12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1521 Kč
Naše cena: 1014 Kč

Klasické špagety z nejkvalitnější špaldové mouky mleté speciálně pro výrobu těchto těstovin původem z německého a rakouského biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují ideální kulinářské potěšení do každé zdravé kuchyně na přípravu rozličných těstovinových dobrot dle Vaší fantazie a chuti.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.4 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

Markéta Fričková, Bystrovany:
Upozornila mě na něj nabídka na internetu. Schválně jsem se koukla do diskuze pod článkem. Čekala jsem, že jako vždy budou názory spíše hanlivé, jak už to tak u hodně komentářů bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo opačně. To už ve mně rostlo chuť ho otestovat. Neubránila jsem se 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g a jsem za to moc ráda. I já se v diskuzi chtěla podělit o svůj pozitivní komentář.

Jiří Uchytil, Široká Niva:
Při porovnání s podobnými výrobky jako je 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g mi Vámi nabízený vycházel na počáteční pohled nejlíp. Dlouho jsem proto neváhal a zakoupil. Zabalení, doba doručení i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g je tzv. blbu vzdorný, tedy příjemný pro uživatele a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš obchod proto doporučuji ostatním.

Rozálie Milbachová, Horní Slatina:
Chystala jsem se na hory a 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g nemohl chybět v kufru. Šikovný, kompaktní, příjemný. Vydrží i větší využívání, delší transport a složitější klimatické podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou dobrého návratu i z té nejdelší cesty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

Daniela K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Antonín H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Daniela L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Šárka K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Natálie B: Tento 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt