12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1847 Kč
Naše cena: 1231 Kč

100% ovocný džus z granátových jablek iránského původu bez jakýchkoliv konzervantů a přísad vyniká svou kvalitou a výjimečnou svěží chutí a zároveň díky svému enormnímu obsahu antioxidantů pečuje o Vaše zdraví. Ideální nápoj na cesty, do školy a do práce, ale i pro radost z čerstvého a zdravého ovoce v kruhu domova.Složení: 100% šťáva z granátového jablka, granátové jablko-koncentrát*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Sabina Cuplová, Staré Ždánice:
Nejsem zvyklá nakupovat na netu. Jsem holka, takže ráda si vše zkouknu na vlastní oči a osahám. Ovšem tuto 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l nabízeli za výhodnou cenu a slíbili bleskové doručení, tak jsem podlehla. A můžu sdělit, že jsem ráda, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela nikde šmajdat, ale byl mi model zaslán opravdu okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem maximálně ráda. Jednoduchý a přehledný eshop je největší plus. Doporučuji.

Štěpán Kňazovčík, Brod nad Dyjí:
Jistě to znáte, nadchází výročí svatby a nevíte, co manželce koupit. Já jsem se radil s chlapy v hospůdce, protože jsem byl úplně v koncích s nápady, a přátelé mi poradili, ať vsadím na 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l. Že se mi jejich tip fakt zamlouval, tak jsem ho ještě v ten den pořídil. Co vám budu povídat, žena byla úplně spokojená, neustále omílala dokola, jak má perfektního chlapa a ten den jsme si skutečně užili.

Nela Křížanová, Okarec:
Když jsem 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l poprvé uviděla a vedle něj takhle prima cenu, tak jsem se málem až vyděsila. Jenomže řekla jsem si, že produkt prověřím. Dobrá volba, protože tahle věcička opravdu předčila moje očekávání. Očekávala jsem nějaký šmejd, ale přišla mi fakt kvalitní skvělá věc z kvalitního materiálu, kterou používám téměř pořád! Skvělá a cenově přijatelná koupě, stejných jsem v poslední době moc neudělala.

Andrea Skřečková, Pastuchovice:
Nějaký čas jsem váhala mezi tímto 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l a jiným, podobným. Nakonec jsem si na základě zkušenosti, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je výrobek opravdu na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento produkt a své volby rozhodně nelituji. Nejen, že paní na telefonu byla opravdu příjemná a ochotná, zboží dorazilo opravdu brzy a v originálním obalu. Všechno jak má být, můžu jinak než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Sára K: dobré

Michael L: Celkem jsem spokojený.

Hana K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kristián C: funkční výrobek

Kateřina K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt