12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l

12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l

12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 993 Kč
Naše cena: 662 Kč

Klasický ovesný nápoj zcela bez cukru, připravený tradičním způsobem z nejkvalitnějšího ovsa, rostoucího na pomezí Rakouska, Švýcarska a Německa, představuje klasický rostlinný nápoj, jemné chuti a přírodního aroma, vhodný nejen pro vegany a diabetiky, ale jako alternativa klasického mléka do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, na pečení a vaření či do kávy a čaje.Složení: Voda, oves* (12%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové*, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 200 kJ (47 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7 g, (z toho cukr: 5 g), Tuky: 2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.07 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l

Magdaléna Kupková, Krásná Ves:
12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l je pomocí měkkému materiálu a modernímu designu ideální jak pro volný čas, tak pro den svazující nás pracovními nutnostmí. Kamarádky mi ho závidí, protože pomocí němu jsem zajímavá a vynikne přesně to, co vyniknout má. Cením si na něm i to, že je snadno sehnatelný a když potřebuji nový, není problém ho objednat. Doručení obvykle proběhne do druhého dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

Vanesa Trhlínová, Černošice:
Jako každá manželka miluji krásné věci, které jsou něčím výjimečné. Nakupování je pro mě radost. Ovšem často narazím na podvodné eshopy, hodně mi vadí i dlouhá doba dodání (6 dní i více). Vy jste mě hezky překvapili, jelikož všechno proběhlo lehce a rychle bez dlouhých průtahů. Přestože jste 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l neměli skladem, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem obdržela roztomilý dárek. Dobrý shopík.

Matouš Baudis, Kováň:
Dopředu bych podotkl, že jsem šetřivý typ, někdy možná až moc. Takže než si něco koupím, pečlivě si to prolustruji. Nepřekvapí vás proto určitě, že jsem si 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l důkladně vyhledal přes Google a přečetl si hodnocení. Udivilo mě, že byly všechny pozitivní. Velmi mě to znervóznilo, ovšem ve finále jsem si 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l tak jako tak objednal. No a nezbývá mi, než k těm pozitivním recenzím přidat ještě jedno své hodnocení. Byla to vskutku velice chytrá koupě.

Marie Žídková, Libenice:
Vybrat si ten správný produkt může být velmi náročné. Na trhu existuje bohatá paleta různých variant. Já jsem se přiklonila 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l a své volby stoprocentně nelituji. Týdny používání mi mou volbu jen utvrdilo a mám jasno v tom, že bych v žádném případě nerozhodla jinak. 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l jsem z toho důvodu doporučila současně také celému okolí. A s potěšením bych o něm tímto způsobem doporučila i zákazníkům.

Antonín Lengyel, Maršovice:
Musel jsem chvíli přesvědčovat přítelkyni, že je pro nás perfektní a že budeme oba rádi. Když jsem slíbil, že když jí nebude líbit se, tak 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l pošlu zpět, souhlasila. Když jsem předevčírem přišel domů z dílny již ho testovala a byla více než uspokojená. Nic se vracet nebude a za nás oba moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l

Andrea Z: Tento 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Rozálie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nikolas S: tak jsem to dostala aje to super

Roman F: 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jan U: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt