12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1109 Kč
Naše cena: 739 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné selské špecle švábské neboli tradiční nudle, prvotřídní kvality, z původní, nešlechtěné odrůdy tvrdé pšenice, produkované v italském biodynamickém zemědělství, představuje klasickou německou nudlovou pochoutku, která se báječně hodí do každé zdravé kuchyně jako vynikající těstovinová příloha k rozličným jídlům na slano či sladko dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1509 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Adéla Darebníková, Bublava:
Nejsem zvyklá nakupovat na netu. Jsem dáma, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tuto 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g nabízeli za levnou cenu a slíbili bleskové dodání, tak jsem se rozhodla. A můžu sdělit, že jsem spokojená, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela někde šmajdat, ale byl mi produkt doručen opravdu okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem nejvíc spokojená. Hezký a intuitivní obchod je velké plus. Doporučuji.

Petr Wieder, Petrohrad:
Daný 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g měl být překvapením pro moji nastávající ženu. Z toho důvodu jsem jsem směřoval dotaz na prodejce, který prodával tento 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g, dořešil jsem s nimi dárkový obal a především termín, místo dodání. Komunikace byla vskutku příjemná, rychlá. Cena nebyla podstatná, přestože jsem si jistý, že by se 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g dal sehnat levněji. Někdy je důležitější úroveň služeb, než 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g. Společnost nezklamala, kromě toho poslala maličkost a z moji nastávající se stala oficiální paní. Opravdu doporučuji tento eshop.

Filip Mastný, Sokoleč:
Častokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám přemluvit a koupím něco, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g, nevěděl jsem, jak moc jsem se ošidil. Nejprve jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tak dokonalého, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává tolik často a právě proto jsem tak ohromen.

Jana Křováková, Boskovštejn:
12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g podporuje mojí přirozenou lenost, protože nejsem nucena hledat čtyři věci, když mi v pohodě stačí jedna. Stačí jedna návštěva eshopu nebo jeden chat do obchodu a mohu pohodlně a lehce pracovat. Tké i mojí dceru baví tento 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g používat, protože se s ním dělá snadno, okamžitě a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví minimum času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Pavel Č: Celkem jsem spokojený.

David S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Vít H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jaroslav M: tak jsem to dostala aje to super

Václav W: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt