12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l

12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l

12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1197 Kč
Naše cena: 798 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný jáhlový nápoj přírodní, zcela bez přidaného cukru, výjimečné chuti a prvotřídní kvality, původem z maďarského zemědělství, představuje jedinečnou, zdraví velice prospěšnou, rostlinnou alternativu klasickému mléku, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci jako originální pochoutka specifické chuti, na pečení a vaření či do kávy a čaje.Složení: Voda, proso* (12%), slunečnicový olej vysokým obsahem kyseliny*, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 210 kJ (50 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9 g, (z toho cukr: 5 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl: 0.08 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l

Rozálie Husaříková, Brantice:
Před měsícem jsem si u vás objednala 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l a hodně mě nadchnul, že jsem objednávku velmi rychle zopakovala. Je celkem velmi roztomilý a hlavně funkční. I manžel si ji pochvaluje, a to je velmi náročný. Chci ocenit také okamžité dodání i milou pozornost v podobě slevy na další objednávku. Moc si vážím taktního přístupu i pomoci při sestavení. Ačkoliv tam byl manuál, s manželem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy hodně uvítali.

Antonín Sotona, Terešov:
Perfektní zboží, z mé strany panuje celková radost jak s vaším přístupem, tak i s 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1lem, který jsem si pořídil. Častokrát se mi stalo, že mi byl balík, nebo výrobek doručen poškozený, ale ten váš dorazil úplně v pořádku, korektně, v nejvyšší kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně hledal. Jsem rád, že můžu prohlásit, že jsem s objednávkou u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat za měsíc, jistě se k vám vrátím.

Julie Churavá, Cebiv:
12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l u nás v dílně jedna kamarádka propagovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to teda zkusit. Jsem více opatrná, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám sama zkušenost. Navíc ta investice není tak vysoká. Nelituji ani kačky, kterou jsem za 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l zaplatila. S spokojenými komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l zakoupily další čtyři.

Marek Arlt, Liblice:
Pokud toužíte po modrých 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l a jde Vám hlavně o design a vzhled, určitě na internetu nenajdete lepší v stejné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis obchodě!

Ondřej Šejba, Janovice:
Opravdu bezva věcička, tohle se opravdu jen tak nepotká. Můžu to všem opravdu doporučit, takový 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l jsem sháněl na internetu velmi dlouho, ale vždy měl nějakou chybu ? vysoká cena, mizerná kvalita, nebo problémy s doručením zboží... Každopádně tohle je prostě super, a jsem po všech stranách spokojený. Tenhle 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l můžu jasně doporučit kamarádům, kteří něco podobného hledají.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l

Lucie T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Daniel D: 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Andrea P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Matyáš J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Šimon K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt