12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l

12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l

12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1197 Kč
Naše cena: 798 Kč

Jedinečný jáhlový nápoj přírodní, zcela bez přidaného cukru, výjimečné chuti a prvotřídní kvality, původem z maďarského zemědělství, představuje jedinečnou, zdraví velice prospěšnou, rostlinnou alternativu klasickému mléku, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci jako originální pochoutka specifické chuti, na pečení a vaření či do kávy a čaje.Složení: Voda, proso* (12%), slunečnicový olej vysokým obsahem kyseliny*, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 210 kJ (50 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9 g, (z toho cukr: 5 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl: 0.08 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l

Daniel Krys, Milínov:
12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l jsem uviděl poprvé u přítele na přednášce z biochemie. Hned jsem zaregistroval, že má pěkný vzhled. Proto jsem se s kamarádem chvilku bavil. Neměl křivého slova, tudíž jsem se rozhodl, že že si ho taky pořídím. Vybral jsem si finance, objednal si ho a nyní již můžu prohlásit, že si kamarád nevymýšlel. Nadprůměrně kvalitní zboží a já jsem vskutku nadšený, že jsem si ho zakoupil.

Matouš Myšák, Barchov:
Jak jsem spokojený s 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l? Určitě kupující dostane to, co si objedná. Co se týká objednání přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového obchodu. Líbí se mi, že nabízí velký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Václav Ráček, Karlova Studánka:
Jsem povahou Střelec - jednoduše risk nebo zisk. A když mi někde na webu vyskočila reklama na 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l, hned jsem to objednal. A terno, trefa do středu. Zboží přišel bezvadně zabalený a tím pádem neporušený. Skvělý poměr cena/hodnota, hezký vzhled, příjemné používání, profesionální vyhotovení. Celkem výhra a celková spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Klára Kadavá, Radovesnice II:
Tento 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l, to je prostě absolutně bezkonkurenční zboží! Odkládala jsem si na něj poměrně dlouho, protože se mi vždy ušetřené peníze nějakým způsobem rozletěly, ale následně jsem si ho pořídila a je to fakt cool. Ale hlavně oceňuji, že je krásný. Ne že by to byla jediná výhoda, ale pro mě je to hlavní. Ale je to současně skvělá věc, dejte na mě :-D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l

Jonáš H: Jsem ráda, že to mám

Lucie H: děda je z dárku je nadšený

Ema : já jsem to prostě chtěla

Petra H: Je to dostatečné?

Eva W: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Jáhlový nápoj, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt