12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1007 Kč
Naše cena: 671 Kč

Jedinečné selské špecle švábské neboli tradiční nudle, prvotřídní kvality, z původní, nešlechtěné odrůdy tvrdé pšenice, produkované v italském biodynamickém zemědělství, představuje klasickou německou nudlovou pochoutku, která se báječně hodí do každé zdravé kuchyně jako vynikající těstovinová příloha k rozličným jídlům na slano či sladko dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1509 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Nela Dozbabová, Hořesedly:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita zpracování, žádný šmejd. Původně jsme chtěli 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g na hlavně chatu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo koupit, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Rozálie Fagošová, Libáň:
Dobrý 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g, díky kterému stíhám své denní starosti naprosto s klidem. Pohodlný, praktický, ale zároveň i moderní a trendy. V e-shopu je prodáván v mnoha variantách, které uspokojí i ty nejnáročnější lidi. Velkým kladem je cena, která umožňuje jeho pořízení široké veřejnosti. 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g je také i ideálním dárkem k narozeninám, významnému dni nebo jen tak pro radost.

Václav Fidrant, Puclice:
Doporučil mi ho otec. Prý 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g užíval už dlouho a skutečně mu pomohl. Nějaký čas jsem váhal, zda se mi to hodí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou čas už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že do toho jdu. Nechtělo se mi někde stát frontu, takže jsem si ho zakoupil přes webový formulář a nechal si ho pohodlně zaslat až domu. A musím říci, že rozhodně nelituji.

Josef Žalský, Stupava:
Už nějakou dobu jsem si připadal celkově bez síly. Nic mě nebavilo a když, tak jsem s tím nevydržel. Potřeboval jsem nějak povzbudit). Pak jsem reklamu shlédl na internetu, a protože cena byla příznivá, šel jsem do toho. Našel jsem se přímo na prodejně, kde mi pomohlihelfli najít 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g vhodný přímo pro mě. Byli moc fajn, prostě experti. Pokud bude potřeba, nemám problém se tam znovu vrátit.

Zdeněk Motejl, Háj ve Slezsku:
Jako operátor výroby si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za dva dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil hodně krát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou všestrannost a krásný účelný design. Skvělá kvalita výrobku i servis, jednoznačně doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Jaroslav M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Gabriela P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šárka K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Andrea H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Radim K: 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt