12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1109 Kč
Naše cena: 739 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné selské špecle švábské neboli tradiční nudle, prvotřídní kvality, z původní, nešlechtěné odrůdy tvrdé pšenice, produkované v italském biodynamickém zemědělství, představuje klasickou německou nudlovou pochoutku, která se báječně hodí do každé zdravé kuchyně jako vynikající těstovinová příloha k rozličným jídlům na slano či sladko dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1509 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Adéla Darebníková, Bublava:
Nejsem zvyklá objednávat na netu. Jsem dáma, takže ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tento 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g prodávali za výhodnou cenu a slíbili bleskové doručení, tak jsem se rozhodla. A chci sdělit, že jsem ráda, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela nikde chodit, ale byl mi výrobek zaslán dokonce okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Jednoduchý a přehledný eshop je největší plus. Doporučuji.

Petr Wieder, Petrohrad:
Tento 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g měl být překvapením pro moji nastávající manželku. Z toho důvodu jsem se obrátil prodejce, který měl v nabídce tento 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g, doladil jsem s nimi balení a především termín, detaily o přepravě. Komunikace byla velmi bezproblémová, bez průtahů. Na ceně nezáleželo, přestože jsem si jistý, že by se 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g dal pořídit výhodněji. Někdy je důležitější rychlé dodání, než 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g. Firma dodržela slovo, mimo jiné přidala dáreček a z moji nastávající se stala manželka. Stoprocentně doporučuji tuto firmu.

Filip Mastný, Sokoleč:
Častokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám přemluvit a koupím něco, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si myslel i o 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g, nevěděl jsem, jak moc jsem se ošidil. Ze začátku jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tak kvalitního, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tolik překvapen.

Jana Křováková, Boskovštejn:
12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g podporuje mojí normální lenost, protože nejsem nucena shánět čtyři věci, když mi v klidu stačí dvě. Stačí jedna návštěva eshopu nebo jeden email do e-shopu a mohu pohodlně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí kolegyni v práci baví tento 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g přepracovávat, protože se s ním dělá snadno, rychle a tím pádem u normální domácí činnosti stráví minimum času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Radek M: Přišlo to celkem rychle

Jan P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Magdaléna G: děda je z dárku je nadšený

Veronika W: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Denisa K: Tento 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt