12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 813 Kč
Naše cena: 542 Kč

Jedinečný rýžový nápoj čokoládový, s vysokým obsahem kokosu, kešu ořechů a kakaového prášku, dochucený vanilkovým extraktem, zcela bez přidaného cukru, představuje lahodnou čokoládovou pochoutku, kosovo-oříškové příchuti a prvotřídní kvality, vhodnou nejen pro vegany a diabetiky pro každodenní mlsavé doplnění tekutin, ale i do každé zdravé domácnosti. Ideální též na přípravu müsli, pudinků a kaší či na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Voda, rýže* (11%), maltodextrin*, kokos* (2%), kešu* (1%), kakaový prášek* (1%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny*, mořská sůl*, vanilkový extrakt*, zahušťovadlo karagenan. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 350 kJ (84 kcal) na 100 g. Sacharidy: 13 g, (z toho cukr: 6.5 g), Tuky: 3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.11 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

Vanesa Malíšková, Nedabyle:
Potřebovala jsem tento 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l opravdu rychle poslat a měla jsem hodně divné přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená profesionálním přístupem. 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Přítel je nadšený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více milejší.

Aneta Kepičová, Horní Maršov:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás koupila 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l, který úplně předčil mé očekávání. Jako kterákoliv žena dbám při výběru především na design, ale manža ocenil taky funkčnost. Naprosto úžasný eshop. Manžel si u vás poté objednal podobný model a také si jej moc pochvaloval, a že on to tak často nedělá. Takže jasně máte kvalitní a perfektní zboží.

Kryštof Halata, Únanov:
12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l jsem koupil po důkladném rozmýšlení. Věnoval jsem celkem hodně času porovnání s stejnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám čekat. Cena i udávané vlastnosti mi podle záznamů na e-shopu vyhovovaly. A chci říct, že mě to nijak nepřekvapilo.  S 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l jsem velice šťastný a určitě bych ho doporučil i dalším nakupujícím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

Lukáš E: Přišlo to celkem rychle

Barbora B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Radim S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Daniel T: tak jsem to dostala aje to super

Jaroslav M: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt