12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1847 Kč
Naše cena: 1231 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocný džus z granátových jablek iránského původu bez jakýchkoliv konzervantů a přísad vyniká svou kvalitou a výjimečnou svěží chutí a zároveň díky svému enormnímu obsahu antioxidantů pečuje o Vaše zdraví. Ideální nápoj na cesty, do školy a do práce, ale i pro radost z čerstvého a zdravého ovoce v kruhu domova.Složení: 100% šťáva z granátového jablka, granátové jablko-koncentrát*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Amálie Černická, Byzhradec:
Jednou jsme se se sousedkami rozhodly, že si u internetového prodejce koupíme hodně produktů najednou, čímž ušetříme. Já jsem si v té chvíli zvolila v sortimentu právě tento 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l, z důvodu, že mě upoutal na první pohled. Ale byla to fakt dobrá volba. Moc jsem od něj nečekala, ale překvapil mě. Bezkonkurenční kvalita, rychlé doručení, dostupná cena, jinými slovy špica!

Dominika Ročňáková, Domoraz:
Týdny jsem váhala nad tím, který typ by pro mě mohl být nejlepší. Objednala jsem jich celou řadu. Až teď, když jsem vypátrala 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l jsem však byla jistá, že našla to pravé. Zamilovala jsem se do něj na první vyzkoušení a jsem spokojená. Svými kvalitami mi 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l naprosto vyhovuje, zvládne cokoliv, co od něho vyžaduji. Bohužel mi ho občas zkonfiskuje můj přítel.

Marie Mikulčáková, Chyšná:
12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l je hodně pěkný a šikovný. Rozhodně doporučuji. Cena odpovídá zpracování. Nemyslím si však, že si zaplatíte více, obdržíte něco báječnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto výrobkem přesto spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně nadprůměrný kus, který umí spoustu věcí a za tu cenu umí vše, co žádám.

Roman Vejdovský, Rapotice:
Kdysi jsem se párkrát nechal podvést nesolidními prodejci, takže jsem se děsil, jestli tento nakupování neskončí identicky. Raději jsem do e-shopu párkrát volal, všechno sledoval… Přiznávám, nebyl jsem si jistý, jestli jsem finance neutratil za hloupost. Ale bylo to opačně. 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l mi kurýr doručil až před práh, pěkně zabalený, bez jakékoliv vady na kvalitě a slouží mi skvěle. Zatím jsem na produktu nenašel mínus. Tady budu určitě nakupovat často.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Kristýna S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Ondřej T: tak jsem to dostala aje to super

Valerie K: děda je z dárku je nadšený

Václav I: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Karel S: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt