12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1847 Kč
Naše cena: 1231 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocný džus z granátových jablek iránského původu bez jakýchkoliv konzervantů a přísad vyniká svou kvalitou a výjimečnou svěží chutí a zároveň díky svému enormnímu obsahu antioxidantů pečuje o Vaše zdraví. Ideální nápoj na cesty, do školy a do práce, ale i pro radost z čerstvého a zdravého ovoce v kruhu domova.Složení: 100% šťáva z granátového jablka, granátové jablko-koncentrát*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Amálie Černická, Byzhradec:
Jednoho dne jsme se s kamarádkami ve škole dohodly, že si na internetu koupíme větší množství věcí společně, abychom ušetřily. Já jsem si v té chvíli vybrala z nabídky právě tento 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l, z důvodu, že jsem se do něj ihned zamilovala. Ale byla to velmi šťastná volba. Zázraky jsem od něj nechtěla, ale byla jsem překvapená. Nejvyšší kvalita, bleskové doručení, dobrá cenovka, jinými slovy skvělé!

Dominika Ročňáková, Domoraz:
Měsíce jsem přemýšlela o tom, který typ by pro mě mohl být ideální. Objednala jsem jich spoustu. Až nyní, když jsem objevila 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l jsem však byla jistá, že dále už rozhodně hledat nemusím. Propadla jsem mu okamžitě po rozbalení a přišla jsem si na své. Svými funkcemi mi 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l úplně vyhovuje, zvládne cokoliv, co od něho chci. Bohužel mi ho někdy zkonfiskuje můj partner.

Marie Mikulčáková, Chyšná:
12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l je velmi pěkný a užitečný. Rozhodně doporučuji. Cena je rovnoměrná zpracování. Nemyslím si však, že si zaplatíte více, dostanete něco užitečnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto produktem přesto spokojená. Myslím, že se jedná o celkem nadprůměrný výrobek, který umí spoustu věcí a za tu cenu zvládne vše, co potřebuji.

Roman Vejdovský, Rapotice:
Už jsem se párkrát nechal nachytat podvodníky, takže jsem měl obavy, jestli tento nakupování neskončí stejně. Pro sichr jsem do e-shopu několikrát volal, všechno srovnával… Popravdě, neměl jsem jistotu, jestli jsem finance nevyhodil zbytečně. Ale bylo to opačně. 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l mi byl doručen až do domu, precizně zabalený, bez jakékoliv újmy na kvalitě a funguje skvěle. Zatím jsem na něm nevypátral negativ. Zde budu určitě nakupovat nadále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Lukáš K: Jsem ráda, že to mám

Amálie P: nemá chybu

Aneta P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Karel K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Julie B: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt