12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1109 Kč
Naše cena: 739 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné selské špecle švábské neboli tradiční nudle, prvotřídní kvality, z původní, nešlechtěné odrůdy tvrdé pšenice, produkované v italském biodynamickém zemědělství, představuje klasickou německou nudlovou pochoutku, která se báječně hodí do každé zdravé kuchyně jako vynikající těstovinová příloha k rozličným jídlům na slano či sladko dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1509 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Linda Helmová, Nicov:
Pro své prarodiče chci to {nejlepší|. Při výběru tady toho 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na materiál a zpracování. Výsledek mne mile překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým zaměstnancům jsem se dozvěděla, že mohu zakoupit za výhodnější cenu jiný, který poslouží podobným způsobem. Nakonec jsem navíc ušetřila a spokojenost je veliká!

Natálie Marvalová, Kokořín:
Když jsem objevila inzerát na 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g dlouho jsem nečekala a ihned objednala. Dodání bylo v blízké době a já jsem začala hned používat. Je to ono, co jsem chtěla a jsem velmi spokojená. Jsem doporučila kamarádům, hodně se jim líbil a budou jej taky objednávat. Mockrát děkuji.

Aneta Kocábová, Báňovice:
Jsem už starší dáma a v novodobých věcech se moc nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g a zeptal se mě, jestli bych jej také nechtěla. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho objednal} a dnes ráno přišel. I toto poděkování Vám za mě píše vnučka, kladla jsem jí na srdce aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Simona P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Petra K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Simona C: Tento 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Patrik K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jiří H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Spielberger Bio Selské špecle švábské, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt