12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1233 Kč
Naše cena: 822 Kč Ověřit dostupnost

Klasický rýžový nápoj vanilkový, prvotřídní kvality a přírodní chuti, doplněné vanilkovým extraktem, zcela bez přidaného cukru, představuje klasickou rostlinnou pochoutku, jemně vanilkové chuti, vhodnou nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně jako alternativa klasickému mléku pro každodenní použití. Ideální na přípravu müsli, pudinků a kaší či na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Voda, rýže* (12%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny*, vanilkový extrakt, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 210 kJ (49 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9 g, (z toho cukr: 5.7 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny:

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Julie Šnytová, Zlaté Hory:
Nejprv mne zaujala jasnost a přehlednost obchodu a nabízeného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a objednala jsem. Potom mne ihned překvapila rychlost dovezení objednaného 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l a dobré zabalení balíčku, aby zboží nebylo poničeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a levná, komunikace informovaná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě dvě velké ano! Doporučuji.

Šimon Markes, Hlízov:
12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l jsem zakoupil jako další, protože podobný, poměrně špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání o hodně více kvalitně vypracovaný a to už na první pohled. Bez ohledu na unikátní design a službu. Jako esteticky založený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, zdála hezká. A jsem v extázi! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením váhal. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale chápu, že za kvalitní se jednoduše platí.

Jaroslav Bokor, Radkovy:
Opravdu parádní dotykový 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l s intuitivním ovládáním které zvládne snadono každý. A zážitky jsou téměř vždycky podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání počasí

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Veronika Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Emma L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tadeáš P: 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Rozálie R: nemá chybu

Jonáš W: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt