12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1764 Kč
Naše cena: 1176 Kč Ověřit dostupnost

Tabulky extra jemné hořké fairtradeové veganské čokolády s vysokým obsahem kakaa (80%) původem z jihoamerického Peru. Pro běžné každodenní potěšení, ale ideální i na vaření. Složení: Kakao*(80%), třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2403 kJ (574 kcal) na 100 g. Sacharidy: 33.5 g, (z toho cukr: 20.4 g), Tuky: 47 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

Radim Horal, Oldřišov:
Chtěl jsem udělat radost dceři k svátku. Absolutně jsem však neměl konkrétní představu o tom, co objednat. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a nalezený 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g je perfektní. Manželka byla nadšená. Navíc jsem ještě ušetřil. Určitě u vás zase v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo naprosto hladce, až jsem byl sám překvapený.

Eva Tronečková, Loza:
Já osobně nemám s 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g své prokazatelné zkušenosti, koupila jsem ho mamince. Vybrala jsem ho zejména z důvodu, že měl online opravdu zajímavé diskuze a protože několik kamarádek si ho taky pořídilo. Máma, přestože byla na začátku mírně rozpačitá, si produkt teď velmi chválí. Pokaždé, když k ní dorazím na návštěvu, tak o tom mluví a je moc nadšená.

Dominika Vrubelová, Frymburk:
Krásně provedený 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g, hodí se ke každým moderním šatům a dokáže je obstojně zkrášlit. Dělá šaty ještě více obdivuhodné, dodává ten dobrý šmrnc.

Radek Víša, Dolní Morava:
Chtěl jsem pořídit dobrý 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g do práce, který by fungoval opravdu spolehlivě. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od zkušeného prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem velice spokojený. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás známým.

František Schlosser, Chotěšov:
Jsem uspokojen bez výhrad, cena odpovídá kvalitě. Přesný popis 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g a rychlé doručení. Produkt jsem objednal na doporučení kamaráda a funguje na jedničku. Je plně spolehlivý. Nepoužívám ho každodenně, ale i po občasné nečinnosti spolehlivě funguje a nedělá hluk. Kamarádka oceňuje vzhledové zpracování a lehké používání. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

Radim S: Celkem jsem spokojený.

Eva R: děda je z dárku je nadšený

Samuel P: 110 % spokojenost

Petr P: je to fajné

Emma G: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt