12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 740 Kč
Naše cena: 493 Kč

Jedinečný rýžový nápoj čokoládový, s vysokým obsahem kokosu, kešu ořechů a kakaového prášku, dochucený vanilkovým extraktem, zcela bez přidaného cukru, představuje lahodnou čokoládovou pochoutku, kosovo-oříškové příchuti a prvotřídní kvality, vhodnou nejen pro vegany a diabetiky pro každodenní mlsavé doplnění tekutin, ale i do každé zdravé domácnosti. Ideální též na přípravu müsli, pudinků a kaší či na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Voda, rýže* (11%), maltodextrin*, kokos* (2%), kešu* (1%), kakaový prášek* (1%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny*, mořská sůl*, vanilkový extrakt*, zahušťovadlo karagenan. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 350 kJ (84 kcal) na 100 g. Sacharidy: 13 g, (z toho cukr: 6.5 g), Tuky: 3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.11 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

Tomáš Holas, Zhoř:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když kupuji množství dárků, že udělám radost i sobě, a něco si pořídím. Jak jsem tak sledoval nabídky na eshopech, zalíbil se mi váš 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s podobnými výrobky dostatečné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak perfektního! Příští Vánoce se na váš krám podívám dřív, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než letos.

Lukáš Andrysík, Heřmanice u Oder:
12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l jsem si zakoupil převážně proto, že nebyl předražený. Nemám teď moc peněz, naopak se musím vždy dívat, jak je co drahé, takže cena byla pro mě rozhodující. Neodhadoval jsem příliš dlouhou trvanlivost, ale prodejce mě velmi překvapil. Kvalitně zpracovaná, funkční věc. Za nízkou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Příteli, který mě o něm informoval, jsem poté za odměnu věnoval láhev skotské, protože mi svým tipem udělal vážně ohromnou radost.

Lukáš Třmínek, Bezděz:
Za mě 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l doporučuji a určitě se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

Laura S: Ideální k osmnáctinám :)

Simona D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Petra V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Gabriela T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sebastian H: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt