12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1679 Kč
Naše cena: 1119 Kč

100% ovocný džus z granátových jablek iránského původu bez jakýchkoliv konzervantů a přísad vyniká svou kvalitou a výjimečnou svěží chutí a zároveň díky svému enormnímu obsahu antioxidantů pečuje o Vaše zdraví. Ideální nápoj na cesty, do školy a do práce, ale i pro radost z čerstvého a zdravého ovoce v kruhu domova.Složení: 100% šťáva z granátového jablka, granátové jablko-koncentrát*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Aneta Kniezková, Nýřany:
Jako postarší ženská se dnes moc nevyznám v tom, co je kvalitní. Často dám na zkušenosti někoho znalejšího a na recenze, které si výrobek získal u jiných uživatelů. V tomto stylu jsem také dala na doporučení jiných a vyplatilo se. 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l užívám už pár dní a za tu dobu jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnosti od zakoupení odradilo. Chci také zmínit velmi seriózní jednání ze strany obchodu.

Vít Paskuda, Třemešná:
Musím vás pochválit, protože tak profesionální přístup se jen tak nevidí. 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l, který jsem u vás zakoupil, předčil má očekávání a především rychlost doručení, prakticky do druhého dne a bez platby poštovného. Perfektní zákaznické jednání.

Jonáš Rudolecký, Veletiny:
Na tenhle produkt jsem narazil náhodně a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými parametry. Do tří dnů po zakoupení jsem ho měl v garáži a od té chvíle ho prakticky nepustím z ruky. Je to fajn 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l, který plní stoprocentně svůj účel. Hodnotím především jeho dostupnost a kvalitu zpracování. V tomto obchodě neobjednávám prvně, takže za mě dobrá volba.

Petra Fraiová, Bohutice:
Nejdříve jsem se snažila najít 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l na internetu, kde by byl nejlevnější a zajistili mi bleskové dodání, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, profesionální jasnost informací a čistota a s zasláním produktu v okamžité rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Produkt funguje na 100% a já jen chci všem doporučit. Nejen svým kamarádkám a kolegům, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Veronika Kalabisová, Suchomasty:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Perfektní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila penízky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l spokojení. Naučili se ho rychle používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím pozítří taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se na zahradu hodí vždy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

hodnocení 5/5 od 54 hodnotících

Diskuze 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Nikolas M: 110 % spokojenost

Valerie : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Michal H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zdeněk G: tak jsem to dostala aje to super

Filip F: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt