12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1233 Kč
Naše cena: 822 Kč

Klasický rýžový nápoj vanilkový, prvotřídní kvality a přírodní chuti, doplněné vanilkovým extraktem, zcela bez přidaného cukru, představuje klasickou rostlinnou pochoutku, jemně vanilkové chuti, vhodnou nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně jako alternativa klasickému mléku pro každodenní použití. Ideální na přípravu müsli, pudinků a kaší či na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Voda, rýže* (12%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny*, vanilkový extrakt, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 210 kJ (49 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9 g, (z toho cukr: 5.7 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Nikol Černovická, Nebílovy:
Jednoduše jsem potřebovala ve svém bytí realizovat velkou změnu. 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l se k této příležitosti ukázal jako ideální. A skutečně, s jeho pomocí je můj život teď podstatně lepší než kdy dříve. I vás někdy přepadne nutkání, že byste měli změnit život? Ale chybí vám k zásadní změně obvykle dost motivace. Díky 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l budou takové pocity obratem matnou vzpomínkou. Uvidíte, že na radikální změnu stačí často opravdu málo.

Adam Mathon, Březejc:
Parádní spolehlivost! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na internetu, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l!“ Její strachy se hned rozplynuly. Máme ho už víc než čtyři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Laura Niedobová, Jehnědí:
vyznávám zdravý životní styl, měla jsem celkem obrovský problém sehnat si produkty v klasickém krámě. Navíc výběr je hodně malý, ceny bývají nadsazené, a tak jsem našla na netu eshop, který se zabývá tímto stylem. Nemohu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla na vážkách ohledně 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi hodná paní - dáma vysvětlila, z čeho se 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l sestavuje, na co se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do úspěšného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doručení je kapitola o jiném povídání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Richard K: Přišlo to celkem rychle

Zdeněk C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Karolína F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Sofie P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Patrik L: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt