12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1764 Kč
Naše cena: 1176 Kč

Tabulky extra jemné hořké fairtradeové veganské čokolády s vysokým obsahem kakaa (80%) původem z jihoamerického Peru. Pro běžné každodenní potěšení, ale ideální i na vaření. Složení: Kakao*(80%), třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2403 kJ (574 kcal) na 100 g. Sacharidy: 33.5 g, (z toho cukr: 20.4 g), Tuky: 47 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

Radim Kralert, Říčany:
Perfektní věc, z mojí strany panuje naprostá radost jak s vaším přístupem, tak i s 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50gem, který jsem si objednal. Mnohokrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo zásilka doručen poškozený, ale ten váš dorazil zcela v pořádku, korektně, v nejvyšší kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko našel. Jsem rád, že mohu napsat, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat příště, jistě se k vám vrátím.

Dominika Bulvasová, Krátká Ves:
Přemýšlela jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I přesto, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si zakoupila 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g. Hlavně proto, že vypadal za uvedenou cenu levný. Ověřila jsem si jeho stav skladem a nakonec zakoupila. Jsem víceméně spokojená. Sice bych byla měla radši za jinou barvu, ale to je Drobnost. Důležité je, že dělá to, co splňovat má.

Marie Huňatová, Svitavy:
Zakoupila jsem si u vás 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti doručení, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není běžné. Ještě jednou velcekrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

Adéla H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Ondřej P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Adam K: Jsem ráda, že to mám

Kateřina R: Je to dostatečné?

Emma D: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt