12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1383 Kč
Naše cena: 922 Kč

Klasické špagety z nejkvalitnější špaldové mouky mleté speciálně pro výrobu těchto těstovin původem z německého a rakouského biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují ideální kulinářské potěšení do každé zdravé kuchyně na přípravu rozličných těstovinových dobrot dle Vaší fantazie a chuti.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.4 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

Jiří Klecan, Bystřice pod Lopeníkem:
Koupit 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g je správná volba. Používám ho už pár měsíců a vidím pouze výhody, prostě jsem doslova překvapen. Nad pořízením jsem se rozhodoval celkem dlouho, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě pozitivní recenze dalších přesvědčily a jsem rád. Má další volba bude stejná. Vždy je lepší vsadit na jistotu. Zvlášť v dnešní době.

Antonín Tutsch, Vokov:
Jako projektový inženýr si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za pár dní byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil hodně krát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou všestrannost a krásný účelný design. Skvělá kvalita výrobku i servis, 100% doporučuji!

Magdaléna Bubalová, Vranovice:
Super 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g, díky kterému zvládám své denní povinnosti naprosto s klidem. Pohodlný, praktický, ale zároveň i moderní a trendy. V obchodu je prodáván v několika barvách, které uspokojí i ty nejnáročnější lidi. Velkým kladem je cena, která umožňuje jeho pořízení široké veřejnosti. 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g je zároveň i báječným dárkem k narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

Anna K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Michaela R: Tento 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Adéla H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Alena V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Natálie K: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt