12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1094 Kč
Naše cena: 729 Kč

Jedinečný celozrnný rýžový nápoj, připravený z celého rýžového zrna (hnědá rýže), prvotřídní kvality a přírodní chuti, zcela bez přidaného cukru, představuje jedinečnou rýžovou pochoutku, jemně oříškové chuti a aroma, vhodnou nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně jako alternativa klasickému mléku pro každodenní použití. Ideální na přípravu müsli, pudinků a kaší či na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Voda, hnědá rýže* (12%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 210 kJ (49 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9 g, (z toho cukr: 5.7 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Sára Drienovská, Okřesaneč:
Dlouho jsem uvažovala nad tím, který produkt by pro mě mohl být tím nejlepším. Otestovala Pořídila jsem jich mnoho. Až teprve, když jsem vypátrala 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l jsem ale byla jistá, že tím hledání končí. Zamilovala jsem se do něj okamžitě po rozbalení a jsem spokojená. Svými vlastnostmi mi 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l stoprocentně vyhovuje, umí vše, co od něho vyžaduji. Bohužel mi ho občas zkonfiskuje můj přítel.

Michaela Kopčíková, Jiřice u Miroslavi:
12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l je opravdu skvělý. Doma mě museli ukecat, ale poté co jsem zahlédla podobný produkt u mojí mamky a ta mi vysvětlila, jak vše funguje, věděla jsem, že potřebuji mít v bytě něco podobného. Je až k neuvěření, kolik je podobných využití a co to všechno umí. Jsem jasně spokojená. Nemůže se to mojim starému typu rovnat. Kdybych měla napsat všechny plusy, byla bych tady hodně dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

Kristián Herec, Soutice:
Naprosto perfektní 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l, který je klasický unisex. Šikne se jak nám, drsným mužům, tak jemným dívkám, které potřebují dostávat něhu a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že pořád ještě existují 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l, které beze zbytku využijí obě pohlaví. Šikovné balení, skvělé vlastnosti a intenzivní účinky dělají z 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l rodinného pomocníka v každé chvíli. Vyzkoušel jsem se o tom na vlastní kůži.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Nikola D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Šimon K: tak jsem to dostala aje to super

Barbora : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Radim O: 110 % spokojenost

Julie P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt