12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 993 Kč
Naše cena: 662 Kč

Jedinečný celozrnný rýžový nápoj, připravený z celého rýžového zrna (hnědá rýže), prvotřídní kvality a přírodní chuti, zcela bez přidaného cukru, představuje jedinečnou rýžovou pochoutku, jemně oříškové chuti a aroma, vhodnou nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně jako alternativa klasickému mléku pro každodenní použití. Ideální na přípravu müsli, pudinků a kaší či na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Voda, hnědá rýže* (12%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 210 kJ (49 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9 g, (z toho cukr: 5.7 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Štěpán Egermajer, Jedomělice:
Tak tenhle 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l jsme si s přítelkyní zakoupili do našeho prvního bytečku. Nebudu lhát, jí se to moc nezamlouvalo, předem jsem si vyslechl, že je to blbost, že za to jen utratíme prachy a neposlouží nám, znáte to, ne? Ovšem následně ho přivezla pošta, a co tušíte, že bylo pak? Věrka si ho přivlastnila, byl jsem nucen si zakoupit druhý, protože opravdu okamžitě změnila pohled na věc. Nyní už bychom se bez tak super 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l neobešli.

Gabriela Vykypělová, Vápenný Podol:
Dostala jsem 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu mile překvapená, že mi kamarádka dala milý dárek.

Antonín Klíma, Vranovice-Kelčice:
Po více jak jednom měsíci užívání tohoto 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l chci konstatovat, že splňuje mé potřeby. Je funkční, ideální a velice výkonný. Už při nákupu jsme s ženou ocenili skvělé jednání i zabudování. Takové jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel není.

Miroslav Bezucha, Ločenice:
12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l si objednávám už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky němu skvěle. Rozhodně jej můžu všem přátelům doporučit. Navíc za takovou hodnotu, jakou jsem objevil zde, jsem jej na trhu ještě neviděl. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě objednejte taky, protože za takovou cenu 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l jinde nakoupíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

hodnocení 5/5 od 76 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Amálie K: dobré

Adéla M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Eva L: Je to dostatečné?

Sabina D: nemá chybu

Petr V: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt