12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1109 Kč
Naše cena: 739 Kč

Jedinečné selské špecle švábské neboli tradiční nudle, prvotřídní kvality, z původní, nešlechtěné odrůdy tvrdé pšenice, produkované v italském biodynamickém zemědělství, představuje klasickou německou nudlovou pochoutku, která se báječně hodí do každé zdravé kuchyně jako vynikající těstovinová příloha k rozličným jídlům na slano či sladko dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1509 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Matouš Kubálek, Varvažov:
Doporučil mi ho kolega. Prý 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g používal už dlouho a skutečně mu pomohl. Chvíli jsem váhal, jestli se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou čas už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi nikde stát zástup, takže jsem si ho objednal přes webový formulář a nechal si ho bez obtíží zaslat až do kanceláře. A musím uznat, že rozhodně nelituji.

Václav Krpejš, Nové Sedlo:
Objednat 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g je dobrá volba. Používám ho už pár dnů a vidím jen samá pozitiva, jednoduše jsem zcela překvapen. Nad koupí jsem se rozhodoval poměrně zdatně, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě pozitivní ohlasy dalších přesvědčily a jsem spokojen. Má další volba bude podobná. Vždycky je lepší vybrat jistotu. Obzvlášť v dnešním času.

Roman Rach, Kunčice:
Všechno proběhlo naprosto v pořádku. 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g jsem získal za jednu z nejlevnějších cen. Přišlo v naprosto bezchybném stavu, navíc rychlost zaslání byla velmi závratná a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní doručovatel. Jsem hodně spokojen a můžu tento výrobek doporučit snad asi každému. Navíc v e-shopu profesionální jednání a rychlá komunikace je dalším plusovým bodem. Suprové a děkuji.

Dominik Melkus, Mackovice:
Musím vás pochválit, protože tak perfektní přístup se jen tak nevidí. 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g, který jsem u vás koupil, předčil má očekávání a především rychlost zaslání, prakticky obden a bez platby poštovného. Úžasné zákaznické jednání.

Karel Humpolec, Třebenice:
Nejdříve bych řekl, že jsem šetřivý typ, podle některých zřejmě až moc. Čili než si zboží zakoupím, důkladně si to prověřím. Nepřekvapí vás proto určitě, že jsem si 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g důkladně prolustroval online a porovnal články. Nechápal jsem, že byly všechny příznivé. Velmi mě to znejistilo, avšak následně jsem si 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g tak jako tak zakoupil. No a není zbytí, než k těm dobrým hodnocením napsat ještě jednu svou zkušenost. Byla to opravdu velmi chytrá koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Tobiáš V: je to fajné

Kristián N: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Klára B: Ideální k osmnáctinám :)

Josef A: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Ema V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt