12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1521 Kč
Naše cena: 1014 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety z nejkvalitnější špaldové mouky mleté speciálně pro výrobu těchto těstovin původem z německého a rakouského biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují ideální kulinářské potěšení do každé zdravé kuchyně na přípravu rozličných těstovinových dobrot dle Vaší fantazie a chuti.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.4 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

Kryštof Dundr, Libomyšl:
Třikrát jsem se musel vrátit k tlačítku pro objednání, až jsem zahlédl nápis ”CHYBA“. Nakonec jsem kontaktoval prodejce, což byl chytrý tah. Provozovatel zjistil, že má závažnou chybu v systému, ale že si ji hned opraví. Vzal si na mě kontakt, a ihned poté, co dal do pořádku e-shop, napsal mi a nákup jsem získal výhodněji.

Antonín Zowada, Doubravčice:
12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g jsem zakoupil po důkladném zhodnocení. Věnoval jsem celkem dost času porovnání s stejnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mohu čekat. Cena i popisované vlastnosti mi podle záznamů na e-shopu vyhovovaly. A chci povědět, že mě to vůbec nepřekvapilo.  S 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g jsem hodně spokojený a určitě bych ho poradil i ostatním nakupujícím.

Matouš Peťa, Oslnovice:
Hledal jsem ho už dlouho, jenže pokaždé u toho bylo jakékoliv ale. Někdy to bylo neúměrně drahé, podruhé zase nenabízeli objednání v eshopu, nakonec mě odradily recenze objednávajících. To se mě u 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g nestalo. Všechno funguje na jedničku a já jsem spokojený, že už ho teda mohu zcela používat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

Karel B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Veronika F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

František K: tak jsem to dostala aje to super

Johana K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Johana B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt