12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1109 Kč
Naše cena: 739 Kč Ověřit dostupnost

Klasický ovesný nápoj s vápníkem, zcela bez cukru, připravený tradičním způsobem z nejkvalitnějšího ovsa, rostoucího na pomezí Rakouska, Švýcarska a Německa, obohacený o červenou mořskou řasu pro vyšší obsah vápníku, představuje klasický rostlinný nápoj, jemné chuti a přírodního aroma, vhodný nejen pro vegany a diabetiky, ale jako alternativa klasického mléka do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, na pečení a vaření či do kávy a čaje.Složení: Voda, oves* (12%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny*, ruduchy s obsahem vápníku (červená řasa) (0,5%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 200 kJ (47 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7 g, (z toho cukr: 5 g), Tuky: 2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.07 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

Roman Horyna, Kubšice:
Když jsem kupoval 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l, neměl jsem konkrétní představu. Důraz jsem dával především na zpracování, použití a dobu zaslání. Se vším mi pomohli v obchodě vstříc, byl jsem až překvapený etickým a solidním jednáním. Jsem opravdu nadšený a určitě tento 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l doporučím kamarádům. Perfektní e-shop, jsem spokojený.

Jakub Čechlovský, Zbyslavice:
Když jsem vybíral 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l, zprvu jsem si nebyl jistý provedením. Nakonec jsme vybrali s manželkou tento 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l a určitě jsme udělali dobře. Je kvalitní, odolný a úplně odpovídá našim potřebám. Jsme opravdu spokojení a jistě si jej opět zakoupíme. Protože jsme již v důchodu, nechali jsme si poradit od šikovných prodejců. již dávno jsme se nesetkali s takovým příjemným prodejem.

Daniela Pekáriková, Postřižín:
12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l podporuje mojí vrozenou pohodlnost, protože nejsem nucena hledat pět věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jediná návštěva obchodu nebo jeden email do obchodu a mohu snadně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí dceru baví tento 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l používat, protože se s ním pracuje snadno, okamžitě a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví méně času.

Matouš Krábek, Drunče:
12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l, který nabízíte, jsem hledal jako náhradu za jiný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl dost skeptický, přece jen, jak se píše internet snese všechno a hodnota se mi zdála být nízká. Můj názor jsem změnil po obdržení balíčku. Soudobý vzhled, snadno čitelný a srozumitelný brožura k použití a především model zcela odpovídající tomu, k čemu je určen. Působivé, každému doporučuji.

Tobiáš Kahabka, Čáslavice:
S touto 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Úplně naplnil mé potřeby. Šikovný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí činnosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít obavy s 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l dělat. Používá se více než snadno, má minimální spotřebu energie a jeho chod je hodně tichý. Klidně ho všem poradím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

Michael J: Celkem jsem spokojený.

Jonáš P: je to fajné

Tereza K: nemá chybu

Radim V: 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Zdeněk H: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt