12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1094 Kč
Naše cena: 729 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný celozrnný rýžový nápoj, připravený z celého rýžového zrna (hnědá rýže), prvotřídní kvality a přírodní chuti, zcela bez přidaného cukru, představuje jedinečnou rýžovou pochoutku, jemně oříškové chuti a aroma, vhodnou nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně jako alternativa klasickému mléku pro každodenní použití. Ideální na přípravu müsli, pudinků a kaší či na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Voda, hnědá rýže* (12%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 210 kJ (49 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9 g, (z toho cukr: 5.7 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny:

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Tadeáš Plecák, Velké Popovice:
Když jsem váš 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem měl obavy, co mi na to rodina řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za hlouposti, místo abych šetřil kačky na potřebnější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to skončí podobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l spatřil, řekl mi, ať jí ho zapůjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel koupit nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení oba.

Viktor Pellant, Újezdeček:
Přál jsem si udělat radost ženě k výročí. Absolutně jsem však neměl konkrétní představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a nalezený 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l je skvělý. Žena byla nadšená. Navíc jsem hodně ušetřil. Určitě u vás zase v budoucnu něco zakoupím, vše proběhlo naprosto klidně, až jsem byl sám šokovaný.

Štěpán Křivonoska, Vysoká u Příbramě:
Opravdu parádní kontaktní 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l s intuitivním ovládáním které zvládne snadono každý. A výsledky jsou téměř vždycky podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání nálady

Miroslav Golka, Plazy:
Potřeboval jsem objednat 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček odeslali okamžitě. ZásilkuDárek} včera přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si dobré komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Sofie Rapouchová, Zálužice:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak tři dny hekat s namoženým břichem,ale začít opravdu na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 5 min je opravdu nemožné,byla jsem ráda prvně 10 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hezčí.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi je důležité na tom,jak si na to vlezete.Montáž 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l je za 5 minut, funguje bez problémů,vyndáte kolík a šup pod skříň.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Alena H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Dominik G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Laura L: já jsem to prostě chtěla

Hana M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jiří S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt