12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l

12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l

12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 726 Kč
Naše cena: 484 Kč

Jedinečný cereální nápoj čokoládový, zcela bez cukru, z prvotřídní špaldy, ovsa a ječného sladu, s obsahem kakaa a mořské řasy pro zvýšení obsahu vápníku, představuje lahodné obilné mléko, prvotřídní kvality a 100% rostlinné, originální, jemně oříškové chuti a aroma, vhodné nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně jako alternativa klasického mléka. Ideální do müsli, kaší, pudinků a rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Voda, špalda* (7%), oves* (6%), maltodextrin*, ječný slad* (4%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové*, kakao* (1%), ruduchy s obsahem vápníku (červená řasa) (0,5%), mořská sůl*, zahušťovadlo guarová guma. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 340 kJ (81 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15 g, (z toho cukr: 8 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 1.1 g, Sůl: 0.18 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l

Michael Nýdr, Nadějkov:
Že vychytaný design nemůže jít ruku v ruce s skvělým výkonem? Měl jsem stejný názor. Respektive do dne, než jsem objevil 12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l. Podobné produkty nechává daleko za sebou nejen tím, co umí, ale také tím, že je krásný. Může se tak stát jedinečným módním doplňkem všech moderních pánů. Nikdo vás díky němu zaručeně nepřehlédne. Já osobně už 12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l nedám z ruky, stal se pro mě nepostradatelnou pomůckou.

Lucie Nesládková, Těně:
S 12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l jsem opravdu spokojena. Naprosto splnil veškerá očekávání a po rozbalení plně se nelišil od obrázku z internetového obchodu. Již podle prodejních fotek jsem si byla jistá v tom, co si nechávám zaslat a v rozpacích jsem tak nebyla. Od té doby, co ho můžu používat, se můj život skutečně velmi zlepšil. Ostatním můžu velmi doporučit jeho pořízení. Zbavíte se jeho prostřednictvím mnoha potíží.

Viktor Konrády, Podluhy:
Měl jsem obavy z používání 12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l, které se předvedly jako zbytečné. Pomocí jednoduchému návodu jsem zvládl vše lehce a v celkové zábavě. Mohu komukoliv klidně poradit. Práce s 12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l byla pro mě hračkou a srandou, kterou si jistě užije každý tak, jako já. Leták na 12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l mluví naprostou pravdu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l

Simona G: já jsem to prostě chtěla

Magdaléna D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jiří U: Celkem jsem spokojený.

Eva V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Markéta P: Tento 12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Cereální nápoj čokoládový, 0,5l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt