12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1007 Kč
Naše cena: 671 Kč

Klasický ovesný nápoj s vápníkem, zcela bez cukru, připravený tradičním způsobem z nejkvalitnějšího ovsa, rostoucího na pomezí Rakouska, Švýcarska a Německa, obohacený o červenou mořskou řasu pro vyšší obsah vápníku, představuje klasický rostlinný nápoj, jemné chuti a přírodního aroma, vhodný nejen pro vegany a diabetiky, ale jako alternativa klasického mléka do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, na pečení a vaření či do kávy a čaje.Složení: Voda, oves* (12%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny*, ruduchy s obsahem vápníku (červená řasa) (0,5%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 200 kJ (47 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7 g, (z toho cukr: 5 g), Tuky: 2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.07 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

Dominik Slovík, Polnička:
Asi před půl rokem jsem koupil výrobek od konkurence, který mě hodně zklamal. Dokonce jsem si v té době řekl, že nic podobného už si kupovat nebudu. Ale manželka mi k narozeninám objednala 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l. Prý si ho chválí řada jejích známých. Přemlouvala mě, ať ho také užívám. Po pravdě jsem se po mnoha recenzích a zkušenostech jiných uživatelů nikam nehledal. Pomyslel jsem si, že dám 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l šanci a uvidím sám. Byl jsem opravdu potěšený. A když čtu recenze dalších zákazníků, vidím jasně, že je nás hodně.

Dominik Kupr, Žárovná:
K mému pracovnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se říká, si ocukroval práci. Přátelé mi poradili 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l, mnozí s ním mají vlastní zkušenost. Jelikož se mi na první pohled zamlouval a je cenově příjemný, po krátkém přemýšlení jsem si ho zakoupil. Chci říci, že se mi velmi líbí a jako dárek je nebeský. Mám z něj obrovskou radost.

Tereza Jaglová, Ledeč nad Sázavou:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit objednat pro rodinu něco jako 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do tří dnů, s výrobkem jsem zatím spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nevynechala!

Lucie Horčicová, Třibřichy:
Hledala jsem dárek k narozeninám pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Poradili jste mi, jaký 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

hodnocení 5/5 od 70 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

Eva R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Marie K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Alena B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Zuzana S: dobré

Kateřina K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt