12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l

12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l

12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1094 Kč
Naše cena: 729 Kč

Klasický ovesný nápoj zcela bez cukru, připravený tradičním způsobem z nejkvalitnějšího ovsa, rostoucího na pomezí Rakouska, Švýcarska a Německa, představuje klasický rostlinný nápoj, jemné chuti a přírodního aroma, vhodný nejen pro vegany a diabetiky, ale jako alternativa klasického mléka do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, na pečení a vaření či do kávy a čaje.Složení: Voda, oves* (12%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové*, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 200 kJ (47 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7 g, (z toho cukr: 5 g), Tuky: 2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.07 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l

Josef Cichy, Dolní Bousov:
Po více jak jednom měsíci zkoušení tohoto 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l chci napsat, že splňuje mé očekávání. Je užitečný, praktický a velice výkonný. Už při objednávání jsme s manželkou ocenili skvělé jednání i montáž. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel není.

Kateřina Kumstátová, Volfířov:
Zakoupila jsem si u vás 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti doručení, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou velcekrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

Nikol Staffová, Jahodov:
S tímto nákupem jsem velice spokojená. 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l jsem si vybrala za účelem sportování a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Miroslav Šulan, Opolany:
12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l mě zaujal již v okamžiku, kdy jsem ho poprvé vyzkoušel. Z prvního vzájemného setkání jsem měl před tím mírné obavy, ale ty byly zcela neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Hlavně se totiž 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l chlubí velmi jednoduchým ovládáním. Hned si ho automatizují i ti, kteří s tímto 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l v minulosti předchozí zkušenosti neměli. Po prvním otestování si jistě získá i vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l

Štěpán B: 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Lucie J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kristýna N: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sára V: já jsem to prostě chtěla

Dominika S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt