s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí doručení, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem objednávku otevřela. Koukl na mě zcela nový produkt se vším, co k němu dle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá nepoškozeně, tak věřím, že vyplní svůj účel.

Dominik Vinkler, Ponědraž:
Po více než jednom roce zkoušení tohoto 12 x Retter Bio 100% Džus Granátové a šafrán 0,2l chci říci, že splňuje mé potřeby. Je užitečný, ideální a hodně výkonný. Již při objednávání jsme s manželkou ocenili perfektní jednání i postavení. Toto jednání by měla být všude, ale bohužel není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Retter Bio 100% Džus Granátové a šafrán 0,2l

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Retter Bio 100% Džus Granátové a šafrán 0,2l

Michael P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Tomáš D: 12 x Retter Bio 100% Džus Granátové a šafrán 0,2l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vít H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nikola M: Ideální k osmnáctinám :)

Eliška : dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Retter Bio 100% Džus Granátové a šafrán 0,2l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Retter Bio 100% Džus Granátové a šafrán 0,2l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt