12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1094 Kč
Naše cena: 729 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný celozrnný rýžový nápoj, připravený z celého rýžového zrna (hnědá rýže), prvotřídní kvality a přírodní chuti, zcela bez přidaného cukru, představuje jedinečnou rýžovou pochoutku, jemně oříškové chuti a aroma, vhodnou nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně jako alternativa klasickému mléku pro každodenní použití. Ideální na přípravu müsli, pudinků a kaší či na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Voda, hnědá rýže* (12%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 210 kJ (49 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9 g, (z toho cukr: 5.7 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny:

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Tadeáš Plecák, Velké Popovice:
Když jsem váš 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l poprvé přinesl do graáže, docela jsem měl obavy, co mi na to rodina řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nemožnosti, místo abych schovával kačky na důležitější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to skončí podobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l spatřil, řekl mi, ať jí ho zapůjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel koupit nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

Viktor Pellant, Újezdeček:
Chtěl jsem udělat radost dceři k svátku. Vůbec jsem však neměl konkrétní představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a výsledný 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l je skvělý. Manželka byla nadšená. Navíc jsem ještě ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco objednám, vše proběhlo naprosto hladce, až jsem byl sám překvapený.

Štěpán Křivonoska, Vysoká u Příbramě:
Opravdu parádní dotykový 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l s intuitivním ovládáním které zvládne lehce každý. A výsledky jsou téměř vždy podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání aktuální teploty

Miroslav Golka, Plazy:
Potřeboval jsem pořídit 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a dárek zaslali urgentně. BalíčekDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si dobré komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Sofie Rapouchová, Zálužice:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční poblouzněním a pak dva dny hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 4 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 25 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hubenější.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problém,asi je důležité na tom,jak si na to udesnete.Montáž 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l je za 10 minut, používá se bez problémů,vyndáte západku a šup pod skříň.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Lukáš H: Přišlo to celkem rychle

Šimon S: Jsem ráda, že to mám

Kristýna Z: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kateřina Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Ondřej C: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt